سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیام نوروزی پروین فهیمی؛ آرزوی سلامتی و صبر برای مردم و رهبران در حصر...
» خدا صدای مظلومیت ما مردم را خواهد شنید

پیام نوروزی پروین فهیمی؛ آرزوی سلامتی و صبر برای مردم و رهبران در حصر

چکیده :سال نو را به تمامی وطن دوستان به خصوص خانواده های محترم شهدا و زندانیان سیاسی عزیزمان و هم چنین خانم زهرا رهنورد و رهبران جنبش در حصرمان که با هموار کردن لحظه های سخت روزگار را سپری می کنند، تبریک می گویم و برای همگی سلامتی- صبر و شادابی آرزومندم. از پروردگار برای تمامی مردم که هیچ گاه ما را تنها نگذاشتند و با ما در دردهای مان همدردی نمودند، نهایت سپاس را دارم، باشد تا پروردگار صدای مظلومیت ما مردم را بشنود و پاداش همه این ظلم ها برای مان شیرین و گوارا باشد....


مادر سهراب اعرابی، از شهدای جنبش سبز، در پیامی به مناسبت نوروز، از همدردی ها و همدلی های مردم تشکر کرد و سال نو را به تمامی وطن دوستان به خصوص خانواده های محترم شهدا و زندانیان سیاسی عزیزمان و هم چنین خانم زهرا رهنورد و رهبران در حصر جنبش سبز تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار کلمه، پروین فهیمی امسال برای چندمین سال لحظه تحویل سال را مثل بسیاری دیگر از خانواده های شهدای سبز در کنار مزار فرزندش بود.

مزار شهدای سبز تنها میعادگاه خانواده های این شهدا نیست و مردم زیادی در لحظه تحویل سال در کنار این خانواده ها سال نو پشت سر گذاشتند. مردمی که با حضور خود با همدردی و حمایت خود هم چنان ثابت کرده اند که جنبش سبز زنده است.

خانم فهیمی که فرزندش روز 25 خرداد سال 1388 به شهادت رسید ضمن تشکر از حرکت های مختلف مردمی این پیام مهندس میرحسین موسوی را یادآوری می کند که تا بهاری سبز استقامت می کنیم.

این مادر شهید تاکید دارد که خدا صدای مظلومیت مردم را خواهد شنید.

وی در گفت و گوی ماه قبل خود با سایت کلمه با اشاره به فشارهایی که از سوی حکومت بر آسیب دیدگان بعد از انتخابات سال ۸۸ وارد بوده و هست، از شهدا و جانبازان سبزی که تحت همین فشارها و رعب و وحشت ها، هنوز بعد از سه سال و نیم نامی از آنها به میان نیامده سخن گفته بود. امید عزیزی، بهزاد یزدان پناه، حسن میرزاخانی و وحید ایرانی مقدم از جمله جانبازان سبزی هستند که خانم فهیمی به نام آنها اشاره و تاکید کرده بود: به هر حال این ظلم ها هیچ وقت پنهان نخواهد ماند..

متن این تبریک به شرح زیر است:

نوروز روز آموختن از طبیعت است که می توان «نو» شد و «سبز» اندیشید؛ سال نو مبارک

با درود فراوان به هموطنانم

سال نو را به تمامی وطن دوستان به خصوص خانواده های محترم شهدا و زندانیان سیاسی عزیزمان و هم چنین خانم زهرا رهنورد و رهبران جنبش در حصرمان  که با هموار کردن لحظه های سخت روزگار را سپری می کنند، تبریک می گویم و برای همگی سلامتی، صبر و شادابی آرزومندم.

از پروردگار برای تمامی مردم که هیچ گاه ما را تنها نگذاشتند و با ما در دردهای مان همدردی نمودند، نهایت سپاس را دارم، باشد تا پروردگار صدای مظلومیت ما مردم را بشنود و پاداش همه این ظلم ها برای مان شیرین و گوارا باشد. مطمئنا خدای مان صدای مظلومیت ما مردم را می شنود و همیشه در کنارمان هست.

آمده ام تا بهاری سبز استقامت کنم
تا نماد سبز را به یغما نبرند


6 پاسخ به “پیام نوروزی پروین فهیمی؛ آرزوی سلامتی و صبر برای مردم و رهبران در حصر”

 1. امیر گفت:

  با سلام و تبریک سال نو به خانوم فهیمی
  فقط می خواستم بگم وجود شما نعمتی است برای ما، شما با حمایت خود از شرط های خاتمی، شما با سخنان به دور از تندرویتان نگذاشتید کسی به نام خون سهراب ها ما را متهم به مماشات کند
  زنده باد اعتدال، زنده باد مهندس موسوی
  زنده باد خاتمی

  زنده باد مادر سهراب که به حق مادر ماست

 2. amir گفت:

  خانم فهیمی! غمی که شما تحمل میکنید قابل وصف نیست پس گفتن “مارا در غم خود شریک بدانید” گزافی بیش نیست اما بدانید که ماهم داغدار هستیم و امیدوار به لطف و کرم خداوند سال نو مبارک

 3. فرهاد گفت:

  درود بر تو مادر داغدیده که اینگونه راسخ در برابر دژخیمان ایستاده ای

 4. mahrokh ghashghaei گفت:

  خانم فهیمی! غمی که شما تحمل میکنید قابل وصف نیست پس گفتن “مارا در غم خود شریک بدانید

 5. دالاهو گفت:

  آخ مادر, واقعا متاسفم. ولی مادر جان به فکر خودت هم باش

 6. من گفت:

  ببین که مادرانت چگونه پیر می شوند وطنم