سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » محسن رضایی خبر رسانه‌های بسیج و صداوسیما را تکذیب کرد: دروغ است؛ نگفتم میرحسین و ک...
» نقل‌قول منتشره شده از اين جانب كاملا تحريف شده و جعلي است

محسن رضایی خبر رسانه‌های بسیج و صداوسیما را تکذیب کرد: دروغ است؛ نگفتم میرحسین و کروبی عمله امریکا هستند

چکیده :محسن رضایی با تکذیب اظهارات منتسب به خود درباره موسوی و کروبی، خبر دو سایت وابسته به صداوسیما و بسیج را دروغ و جعلی و تحریف شده خواند. وی با این حال باز هم حاضر نشد اظهارات منتسب خود را صراحتا اصلاح کند....


کلمه – گروه خبر: محسن رضایی با تکذیب اظهارات منتسب به خود درباره موسوی و کروبی، خبر دو سایت وابسته به صداوسیما و بسیج را دروغ و جعلی و تحریف شده خواند. وی با این حال باز هم حاضر نشد اظهارات منتسب خود را صراحتا اصلاح کند و صرفا گفت: “من قبلا نظراتم را در باره مسائل و اتفاقات سال 88 بارها بيان كرده‌ام.”

به گزارش کلمه، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که دیروز رسانه های وابسته به بسیج و صداوسیما از قول وی، موسوی و کروبی را “عمله آمریکا” خوانده بودند، صبح امروز به طور مبهم به تکذیب این اظهارات پرداخت و در جمع خبرنگاران در شهر رشت گفت: من نسبت به فتنه سال ۸۸ هیچ مصاحبه و گفت‌وگوی قابل انتشار جدیدی نداشتم.

رضایی اما عصر امروز به شکل صریح تری آنچه را باشگاه خبرنگاران و خبرگزاری بسیج دانشجویی به نقل از وی نوشته بودند، تکذیب کرد و به بهارنیوز گفت: متاسفانه باز هم بداخلاقي‌هاي سياسي و رسانه‌اي در آستانه برگزاري انتخابات كليد خورده است و دست‌هاي پنهان و آشكار براي رسيدن به اهداف خود دست به هر اقدامي غيراخلاقي مي‌زنند.

وی افزود: نقل‌قول منتشره شده از اين جانب كاملا تحريف شده و جعلي است و براي سايتي كه اين نقل قول را از زبان من انتشار داده واقعا متاسفم. اين يك جنگ ناجوانمردانه رواني در آستانه فعاليتهاي انتخاباتي است.

محسن رضایی ادامه داد: من قبلا نظراتم را در باره مسائل و اتفاقات سال 88 بارها بيان كرده‌ام و اينكه حالا و پس از اعلام كانديداتوريم چنين نقل‌قول‌هاي دروغ و جعلي را پخش مي‌كنند نشان مي‌دهد كه برخي جريانات از هر وسيله‌اي براي رسيدن به هدف خود استفاده مي‌كنند.

وی اما حاضر نشد آنچه را قبلا گفته بود، به صراحت بیان کند. او در اردیبهشت ماه 1391 گفته بود: مشکل فتنه‌، آمدن مردم به خیابان‌ها نبود بلکه مشکل این بود که آنها نتوانستند اعتراض مردم را مدیریت کنند؛ اعتراضی که می‌شد در مدت یک ماه آن را حل و فصل کرد… مردم به نتیجه انتخابات معترض بودند و اعتراض آنها از نوع اجتماعی بود نه سیاسی و در حالی که می‌توانست مسالمت آمیز ادامه یابد و ختم شود اما به علت ضعف مدیریت، به فتنه تبدیل شد… بنده هیچ موقع اسم تقلب را نیاوردم بلکه از آن به عنوان تخلف یاد کرده ام و اسناد آن در سخنرانی های بنده موجود می باشد. بنده آنها را تخلف و اعتراض می دانم و اگر مسولان نظام با سوء‌مدیریت با آن بر خورد می‌کردند فتنه بوجود نیامده بود.

