سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پرسش روزنامه جمهوری اسلامی از احمد جنتی: چرا شورای نگهبان صلاحیت احمدی نژاد را تای...

پرسش روزنامه جمهوری اسلامی از احمد جنتی: چرا شورای نگهبان صلاحیت احمدی نژاد را تایید کرد؟!

چکیده :روزنامه جمهوری اسلامی نوشته است: امام جمعه موقت تهران به این سؤال پاسخ نداد که پس چگونه شورای نگهبان این قبیل افراد را برای بالاترین پست‌ها تأیید صلاحیت کرده است؟ ...


کلمه- گروه خبر: پس از آنکه احمد جنتی به احمدی نژاد انتقاد کرد، روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: پس چگونه شورای نگهبان این قبیل افراد را برای بالاترین پست‌ها تأیید صلاحیت کرده است؟

نماز جمعه موقت تهران احمد جنتی، دیروز در خطبه نماز جمعه تهران با انتقاد شدید از پیام و رفتار احمدی نژاد به دنبال مرگ هوگو چاوز گفت: “تخریب، خلاف شرع، قانون و اخلاق است و کسی که این کارها را بکند صلاحیت هیچ پستی را ندارد”. وی همچنین گفت: “بحث رجعت چاوز بدعت بود و ایکاش کسانی که این حرف‌ها را زدند چهار روز در حوزه علمیه درس می‌خواندند. این مسأله موجب ناراحتی علما و مراجع شد”.

روزنامه جمهوری اسلامی نوشته است: امام جمعه موقت تهران به این سؤال پاسخ نداد که پس چگونه شورای نگهبان این قبیل افراد را برای بالاترین پست‌ها تأیید صلاحیت کرده است؟

احمد جنتی دبیر شورای نگهبان از حامیان اصلی احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری بود. دفاع او در مقام دبیری شورای نگهبان از این رییس هیات دولت انتقادات زیادی در بر داشت.

در همین حال روز گذشته احمد جنتی خواستار برگزاری انتخابات آزاد شد. او که ماه گذشته با انتقاد شدید از آیت الله هاشمی رفسنجانی و سیدمحمد خاتمی که بحث انتخابات آزاد را مطرح کرده بودند از آنان بعنوان گردن کلفت ها نام برده بود، روز گذشته در جریان خطبه های نماز جمعه بر برگزاری انتخابات آزاد تاکید کرد.


2 پاسخ به “پرسش روزنامه جمهوری اسلامی از احمد جنتی: چرا شورای نگهبان صلاحیت احمدی نژاد را تایید کرد؟!”

 1. جادوی سبز گفت:

  علما آبروی خودشون رو هم دیگه نمی تونند حفظ کنند چه برسد به دین خدا!

  این علمای عزیزی که حافظ دین خدا و پیرو راه حسین و شیعه حقه ی علی هستند درباره اظهار نظر آقا و خبر از ملکوت دادن ایشون نظر نمی دهند؟! همان طر که رهبری خبر میده که نامزهای مظلوم انتخابات 88 در ملکوت اعلی سیاه روی هستند احمدی نژاد کارگر و مزدور سابق و بصیرت یافته ی امروز از شهادت و حشر چاوز با مسیح خبر میده. پسر کو ندارد نشان از پدر تو بیگانه خوانش مخوانش پسر.

 2. آقا عبدالله گفت:

  پرسش روزنامه جمهوری اسلامی از احمد جنتی: چرا شورای نگهبان صلاحیت احمدی نژاد را تایید کرد؟!
  پاسخ جنتی: آقامون گفته بودند تاییدش کنید. افسارش دست خودمان است. اما نمیدانستیم که افسار پاره خواهد کرد.