سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله هاشمی رفسنجانی: پیش‌بینی‌هایم در نامه سال ۸۸ به رهبری، قدم به قدم در حال...

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی: پیش‌بینی‌هایم در نامه سال ۸۸ به رهبری، قدم به قدم در حال وقوع است

چکیده :رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با دست‌اندرکاران سایت شخصی خود، تصریح کرد که پیش‌بینی‌های نامه سال ۸۸ وی به رهبری قدم به قدم از سوی جریان انحرافی فعلی در حال وقوع است....


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با دست‌اندرکاران سایت شخصی خود، تصریح کرد که پیش‌بینی‌های نامه سال ۸۸ وی به رهبری قدم به قدم از سوی جریان انحرافی فعلی در حال وقوع است.

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در دیدار مدیر‌مسئو‌ل‌، دبیر و کارکنان سایت شخصی خود ضمن بیان خاطراتی از سال ۱۳۶۹ و توفیقات بدست آمده در ارتقاء چشمگیر اوضاع داخلی و سیاست خارجی کشور، ابرازامیدواری کرد ‌”ان‌شاءالله سال ۱۳۹۲ برای کشور و مردم سال اعتدال و پیروزی باشد”.

وی در این دیدار ضمن ابراز رضایت از روش اداره سایت شخصی خود که با رعایت قناعت کامل در بودجه و امکانات، سبک مناسبی در تبیین دیدگاه‌های وی را در مقاطع متفاوت نیم قرن گذشته بکار گرفته، از تلاش مجدّانه و مستمر دست‌اندرکاران تشکر کرد.

هاشمی رفسنجانی با یادآوری اهمیت “‌اطلاع‌رسانی دقیق و روشنگرانه‌” در مقابل جریان‌های خبر‌ساز و غبار‌آلود‌کننده تاریخ انقلاب‌، خطاب به دست‌اندرکاران سایت شخصی خود، گفت: توفیق روشی که شما در تبیین زوایای تاریخی نامه ۸۸ در مقابل حجم وسیعی از تخریب‌ها بدست آورد‌، نشان از آن دارد که در سخت‌ترین شرایط نیز می‌شود با روشنگری دقیق در مقابل غبار شانتاژها ایستاد.

وی در بیان چگونگی نگارش دو نامه تاریخی و تطبیقی سال‌های ۵۹ و ۸۸ با وجود عدم مشابهت‌ها در نگاه اوّل، گفت‌: مهم‌ترین انگیزه‌ام در نگارش این دو نامه، اطمینانم از میزان اعتماد امام و رهبری به خودم بود و امروز مشابه فحوای نامه سال ۵۹ شاهد آن هستیم که پیش‌بینی‌های نامه سال ۸۸ نیز قدم به قدم از سوی جریان انحرافی فعلی در حال وقوع است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز خشنودی از فرصت بوجود آمده برای دسترسی به بخشی از تاریخ انقلاب در سایت شخصی خود برای عموم علاقه‌مندان، افزود: رضایت از انجام کار شده، نباید به رضایت از سطح فعلی فعالیت‌ها منجر شود و باید برای ارتقاء کار و ارائه خدمات بیشتر به مخاطبان گام‌های جدیدی برداشته شود.

هاشمی رفسنجانی همچنین در ادامه از طی آخرین مراحل انتشار کتاب خاطرات سال ۶۹ خود خبر داد و خاطر‌نشان کرد: تورق خاطرات آن سال‌ها بوضوح حاکی از آن است که چگونه در پیش گرفتن مشی اعتدال‌، حجم وسیعی از امید به رفع مشکلات را در داخل کشور و موج بزرگی از ابراز تمایل دولت‌های عربی، کشورهای مشترک‌المنافع شوروی سابق‌، روسیه جدید و همچنین کشورهای غربی را به گسترش و ارتقاء روابط با جمهوری اسلامی را رقم زد.

وی با بیان اینکه وضع امروز کشور به دلیل سوء‌مدیریت‌ها‌، اتلاف درآمدها‌ و بی‌توجهی به تجارب گذشته‌، بی‌شباهت به سال‌های ابتدایی پس از پایان جنگ نیست‌، ابراز امیدواری کرد “انشاء الله سال ۱۳۹۲ برای کشور و مردم سال اعتدال و پیروزی باشد”.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در پاسخ به پیشنهاداتی پیرامون تسهیل دسترسی عمومی و بالاخص جوانان به آثار و دیدگاه‌های وی بالاخص اثر ‌”‌فرهنگ قرآن” در قالب چاپ کتب جیبی و ارزان قیمت، تاکید کرد‌: این موضوع نیاز عصر ایجاز و سرعت گردش اطلاعات است که با توجه به مشکلات اقتصادی مردم و جوانان الزام مضاعفی می‌یابد که باید حتما در دستور‌کار آینده قرار بگیرد.

دبیر پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیز در این دیدار ضمن تاکید بر اینکه همه آنچه تاکنون صورت گرفته تنها انعکاس گوشه‌ا‌ی از تفکرات و دیدگاه‌های ایشان بوده، ابراز امیدواری کرد “چراغ اعتدال” با فروغ هر‌چه بیشتر بتواند به “‌شرح اعتدال” برای مردم و جوانان و آیندگان‌ بپردازد.

کارکنان پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی نیز طی سخنانی کوتاه ضمن گزارش و پیشنهاداتی از عملکرد خود به ‌هاشمی رفسنجانی‌‌ تاکید کردند شکر نعمت این مجاورت را با جدیت انجام امور محوله در ارتقاء عملکرد سایت بجا خواهند آورد.


یک پاسخ به “آیت‌الله هاشمی رفسنجانی: پیش‌بینی‌هایم در نامه سال ۸۸ به رهبری، قدم به قدم در حال وقوع است”

  1. omid گفت:

    خودت طرف را خليفه کردي. حال آرزوي اعتدال ميکني ؟!