سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احمدی نژاد: کشور در معرض خطر جدی است، نیازمند اصلاحات “تند” هستیم...

احمدی نژاد: کشور در معرض خطر جدی است، نیازمند اصلاحات “تند” هستیم

چکیده :حمدی نژاد که بارها مدعی است عده ای مانع از انجام اقدامات بزرگ او می شوند، این بار خواستار اصلاحات تند شد و گفت: در شرایطی که کشور در معرض یک خطر بزرگ قرار می‌گیرد و با امکانات معمولی نمی‌توان خطر را برطرف کرد، نیازمند اقداماتی بزرگ و اصلاحات تند هستیم....


احمدی نژاد که بارها مدعی است عده ای مانع از انجام اقدامات بزرگ او می شوند، این بار خواستار اصلاحات تند شد و گفت: در شرایطی که کشور در معرض یک خطر بزرگ قرار می‌گیرد و با امکانات معمولی نمی‌توان خطر را برطرف کرد، نیازمند اقداماتی بزرگ و اصلاحات تند هستیم.

وی که برای سفر استانی در زادگاهش به سر می برد همچنین از انحصاری کردن رهبری به یک گروه خاص انتقاد کرده و گفته است: یک عده می‌گویند نظر رهبری این است که این شخص بیاید و آن شخص نیاید، به شما چه مربوط است؟ این مردم هستند که باید تصمیم بگیرند، همه‌ی سلایق باید بیایند.

احمدی نژاد همچنین ادعا کرده که اگر مانع اجرای مرحله دوم یارانه ها نمی شدند او به هر نفر 250 هزار تومان پرداخت می کرد. وی گفته است: اگر هدفمندی یارانه‌ها به طور کامل اجرا می‌شود 250 هزار تومان در ماه می‌شد به مردم داد، می‌گویند اگر این کار را ا نجام دهیم مردم تنبل می‌شوند که البته آنان قیاس به نفس می‌کنند، بعد از آن طرف می گویند که به بیکاران پول دهید که البته ما با این موافقیم اما وقتی می‌خواهیم پول مردم را به خود آنها بدهیم نمی‌گذارند، در حالی که قانون هدفمندی در تمام دنیا به عنوان اولین الگوی ایرانی به رسمیت شناخته شد.

به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد در ادامه سفر خود به استان سمنان، در جمع جوانان این استان اظهار کرد: حماسه به معنای اقدامی آگاهانه و شجاعانه است که شرایط را به شدت تغییر می‌دهد و فرصت‌های جدیدی برای ملت‌ها بوجود می‌آورد.

وی با بیان اینکه “یک ملت برای فتح قله‌های بلند نیازمند تصمیمات بزرگ است”، افزود: در مسیر حرکت ملت‌ها گاه موانعی پیش می‌آید و توطئه‌ها و طراحی‌هایی صورت می‌گیرد که کشور را در معرض خطر قرار می‌دهد و موجودیت و هویت یک ملت را تهدید می‌کند بطوریکه با امکانات معمولی نمی‌توان آن خطر را برطرف کرد و نیازمند اقدامات بزرگ و اصلاحات تند است.

احمدی‌نژاد با اشاره به فشارهای دشمنان علیه ایران گفت: دشمنان بسیج شده‌اند تا مانع حرکت ملت ایران شوند و فشارهای گوناگونی وارد می‌کنند؛ بنابراین ما نیازمند خلق حماسه هستیم، حماسه‌ای که صحنه را به نفع ملت ایران تغییر دهد. دشمنان می‌خواهند مقاومت ملت ایران را در هم بشکنند، در نتیجه ما نیازمند اقداماتی هستیم که همه چیز را تغییر دهد و مقدمه این اقدامات، خلق حماسه سیاسی است بطوریکه محیط سیاسی را چه در داخل و چه در خارج به نفع ملت ایران تغییر دهد.

احمدی‌نژاد در پاسخ به مطالبات مطرح شده از سوی زنان بدون اشاره به تضییع حقوق زنان در دولت نهم و دهم، خطاب به آنها گفت: همه‌چیز دست خانم‌هاست، بقیه‌اش را هم تحویل می‌دهیم و مخلص شما هم هستیم.


16 پاسخ به “احمدی نژاد: کشور در معرض خطر جدی است، نیازمند اصلاحات “تند” هستیم”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  مسلما مردم ایران انقلابی‌ هستند و همیشه حماسه ساخته اند و می‌‌سازند

  و از اصلاحات تند جا کند حمایت میکنند.

  اما درست این موجب نابودی شما و تیمتان است!

 2. محق گفت:

  احمدی نژاد گفت: در شرایطی که کشور در معرض یک خطر بزرگ قرار می‌گیرد و با امکانات
  معمولی نمی‌توان خطر را برطرف کرد، نیازمند اقداماتی بزرگ و اصلاحات تند
  هستیم. همچنین ادعا کرده که اگر مانع اجرای مرحله دوم یارانه ها نمی شدند او به هر نفر ۲۵۰ هزار تومان پرداخت می کرد.

