سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار جمعی از روزنامه نگاران با خانواده میرحسین/ فواد صادقی: میرحسین موسوی یک یادآ...

دیدار جمعی از روزنامه نگاران با خانواده میرحسین/ فواد صادقی: میرحسین موسوی یک یادآوری بود برای جامعه غفلت زده

چکیده :فواد صادقی با بیان اینکه در مقابل مهندس موسوی فقط یک شخص همچون احمدی نژاد نبود به مساله جریان قدرت پنهان و عامل تامین منافع آنها اشاره کرد و گفت: برای مقابله با این جریان پنهان، کسی باید میدان دار می شد که هیچ نقطه ای از آلودگی در پرونده خود و نزدیکانش نداشت و از هیچ نمی هراسید و این شخص میرحسین موسوی بود. وی تاکید کرد: تقدیر الهی این بود که مهندس موسوی عامل تغییر و یادآوری باشد برای جامعه غفلت زده و در لبه پرتگاه، جامعه ای که انحراف و فساد و تباهی در ارکان آن نفوذ کرده بود....


همزمان با ایام عید نوروز و روز جمهوری اسلامی، گروهی از روزنامه نگاران با خانواده میرحسین موسوی و زهرا رهنورد دیدار کردند.

به گزارش کلمه، در این دیدار که در منزل یکی از فرزندان میرحسین انجام شده بود، جمعی از روزنامه نگاران و اعضای تحریریه یک سایت خبری با شادباش سال نو، ابراز امیدواری کردند که سال جدید زمانی برای گشایش و بهبود اوضاع فضای سیاسی و اقتصادی کشور باشد.

همچنین در ادامه این دیدار، در مورد شرایط خاص حاکم بر کشور، انتخابات سال 88 و رخدادهای پس از آن، و حصر خانگی میرحسین موسوی، زهرا رهنورد بحث و گفت و گو شد.

دختران میرحسین با بیان شرایطی که منجر به حضور مهندس موسوی در انتخابات ریاست جمهوری شد، تصریح کردند که این نامزدی بر خلاف نظر خانواده بوده است.

دختران موسوی و رهنورد با شرح اتفاقات پس از انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم، به بیان خاطرات خود از آن زمان پرداختند و آخرین وضعیت پدر و مادر خود را تشریح کردند.

فواد صادقی، به نمایندگی از جمع حاضر نیز در این دیدار با اشاره به مصائب و سختی هایی که ائمه اطهار در صدر اسلام متحمل شده اند، شرایط فعلی را به نوعی نعمتی برای مهندس موسوی و خانم رهنورد و خانواده دانست، تا آنها شکر این نعمت را که در سختی به آنها عرضه شده است، به جای آورند.

وی همچنین با اشاره به استقبال قابل توجه مردم از نامزدی میرحسین موسوی، تاکید کرد: اینکه بعد از بیست سال کناره گیری مهندس موسوی از فضای حاکمیت، چنین حجم اقبالی به ایشان از طرف اقشار مختلف نشان داده شد، پیش و بیش از نگرش سیاسی و اقتصادی ایشان، اخلاق مداری و صداقتی بود که در رفتار و گفتار نشان داد این موجب فراهم آمدن سرمایه مشترکی از مردم و همراهان سبز شد که حماسه 25 خرداد در میدان آزادی، 28 خرداد در میدان امام خمینی، شد و این سرمایه همچنان باقی است.

فواد صادقی با بیان اینکه در مقابل مهندس موسوی فقط یک شخص همچون احمدی نژاد نبود به مساله جریان قدرت پنهان و عامل تامین منافع آنها اشاره کرد و گفت: برای مقابله با این جریان پنهان، کسی باید میدان دار می شد که هیچ نقطه ای از آلودگی در پرونده خود و نزدیکانش نداشت و از هیچ نمی هراسید و این شخص میرحسین موسوی بود. وی تاکید کرد: تقدیر الهی این بود که مهندس موسوی عامل تغییر و یادآوری باشد برای جامعه غفلت زده و در لبه پرتگاه، جامعه ای که انحراف و فساد و تباهی در ارکان آن نفوذ کرده بود.


3 پاسخ به “دیدار جمعی از روزنامه نگاران با خانواده میرحسین/ فواد صادقی: میرحسین موسوی یک یادآوری بود برای جامعه غفلت زده”

 1. هنوز میرحسینی ام گفت:

  درود بر میرحسین موسوی… درود بر این مرد بزرگ و شریف

 2. اردوان گفت:

  رمز محبوبیت مهندس موسوی هم درآن است که جزء اندک کارگزاران رژیم پس از
  انقلاب است که از مقام و جایگاه سیاسی خویش برای منافع شخصی بهره برداری
  نکرده است. کاری که دار و دسته خامنه ای، احمدی نژاد …و بسیاری از
  نزدیکان و کار گزاران انجام دادند. پس از جنبش سبز نیروهای وابسته
  به خامنه ای و برادران قاچاق چی سپاه تلاش فراوانی کردند تا یک مورد سوء
  استفاده از قدرت را در دوران نخست وزیری موسوی ، از او پیدا کنند ولی
  نیافتند و این خود مایه ی خشم این گروه است!
  اردوان

 3. سعید گفت:

  به جرات میتونم بگم توی سی سال عمر ناقابلم سال 88 جزو معدود سالهایی بود که معنی زندگی ونشاط چشیدم اونم بخاطر حضور یک نفر بود میرحسین بزرگوار