سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سردارنقدی: میرحسین موسوی امروز دو رای هم ندارد...
» اگر موسوی نتیجه انتخابات 88 را قبول می کرد، امسال نود درصد رای داشت

سردارنقدی: میرحسین موسوی امروز دو رای هم ندارد

چکیده :پرسش اینجاست اگر بر این ادعا باور دارید چرا بیش از هشتصد روز است که او را در حصر کرده و حتی اجازه نمی دهید فرزندان او دیداری با پدر داشته باشند.اگر موسوی فقط دو رای دارد، چرا از انتقال پیامش به این دو نفر بیم دارید؟ چرا مانع کمترین اطلاع رسانی حتی در مورد شرایط جسمی و سلامت او به افکار عمومی می شوید؟...


کلمه- گروه خبر: سردار نقدی بدون اشاره به تقلب در انتخابات و نام بردن از میرحسین موسوی ادعا کرده است که در سال 88 اگر فرد بازنده با دادن بیانیه ای نتیجه انتخابات را قبول می کرد، امروز اگر کاندیدا می شد بالای 90 درصد رای داشت ولی با آشوب هایی که ایجاد کرد امروز حتی دو رای هم ندارد.

با گذشت نزدیک به چهار سال از انتخابات سال 88 هنوز هم سرداران و اقتدار گرایان در پی القای این مساله هستند که مردم از رای خود به میرحسین موسوی برگشته اند. این سخنی است که یک روز از زبان سردار سپاه شنیده می شود و روز دیگری از زبان یکی از اصولگرایان.

چندی پیش علی اکبر ولایتی ، مشاور رهبری در امور بین الملل مدعی شد که ۱۴میلیونی که به موسوی رای دادند، ازاو برگشته اند.

این در حالی است که عضو هیئت رئیسه مجلس شواری اسلامی ادعا کرده بود که بر اساس نظرسنجی های موجود موسوی بدلیل رفتارهای تند افراطی غیرمتعارف از سوی مردم و جامعه طرد شده است که این امر منجر به انزوای سیاسی وی به بدترین شکل موجود شده است.

اما پرسش اینجاست اگر بر این ادعا باور دارید چرا بیش از هشتصد روز است که او را در حصر کرده و حتی اجازه نمی دهید فرزندان او دیداری با پدر داشته باشند.اگر موسوی فقط دو رای دارد، چرا از انتقال پیامش به این دو نفر بیم دارید؟ چرا مانع کمترین اطلاع رسانی حتی در مورد شرایط جسمی و سلامت او به افکار عمومی می شوید؟

سردار محمدرضا نقدی در همایش «حماسه سازان سیاسی، دلاورمردان بسیجی» که در مشهد برگزار شد، با تاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات اظهار کرد: انتخابات نا آرام به ضرر همه حتی بازنده­ انتخابات است. در سال 88 اگر فرد بازنده با دادن بیانیه ای نتیجه انتخابات را قبول می کرد، امروز اگر کاندیدا می شد بالای 90 درصد رای داشت ولی با آشوب هایی که ایجاد کرد امروز حتی دو رای هم ندارد.

پیش از این نیز محمدرضا باهنر و تنی چند از اصولگرایان به میرحسین موسوی توصیه کرده بودند در برابر این ظلم آشکار و تقلب در انتخابات سکوت کرده و در دوره بعدی اکثریت آرا را کسب کند، گویی گمان کرده بودند که این سیاستمدار اخلاقمدار برای کسب قدرت و به طمع کرسی ریاست جمهوری سکوت بیست ساله خود را شکسته است.

نقدی که بر خلاف توصیه و فرمان صریح امام خمینی مبنی بر عدم مداخله نیروهای نظامی در سیاست بیشترین اظهار نظرها را دارد، با ادعای اینکه “در مرحله تایید صلاحیت ها مرجع، شورای نگهبان است و اگر کسی رد شد حق ندارد شلوغ کند و باید همه تابع قانون باشیم”، افزود: هر کاندیدایی که توسط شورای نگهبان تایید شد هیچ کس حق ندارد اجتماعات آن ها را به هم بزند. بسیج و سپاه نیز به عنوان پایه های امنیت و اقتدار ملی ارزشمندتر از آن هستند که خرج انتخابات شوند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: بسیج باید به عنوان خط شکن وارد عرصه حماسه سیاسی شود و حماسه سیاسی باید با حضور در پای صندوق های رای رقم بخورد؛ هر بسیجی فعال و هر عضو حلقه های صالحین باید تلاش کند یکی از افرادی را که در دوره های قبل رای نداده است متقاعد کند و به پای صندوق های رای بیاورد.

