سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » یک دقیقه دست زدن به افتخار امام زمان در مراسم نمایشی احمدی نژاد...

یک دقیقه دست زدن به افتخار امام زمان در مراسم نمایشی احمدی نژاد

چکیده :در این مراسم که با رقص های محلی استان های مختلف همراه بود، گروه های اسب سوار در حالی که عکس رهبری و پرچم ایران را حمل می کردند، از مقابل جایگاه رژه رفتند. شعار اصلی این مراسم " لبیک یا خامنه ای " بوده است. ...


کلمه- گروه خبر: به رغم مخالفت های شدید که با برگزاری جشن های نوروزی و گردهمایی صدهزار نفری از سوی منتقدان احمدی نژاد شده است، وی بار دیگر ورزشگاه آزادی را عرصه نمایش خود کرد.

مراسمی که همانند جشن نوروزی با رقص و پایکوبی همراه بود و احمدی نژاد باز آمده بود تا شعارهای انتخاباتی خود مانند “زنده باد ایران، زنده باد عدالت، زنده باد عشق و محبت و زنده باد پرچم برافراشته ملت عزیز ایران ” را از تریبون دیگری مطرح کند. تجمعی که بر خلاف پیش بینی دولتی ها از هفتاد هزار نفر تجاوز نکرد و رحیم اسفندیار مشایی، همراه همیشگی احمدی نژاد نیز در آن حضور نداشت.

بهانه این مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی بود، اما منتقدانش گفته بودند مانور انتخاباتی است. رییس دولت دهم مدعی است که بیش از 140 میلیون سفر نوروزی نشانه شکست تحریم های دشمن است. وی ادامه داده است که ملت ایران با شروع یک سال پرنشاط، آب پاکی بر همه طراحی های بدخواهان و خبیثان ریخت و امسال سال حماسه های پی در پی برای ایران خواهد بود.

او به ناتوانی مردم در تهیه مایحتاج ضروری شان اشاره ای ندارد و بدون اشاره به آمار بالای بیکاری، پایین آمدن قدرت خرید مردم، افزایش نرخ تورم گفته است: 140 میلیون سفر نوروزی در سال‌جاری حاصل یک عزم ملی بوده است و نشان دهنده اتحاد و انسجام ملی ایران است.

در حالی که انتقادها به برگزاری این مراسم در هفته ای که گذشت اوج گرفته بود، مراسم تقدیر از خادمان ستاد تسهیلات سفرهای کشور به صورت زنده و همزمان از سایت اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پخش شد.

در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست به افتخار امام زمان (عج) یک دقیقه دست بزنند!

آنطور که خبرگزاری ها نوشته اند، مراسم کاملا مهندسی شده بود. نوع لباس ها و پلاکاردها و شعارها و … نشان از هزینه بالایی است که برای این مراسم اختصاص داده شده بود.

پیش از این یکی از نمایندگان مجلس هزینه هر نفر را 500 هزار تومان پیش بینی کرده بود.

در این مراسم که با رقص های محلی استان های مختلف همراه بود، گروه های اسب سوار در حالی که عکس رهبری و پرچم ایران را حمل می کردند، از مقابل جایگاه رژه رفتند. شعار اصلی این مراسم ” لبیک یا خامنه ای ” بوده است.


2 پاسخ به “یک دقیقه دست زدن به افتخار امام زمان در مراسم نمایشی احمدی نژاد”

 1. احمد گفت:

  هزاران هزار افرین به ملت ایران که مشت محکمی به حاکمیت و دولت زد.این تازه اول کار است

 2. مرتضی گفت:

  مبارک است
  البته که این میتینگ میتینگ و مانور انتخاباتی با سوء استفاده از بیت المال بود، گول عدم حضور مشاءی را هم نخورید ،مشاءی اصلا خودش پشت صحنه کارگردان این مانور بوده است ،اصلا این مرده باد زنده بادها که یاد آور میتینگ های شاهنشاهی زمان شاه است با هدایت و کارگردانی مشاءی است
  اما بیندیشیم آیا احمدی نژاد هزینه این مانورها و نمایش ها را از جیب مبارک می پردازد؟ یا این بیت المال مسلمین است که تاراج و صرف شعر خوانی و رقص و کف زدن برای امام زمان علیه السلام و زنده باد مرده باد میشود؟
  آیا آنان که روی کار آوردن اینطور افراد را به رضایت امام زمان و گریه شبهای قدر و خواب و غیره مستند کردند تا نجیب متدینی همچون موسوی را زمین بزنند ، هنوز به اعتقاد خویش پایدارند و احساس گناه و شرمساری نمی کنند؟ هم آنانی که اکنون نیز برای انتخابات آتی نسخه می پیچند
  علماء اسلام که روزگاری بحث از حلیت و حرمت کف زدن می کردید،کف زدن برای امام زمان مبارک باد!