سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار احمد منتظری با خانواده ستار بهشتی؛ انتقاد از تعلل در رسیدگی به پرونده...

دیدار احمد منتظری با خانواده ستار بهشتی؛ انتقاد از تعلل در رسیدگی به پرونده

چکیده :احمد منتظری، فرند ارشد مرحوم آیت الله العظمی منتظری، در دیدار با خانواده ستار بهشتی، خواستار رسیدگی سریع به این پرونده بر اساس حق و حقیقت شد. مادر ستار بهشتی نیز از تعلل در رسیدگی به این پرونده ابراز ناراحتی و نگرانی کرد....


کلمه – گروه خبر: احمد منتظری، فرند ارشد مرحوم آیت الله العظمی منتظری، در دیدار با خانواده ستار بهشتی، خواستار رسیدگی سریع به این پرونده بر اساس حق و حقیقت شد. مادر ستار بهشتی نیز از تعلل در رسیدگی به این پرونده ابراز ناراحتی و نگرانی کرد.

به گزارش کلمه، احمد منتظری و زهرا ربانی املشی، فرزند و عروس آیت الله منتظری، که روز اول اسفند به منزل گوهر عشقی مادر ستار بهشتی رفته بودند تا با این مادر داغدیده و دخترش دیدار کنند، روز سه شنبه میزبان مادر و خواهر ستار بودند.

در این دیدار که خبر آن در سحام نیوز منتشر شده، خانواده ستار بهشتی با ارائه گزارشی از روند طی شده در پرونده وی، از تعلل در رسیدگی مناسب به این پرونده ابراز نگرانی و ناراحتی کردند.

حجت الاسلام احمد منتظری نیز ضمن ابراز ناراحتی از مصائب رفته بر این خانواده، ابراز امیدواری کرد که هرچه سریع تر بر اساس حق و حقیقت به این پرونده رسیدگی شود تا بخشی از آلام و رنج های این خانواده داغدار کاهش یابد.

همچنین در این دیدار، خانواده ستار بهشتی ضمن ابراز ناراحتی از دریافت نکردن پاسخ دفتر آیت الله وحید خراسانی به تقاضای ملاقات این خانواده، ابراز امیدواری کردند که درخواست ایشان برای دیدار با این مرجع بزرگوار تقلید و دیگر مراجع معظم، با پاسخ مثبت رو به رو شود.

ستار بهشتی در میانه آبان ماه 1391 به دست ماموران نیروی انتظامی شکنجه و کشته شد، اما با پایان یافتن سال 91 و به رغم وعده های مکرر، هنوز پرونده قتل این کارگر وبلاگ نویس بای رسیدگی به دادگاه ارسال نشده است.

 ‌

 ‌


یک پاسخ به “دیدار احمد منتظری با خانواده ستار بهشتی؛ انتقاد از تعلل در رسیدگی به پرونده”

  1. ساغر گفت:

    درود بر خانواده شرافمند