سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » درخواست همسر شهیدان باکری و همت برای پایان اعتصاب غذای مهدی خزعلی...

درخواست همسر شهیدان باکری و همت برای پایان اعتصاب غذای مهدی خزعلی

چکیده :بسیجی خیبر، عزیزی که روز های بسیاری را با عزیزان شهیدمان همراه بوده اید و اکنون نیز بر میثاق خود با شهدا هستید و جان خود را بر کف دست گذاشته و خالصانه بدون طمع بر ثروت های باد آورده و تمنای قدرت های کذایی و دروغی دنیا مبارزه ای دیگر را شروع کرده اید، بگذارید در پیروزی که انشاءالله نزدیک باشد (أَلَيْسَ الصُّبْحُ بِقَرِيبٍ) شما عزیز را در کنار خود و همراه خود داشته باشیم. ...


همسر شهیدان باکری و همت در پیامی به مهدی خزعلی از وی خواسته اند به اعتصاب غذای خود خاتمه دهد.

به گزارش کلمه، در این پیام ژیلا بدیهیان، همسر شهیدحاج ابراهیم همت، و فاطمه چهل امیرانی، همسر شهید حمید باکری، با تقدیر از مجاهدت های مهدی خزعلی در جبهه های جنگ آمده است: از شما تمنا داریم به اعتصاب غذای خود پایان دهید و بیش از این اندوه را بر ما و فرزندان عزیزتان و همسر محترمتان روا مدارید.

در همین حال مادر شهید سهراب اعرابی، پروین فهیمی نیز در پیامی از مهدی خزعلی خواسته است به اعتصاب غذای خود پایان دهد.

مهدی خزعلی از نهم آبان ماه سال گذشته بازداشت و در بند ۲۰۹ زندان اوین در سلولی نمور و تاریک نگهداری می شود.

به رغم حکم آزادی به قید وثیقه، تاکنون پرونده های دیگری برای این زندانی سیاسی تشکیل شده و ماموران وزارت اطلاعات مانع از آزادی وی شده اند.

مهدی خزعلی با گذشت بیش از صد روز از اعتصاب غذای خود بیش از سی کیلو کاهش وزن داشته و با کاهش فشار خون و ضربان قلب مواجه بوده است.

روز گذشته همسر این زندانی سیاسی با ابراز نگرانی شدید از وضعیت سلامت فرزندش از علما خواسته بود که سکوت خود را شکسته و به این ظلم پایان دهند.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خداوند هستی بخش و مهربان

با سلام

برادر گرامی جناب آقای دکتر خزعلی عزیز، بسیجی خیبر

عزیزی که روز های بسیاری را با عزیزان شهیدمان همراه بوده اید و اکنون نیز بر میثاق خود با شهدا هستید و جان خود را بر کف دست گذاشته و خالصانه بدون طمع بر ثروت های باد آورده و تمنای قدرت های کذایی و دروغی دنیا مبارزه ای دیگر را شروع کرده اید.

از شما تمنا داریم به اعتصاب غذای خود پایان دهید و بیش از این اندوه را بر ما و فرزندان عزیزتان و همسر محترمتان روا مدارید.
و بگذارید در پیروزی که انشاءالله نزدیک باشد (أَلَيْسَ الصُّبْحُ بِقَرِيبٍ) شما عزیز را در کنار خود و همراه خود داشته باشیم.

خدانگهدارتان باشد
همسر شهید همت و همسر شهیدحمید باکری


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.