سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فریاد مردم اصفهان در استقبال از احمدی نژاد: گرانی، گرانی...

فریاد مردم اصفهان در استقبال از احمدی نژاد: گرانی، گرانی

چکیده :در چهارمين دوره سفر رئيس‌ دولت و هيئت دولت به استان اصفهان مراسم استقبال در فرودگاه شهيد بهشتي بدون حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان برگزار شد. آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان که طی ماههای گذشته انتقادات بسیاری را به عملکرد دولت دهم وارد کرده...


کلمه- گروه خبر: مردم اصفهان در جریان سفر احمدی نژاد به این شهر با شعار های گرانی گرانی به استقبال به رییس دولت دهم رفتند.

در چهارمين دوره سفر رئيس‌ دولت و هيئت دولت به استان اصفهان مراسم استقبال در فرودگاه شهيد بهشتي بدون حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان برگزار شد. آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان که طی ماههای گذشته انتقادات بسیاری را به عملکرد دولت دهم وارد کرده است.

همچنین نمايندگان اصفهان در مجلس هم در مراسم سخنراني احمدی نژاد در ميدان امام(ره) حضور نداشتند.

آن طور که خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی گزارش داده است درحالي كه احمدي نژاد در جمع مردم اصفهان در سخنانش مي‌گفت ما نوكر شما هستيم و هر كاري از دستمان بر آيد براي ملت انجام خواهيم داد و تا ثانيه آخر و نفسي كه داريم از خدمتگزاري و رفع مشكلات مردم كوتاه نخواهيم آمد، برخي از مردم فرياد مي‌زدند: گراني، گراني.

بر اساس این گزارش، كشاورزان و دامداران شرق اصفهان هم در پلاكاردي خطاب به رئيس دولت نوشته بودند: “ما با توجه به تداوم خشكسالي، در معيشت خود مانده و خجالت زده خانواده هستيم.” د

احمدي نژاد در سخنانی با تکرار موضوعات پیشن ادعا کرد: همانطور كه يك گروه در عرصه اقتصادي مي‌خواند گلوگاه‌ها را بگيرند، در عرصه سياست هم همينطور است و يك عده خود را اصل ملت و انقلاب مي‌دانند و حتي مي‌گويند رهبري هم متعلق به ماست درحالي كه رهبري متعلق به آحاد ملت ايران است.

وي بار دیگر به مساله انتخابات اشاره کرد و گفت: مي‌گويند ما براي انتخابات نقشه كشيديم، ما هم مي‌گوييم اشكالي ندارد شما نقشه بكشيد و كار ملت هم نقش برآب كردن نقشه‌هاي شماست.

به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی، پس از حضور احمدي نژاد در جايگاه سخنراني، برخي افراد با در دست داشتن پلاكاردهايي با عكس اسفنديار رحيم مشايي در ميان جمعيت حاضر شدند كه بر روي اين بنرها در كنار عكس مشايي نوشته شده بود:”با شعله‌اي كه از عشق و نام تو محمود افكنده در جهان، يك كوچه مانده است به پايان انتظار”و”مظلوم‌تر از بهشتي، خدوم‌تر از رجايي، حماسي حماسي، ولايي ولايي، لبيك يا مشايي”.

پلاكاردهايي با همين مضمون در مسير تردد احمدی نژاد به ميدان امام(ره) هم مشاهده مي‌شد. درحالي كه بسياري دور چهارم سفرهاي استاني دولت دهم را تبليغاتي مي‌دانستند، احمدي نژاد در جمع مردم اصفهان اعلام كرد: دور چهارم سفرهاي استاني بنا به دليلي به تاخير افتاد كه در زمان مناسب دلايل آن را بيان خواهد كرد.


2 پاسخ به “فریاد مردم اصفهان در استقبال از احمدی نژاد: گرانی، گرانی”

 1. ح گفت:

  این حرکت درست و منطقی بود باید سراسری شود

 2. مهدی گفت:

  واقعاً باید به آقای احمدی نژاد بابت روحیه ی قوی و اعتماد به نفسی که دارند تبریک گفت

  یعنی هر رئیس جمهور دیگری به ایشان بود با مشاهده ی این استقبال سرد که به زور یک سوم میدان نقش جهان را پر کرده بود اصلاً از سخنرانی صرف نظر می کرد و با یک بیانیه و عذرخواهی و آوردن یک بهانه ی عامه پسند از حضور در چنین جوی خودداری می کرد

  من واقعاً تعجب می کنم که ایشان با چه رویی همچنان سفر استانی می رود؟؟؟