سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روزنامه خراسان: احمدی نژاد را آن روز که عکس همسر میرحسین موسوی را به تلویزیون آورد ...

روزنامه خراسان: احمدی نژاد را آن روز که عکس همسر میرحسین موسوی را به تلویزیون آورد نکوهش می کردید

چکیده :اين روزها همه بر آنند که عصر «بگم! بگم!» گذشته است. بسياري در مقابل اين رفتارهاي رئيس جمهور موضع گرفته و آن را بداخلاقي سياسي خواندند. جمعي هم بر آنند که اين احمدي نژاد، با آن که آن ها به او رأي دادند بسيار فرق کرده است. به گمان من، آقاي احمدي نژاد نسبت به اين چند سال اخير هيچ تغييري نکرده است، فقط به قول دوستي، چند سال قبل عليه کساني افشاگري و جسارت و پرده دري مي کرد که ما خوشمان مي آمد، اما امروز همان کار را برابر کساني انجام مي دهد که ما خوشمان نمي آيد!لذاست که اين رفتار را محکوم مي کنيم. اگرنه همان جا که ايشان عکس زن نامزدي ديگر را به تلويزيون آورد و تهديد به «بگم! بگم!» کرد، بايد اين رويه نکوهش مي شد تا کار به اين روزها نکشد. ...


روزنامه خراسان در یادداشت امروز خود با انتقاد از شیوه بگم بگم های احمدی نژاد نوشته است که چند سال قبل عليه کساني افشاگري و جسارت و پرده دري مي کرد که ما خوشمان مي آمد، اما امروز همان کار را برابر کساني انجام مي دهد که ما خوشمان نمي آيد!لذاست که اين رفتار را محکوم مي کنيم. اگرنه همان جا که ايشان عکس زن نامزدي ديگر را به تلويزيون آورد و تهديد به «بگم! بگم!» کرد، بايد اين رويه نکوهش مي شد تا کار به اين روزها نکشد.

در این یادداشت که به قلم محمدحسين جعفريان نوشته شده، نهی افشاگری ها و دریدن حریم خصوصی شهروندان آورده است: از نتايج سحر «بگم! بگم!» و عشق به افشاگري، خبر دستگيري يک مدير است با اين شيوه که: «… اين مدير سال گذشته خود با او رابطه غيراخلاقي برقرار کرده بود که با هوشياري مسئولان هتل فيلم فساد اخلاقي اين مدير در اختيار نهادهاي مسئول قرار گرفت!»

متن کامل این یادداشت به نقل از روزنامه خراسان به شرح زیر است:

1- اين روزها همه بر آنند که عصر «بگم! بگم!» گذشته است. بسياري در مقابل اين رفتارهاي رئيس جمهور موضع گرفته و آن را بداخلاقي سياسي خواندند. جمعي هم بر آنند که اين احمدي نژاد، با آن که آن ها به او رأي دادند بسيار فرق کرده است. به گمان من، آقاي احمدي نژاد نسبت به اين چند سال اخير هيچ تغييري نکرده است، فقط به قول دوستي، چند سال قبل عليه کساني افشاگري و جسارت و پرده دري مي کرد که ما خوشمان مي آمد، اما امروز همان کار را برابر کساني انجام مي دهد که ما خوشمان نمي آيد!لذاست که اين رفتار را محکوم مي کنيم. اگرنه همان جا که ايشان عکس زن نامزدي ديگر را به تلويزيون آورد و تهديد به «بگم! بگم!» کرد، بايد اين رويه نکوهش مي شد تا کار به اين روزها نکشد.

۲ – اين مقدمه را گفتم چون تب افشاگري اين روزها همه مملکت را گرفته است. نمي دانم در جريان خبرهاي دادگاه کهريزک در اين هياهوي انتخاباتي هستيد يا نه.در يکي از جلسات دادگاه گويا «سعيد مرتضوي» معتقد بوده آقاي روح الاميني وظيفه پدري خود را در قبال فرزندش انجام نداده اگرنه به دوستان سرشناسش مثلا آقاي ضرغامي مي گفت به من زنگ بزنند تا مسئله حل شود. ذات اين حرف خيلي ترسناک است. يعني امثال بنده و عامه مردم که وزير و وکيلي را نمي شناسيم، حتي در جهت احقاق حق خود، کلاهمان پس معرکه است. در ادامه همين دادگاه يکي از متهمان عکس هايي به دادگاه داده است. او گفته؛ «خانواده شکات مدعي بودند فرزندان آنان در اغتشاشات و اخلال در امنيت جامعه حضور موثري نداشته اند و …» ايشان عکس ها را براي اثبات خلاف آن رو کرده است. اما در عکس ها شما دو تن از مقتولان را يکي در ميدان آزادي همراه جمعيتي انبوه و ديگري در کادري بسته حين نشان دادن علامت پيروزي مي بينيد و معلوم نيست حضور موثر در اغتشاش و اخلال در امنيت جامعه، کجاي اين عکس هاست! آيا اين ها مستندات يک قتل اند؟ اگر چنين باشد آيا هزاران نفري که در آن عکس ميدان آزادي هستند، همه را بايد به کهريزک فرستاد؟!

بخش تاسف بار ماجرا اما اقدام يکي از سايت ها در انتشار اين عکس ها و تصاويري ديگر از لحظات خصوصي يکي از کشته شدگان بود، مثلا فلاني و دوست دخترش! يا تصاويري از يک مراسم در پارکينگ خانه مقتول و … که معلوم نيست با چه هدفي منتشر شده اند؟ آيا رضايت ديگراني که در آن تصاوير هستند جلب شده است؟ آيا… يا بناست با ديدن اين عکس ها مخاطب آنان را واجب القتل بداند؟ مگر دادگاه غيرعلني نبوده؟ اين عکس ها چرا بايد به سايت هاي خبري راه يابند؟

۳ – باري آخرين قلم از نتايج سحر «بگم! بگم!» و عشق به افشاگري، خبر دستگيري يک مدير است با اين شيوه که: «… اين مدير سال گذشته خود با او رابطه غيراخلاقي برقرار کرده بود که با هوشياري مسئولان هتل فيلم فساد اخلاقي اين مدير در اختيار نهادهاي مسئول قرار گرفت!»

اين خبرها و رفتارها چه معنايي دارد؟ چرا ما به اين جا رسيديم؟ مگر اين ملک قانون ندارد؟ کاش همه با هم يک بار ديگر فرمان هشت ماده اي امام(ره) را بخوانيم. گويا خيلي چيزها يادمان رفته است!


2 پاسخ به “روزنامه خراسان: احمدی نژاد را آن روز که عکس همسر میرحسین موسوی را به تلویزیون آورد نکوهش می کردید”

  1. ناشناس آشنا گفت:

    نگوهش در گذشته،عذرخواهی بعد از قتل و پرداخت خونبها از بیت المال چاره ساز نیست.

    کشور را بدست نمایندگان واقعی مردم بسپارید اگر هنوز کمی‌ صداقت در وجودتان هست.

  2. عباس df گفت:

    توی این کشور همه خلاف می‌کنند. بنابراین نباید یک خلاف اداری را غیرعادی دنست!!