سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعضای جبهه مشارکت در دیدار با دختران موسوی و رهنورد: بر عهدی که با میرحسین بستیم، م...
» درخواست اعضای مشارکت: سلام ما را به میرحسین و رهنورد برسانید

اعضای جبهه مشارکت در دیدار با دختران موسوی و رهنورد: بر عهدی که با میرحسین بستیم، مانده ایم

چکیده :اعضای جبهه مشارکت در دیدار با دختران موسوی و رهنورد با تاکید بر اینکه حوادث سال 1388 اگرچه تلخ اما همراه با دستاوردهایی کشور بود، خاطرنشان کردند که بر همان عهدی که روز بعد از انتخابات در دفتر سیاسی مرکزی حزب بستند، که کندتر یا تندتر از مهندس موسوی حرکت نکنند، باقی می مانند و نظر ایشان برای حزب بسیار مهم است....


اعضای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی با حضور در منزل یکی از دختران میرحسین و رهنورد با سه دختر یار محصور جنبش سبز دیدار و از آن ها دلجویی کردند.

به گزارش کلمه، در این دیدار اعضای مرکزی جبهه مشارکت ضمن تقدیر از مواضع میرحسین و رهنورد و صبر و ایستادگی آن ها، مجموع اتقاقات مربوط به بازداشت، احضار و بازجویی دختران موسوی و رهنورد را ناشی از عدم عقلانیت و تند روی جریان حاکم و نیز در جهت خیر دانستند.

آن ها همچنین تاکید کردند که واکنش دختران به این مساله، مصاحبه های آنها و رفتارشان در برابر این هجوم سبب امید بخشی در جمع دوستان و همراهان جنبش سبز و طرفداران اصلاح در کشور شده است.

بر اساس این گزارش، این دیدار که در فضایی شاد و همدلانه، با ذکر خاطراتی از میرحسین موسوی همراه بود، اعضای مرکزی حزب مشارکت تاکید کردند که حوادث سال 1388 اگرچه تلخ اما همراه با دستاوردهایی کشور بود.

آن ها همچنین خاطرنشان کردند که بر همان عهدی که روز بعد از انتخابات در دفتر سیاسی مرکزی حزب بستند، که کند تر یا تند تر از مهندس موسوی حرکت نکنند باقی می مانند و نظر ایشان برای حزب بسیار مهم است.

دختران میرحسین و رهنورد در این دیدار با شرح حوادث رفته بر خود و خانواده، دوره های طولانی ممنوع الملاقاتی با والدین و شرح نگرانی برای احوال پدر و مادر خود، از مواضع حق جویانه جبهه مشارکت تشکر کرده و ایستادگی آنها را در روزهای سخت پس از انتخابات ستودند.

بر اساس این گزارش در پایان این دیدار دوستان میرحسین موسوی در حزب مشارکت از دختران وی خواستند تا در صورت ملاقات، سلام و دوستی آنها را به پدر و مادرشان برسانند.


3 پاسخ به “اعضای جبهه مشارکت در دیدار با دختران موسوی و رهنورد: بر عهدی که با میرحسین بستیم، مانده ایم”

 1. Ahmadi110_a گفت:

  سلام همه ملت ایران را به این قهرمانان ملی برسانید . کاش مراجع نیز احساس تکلیف حداقل انسانی می کردند و سری به فرزندان میر حسین می زدند.

 2. Payam گفت:

  میرحسین کسی بود همه رخدادهای کنونی کشور را پیش بینی می کرد و همه را بیدار کرد . و اقتدارگرایان کنونی نیز به همین دلیل نتوانستند او را تحمل کنند

 3. Blade_542000 گفت:

  سلام بر میرحسین