  به آقای احمدی نژاد باید بگوییم که :

  اولا – پرداخت پول اگر چه فریبنده است ولی مشکلی را حل نمی کند . مشکلات روز افزون کشور نتیجه پحش پول بجای توسعه اشتغال است

  ثانیا – دعا کنیم که ادعای (( نیازمند اقداماتی بزرگ و اصلاحات تند هستیم )) کلمه حقی نباشد که اراده باطلی مقدم بر آن باشد

  ثالثا – اصلاحات اساسی و موثر فقط از عهده مدیر مومن و متعهد و کار آزموده ای چون جناب آقای میر حسین موسوی بر می آید و لا غیر

 3. man گفت:

  naaaaaa chi migiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii…!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 4. بدهکار گفت:

  اصلاحات تند برای حاکمیت باید این باشد که ترو به جرم یک خائن محاکمه و بر بالای دار ببرد تا حماسه سیاسی خلق شود
  اری تویی که مملکت را به سراشیبی انداختی و ملت بزرگ ایران را بدهکار کردی و یا کرامتشان را از بین بردی
  کاش می شد حاکمیت این کار را می کرد
  تویی که باعث شدی افراد خدوم این کشور به بند کشیده شوند
  تویی که دزدان 3000میلیاردی در کنار تو بودند

 5. احمد گفت:

  نتیجه عملکرد شما و نتیجه عملکرد.. کودتا گر که از بدو رییس جمهور شدنش با هدف نابودی احزاب و سازمانهای سیاسی بود در اخر یا جنگ داخلی و یا تجزیه گشور است.وقتی حکومت ضد انسانی میشود و قانون را لگد مال میکند .انتظار بهبود داری

 6. مرتضی گفت:

  هشت سال با اصلاحات تند کشور را شخم زدید و زحمات دولت های پیشین را بباد دادید کافی است ، شما دیگر در آخر خط هستید ، لطفا دیگر برای ملت ایران نسخه نپیچید
  !مرا بخیر تو امید نیست شر مرسان

 7. قیامت گفت:

  مردم اگر میدونستند که وضعیت کنون حاصل بی خردیهای تو و امثال توست ته دلشون برای پنج برابر شدن یارانه ها قنج نمی رفت ! لابد تصمیم دارین ته مانده دلار های نفتی را بجای سرمایه گذاریهای زیر بنایی و اشتغال زایی که نکردید! رو با شانتاژ و هزینه تراشی برای کشور بفروشی به قیمت هر دلار ده هزار تومان که چنین وعده های پوچی بمردم میدهی !؟ جالب اینجاست که برای این حرفها کجا رو هم انتخاب کرده است.

 8. کارمند گفت:

  هیچ در کارنامه ات مثبت دیده نمیشود بجز شجاعتت درست نقطه مقابل آقای خاتمی.بنده شجاع بودنت را میستایم

 9. mia گفت:

  ای حقه باز. خوشم میاد با اینکه اینهمه بلاسرمون اوردی اما آبروی اربابت رو هم خوب بردی.

 10. jsardare@yahoo.com گفت:

  اقای زییسزجمهور اگر اصلاحات تند میخواهی این دفعه برو پشت سر خاتمی هلش بده که اصلاحات تند بشه

 11. خسته از دولت و حکومت گفت:

  آقای احمدی نژاد ، هشت سال چیکار کردی؟ هشت سال پیش تا الان به جز گند کاری هیچ کاری نکردی.. شماها اصلا تخصص ندارید،اصلا کار بلد نیستید، یه نفر در میانتون یه حرفی میزنه ، همون کار رو انجام میدین، ظاهر بین هستید شماها ، نمیفهمید حرفها و کارهاتون چه عواقبی دارن،8 سال همین رویه رو دنبال کردید.در دوران شهر داری هم همینطور،شما ها کاملا بی سواد و کوته فکرید،از دنیا هیچی نمیدونید،از مملکت داری اصلا سردر نمیارید، بهتره برید با پولهایی که از بیت المال دزدی کردید و بین شرکا پخش کرده اید، صفا کنید و این مردم مظلوم رو به حال خودشون رها کنید،مردم ما بخشنده هستند و شمارو می بخشند، مردم ما میدانند که شما فقط مقصر نبودید، چراکه شمارو به زور بر سر کار آوردند، حال ،،، طعم خوش قدرت گریبانتان را گرفته…. به حال خود رها کنید ایران و مردم را.

 12. نقال گفت:

  ما بر هر قومی هر انچه که لیاقتشان باشد حاکم کردیم”

  پس لیاقت ما این است و خداوند به حق فرموده

  لیاقت ما این است افرادی چون تو بر ما حکم باطل کنند و …..

 13. حسن گفت:

  مشکلات را چرا بیخودی سر احمدی نژاد می اندازید. ریشه همه مشکلات ایران خامنه ای است

 14. javat گفت:

  احمدی نژاد رو تبدیل کردن به دشمن شماره یک ، آقا هم اون بالا داره به ریش ملت انقلابی کودن و فراموشکار می خنده

 15. تیز بین گفت:

  اقای احمدی نزاد اولا باید بدانیم الان که در امور سیاسی اقتصادی واجتماعی به هیچ صورد نمیتوان نسخه جوامع دیگر را در ایران کپی کرد مثلا به محض شروع تحرکاتی در کشورهای عربی عده ای بدنبال کپی کردن از ان حرکتها بودند که دیدید جواب نداد وهدفمندی یارانه ها نه تنها در ایران جواب نداد بلکه ویران تر از گذشته کرد باید پذیرفت خواهش میکنم ادامه دهید کمر مردم شکسته واصلا اگر هدف حذف وهدفمندییارانه ها بود مشکلات کمتر بود الان هدف پرداخت یارانه به مردم است واین مشکل درست کرده اگر در ابتدا حتی قیمت نفت بنزین وبرق به قیمت تمام شده محاسبه میشد هم ه مردم اینهمه فشار تحمل میکردند نه اقتصاد ویران میشد شما قیمتهای تمام شده حاملهای انرژی در ابتدای هدفمندی یارانه ها را ببینید وقیمت اعلام شده را ببینید