نقدی با انتقاد از کسانی که مذاکره با آمریکا را توصیه می کنند ادعا کرد: آمریکایی ها دنبال این هستند تا سد رویارویی را بشکنند و به سازش بکشند تا مالک افکار عمومی ملت ایران شوند و ملتی که با صلابت در برابرشان ایستاده است را مدیریت کنند. کسانی که در این شرایط مذاکره، تسلیم و سازش را توصیه می کنند یا خائنند یا بی تدبیر. ملت ایران روزی که در دنیا تنها بود قیام کرد اگر امروز که ملت ها قیام کرده اند و چشم امیدشان به ملت ایران است تسلیم شویم چه جوابی داریم که به آنها بدهیم؟

وی با تاکید بر لزوم تحقق حماسه اقتصادی اظهار کرد: آمریکایی ها از غلبه بر ایران در عرصه های فرهنگی، سیاسی و نظامی ناامید شده اند و به همین علت قصد دارند در عرصه اقتصاد با ملت ایران مقابله کنند اما ملت ما نشان داده است که هیچ گاه خسته نخواهد شد و اگر مشکلاتی که امروز هست 10 و حتی 100 برابر شود باز هم ملت خواهد ایستاد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برنامه های فرهنگی گسترده آمریکا بر ضد ایران تصریح کرد: دشمنان در حوزه فرهنگ سرمایه گذاری های زیادی کرده اند و با ترویج مواد مخدر، فساد و ابتذال قصد تاثیرگذاری بر ملت ایران را دارند. دشمنان از سال 68 تا 78 یک برنامه 10 ساله پیاده کردند و می خواستند در سال 78 ثمره آن را ببینند که ناکام ماندند و در برنامه دیگری تهاجم فرهنگی گسترده ای را از سال 78 تا 88 برنامه ریزی کردند که باز هم موفق نشدند و به همین دلیل امیدی ندارند که در کوتاه مدت در حوزه فرهنگ دستاوردی داشته باشند.


12 پاسخ به “سردارنقدی: میرحسین موسوی امروز دو رای هم ندارد”

 1. رضائی گفت:

  کسیکه رهبرش جناب آقای خامنه ای باشد تحلیلش هم نه بایدغیرازاین باشد

 2. عبدالله خان گفت:

  نقدی تو صلاحیت نداری در امور سیاسی اظهار نظر کنی. اگر تو و اربابت جرات دارید بگذارید موسوی در یک انتخابات آزاد و بدون دخالت دست و پا شرکت کند تا به بینید که یک من ماست چقدر کره دارد. حرف بی ربط چرا میزنی. موسوی امروزه فقط دو رای دارد؟ ازاین بی ربط تر هم حرفی هست. نمی ترسید بگذارید او در انتخابات آزاد رقابت کند. حتا درآخرین روز اجازه داده شود که وارد گود شود. جرات که نداری. یه گوشه نشسته ای و حرف مفت میزنی.

 3. مژگان گفت:

  من مطمئن هستم در همان جلسه ای که ایشان صحبت میکرده است مهندس عزیز دهها رای داشتهاست ولی با جو قلدری که اینان حاکم کردند بیان نمی شود

 4. جادوی سبز گفت:

  نقدی نیست که بابا این قندیه!
  با این قدرت تشخیص و عقده ای که داره صلاحیت سربازی رو هم نداره چه برسه به سرداری!
  معافش کنید تا برای مملکت هزینه درست نکرده این شیرین بیان رو!

 5. جواد گفت:

  حتی اگر میرحسین نتایج تقلب انتخابات 88 را میپذیرفت ، باز هم قطعا توی این چهار سال امثال تو آنچنان برایش بد میزدید
  پس همان بهتر که به مانند جد بزرگوارش امام حسین زیر بار دروغ نرفت

 6. س.ک گفت:

  شما اجازه بدین کاندید بشه،بعد بهتون میگیم
  مطمئناً بیشترین درصد رأی تاریخ رو میاره

 7. باربد گفت:

  خانواده ما هم 5 تا رای بذار روش فعلا!
  بعدی…!

 8. asad گفت:

  نقدی! تو هنوز خیلی مونده تا امثال میرحسین رو بشناسی. فکر کردی میرحسین سودای رای 90 درصدی داشت؟ مگه میرحسین مثل توئه که برای یه استخوان هزارتا ملق بزنه. دیگه حرف گنده تر از دهنت نزن!!!

 9. ناشناس گفت:

  در انتخابات پیش رو همه به میر حسین رای می دیم

 10. جوجه تيغي گفت:

  اين سردار (اگه سدار باشه؟) مطمينه سال 88 مير حسين بالاي 90 درصد راي نداشته؟!!!!!!!!!!!!1

 11. ستاره گفت:

  شعورسیاسی امثال اقای سردااااار نقدی بیشتراز این نیست. میگن اونی که خوابیده رو میشه بیدارکرد اما حضرات خودشونو زدن به خواب بیدار نمیشن مگراینکه باخشم وغضب مردم بیدارشن

 12. كششششششششششششششششششششش گفت:

  شما حق نداري به جاي مردم نظر بدي . شما بهتر بري پا چه خواري آقات