وی همچنین در بهمن ماه 1390 در پاسخ به سوال همین باشگاه خبرنگاران جوان که حالا هم به گفته وی به جعل خبر پرداخته است و در آن زمان حرکت مردمی ۲۵ بهمن را ” تحرکات اخیر اپوزیسیون های خارج نشین” خوانده بود، گفت: در ایران(مردم) فهیم و باشعور هستند که با چند اطلاعیه افراد منافق بخواهند تحریک شوند و به خیابانها علیه نظام بیایند… مردم ایران اسلامی به سادگی اجازه نخواهد داد افراد یا گروهها دستاوردهای انقلاب را تخریب کنند.

او در دی ماه 1388 هم در نامه ای به رهبری، از بیانیه 17 میرحسین موسوی استقبال کرد و پیشنهاد وی را برای اینکه مجلس و قوه قضاییه به وظایف قانونی خود در قبال پاسخگو کردن دولت عمل کنند، “پیشنهاد سازنده” و “سرآغاز یک حرکت وحدت بخش در جبهه معترضین با دیگران” خواند و از رهبری خواست با صدور یک پیام یا سخنرانی، “حركت جدیدی که برای وحدت، همدلی، برادری، گذشت و ایثار در جامعه شروع شده را تقویت و استمرار بخشد.”

رسانه های وابسته به اقتدارگرایان دیروز (چهارشنبه) به نقل از محسن رضایی درباره میرحسین موسوی و مهدی کروبی نوشته بودند: من آن دو را عمله آمریکا می‌دانم و در 25 بهمن 89 اعلام کردم اگر این دو نفر از مردم عذرخواهی نکنند مردم می‌توانند آنها را دستگیر کنند.

ادعایی که از قول دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نقل شده، حتی از سوی افراطی ترین مخالفان رهبران جنبش سبز تاکنون مطرح نشده است. اظهارات تفرقه افکنانه منتسب به این فرمانده سابق در حالی است که حتی اصولگرایان حامی سابق احمدی نژاد این روزها به اشتباهات خود معترفند و تلاش دارند زمینه ای برای وحدت ملی فراهم کنند.

این فرمانده سابق سپاه در حالی به تکذیب سخنان اخیر خود پرداخته که از این نیز رسانه های حکومتی به نقل از وی نوشته بودند: چرا موسوي و كروبي نمي‌فهمند كه در اين حوادث، عمله‌اي بيش نيستند و مورد سوءاستفاده آمريكا و همه بدخواهان قرار گرفته‌اند و جالب اينكه آمريكا از اين عمله‌ها هم عبور كرده است. قطع‏نامه‌ها و گفتارهاي مسئولان آمريكايي نشان مي‌دهد كه اين آدم‌ها فقط مستمسك بوده‌اند و جريان فتنه جايي ديگر طراحي و رهبري مي‌شد.

محسن رضایی که برای سومین بار خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری کرده و سفرهای استانی اش را به اقصی نقاط کشور آغاز کرده است، بالاخره باید موضع خود را در قبال انتخابات 88 و وضعیت حصر غیر قانونی موسوی و کروبی روشن کند؛ به خصوص با توجه به اینکه خود او نیز در اعتراض به تخلفات صورت گرفته در آن انتخابات و درخواست بازشماری آرا به رغم پیام تبریک رهبری، همصدا با موسوی و کروبی بود، اما بعد که مشخص شد ادامه اعتراض نیاز به فداکاری و از خود گذشتگی و آزادگی بیشتر دارد، ادامه نداد.


54 پاسخ به “محسن رضایی خبر رسانه‌های بسیج و صداوسیما را تکذیب کرد: دروغ است؛ نگفتم میرحسین و کروبی عمله امریکا هستند”

 1. Aaa گفت:

  ایشون با اون چک سفید امضایی که برای مامور شهرداری کشیدن و خودشون هم میدونن تا از خلاف ساختمان سازیشون چشم پوشی کنه باید هم از افراد درست کار و صادق برائت بجوید .

 2. شیرازی گفت:

  ایشون بشینه تا صبح دولتش بدمد …
  عمله هم خودشه خودشم می دونه که خودشه …

 3. ايراني گفت:

  از امثال تو و روح الاميني كه براحتي ازخون فرزندان خود بخاطر پست و مقام مي گذرند انتظاري بيش از اين نيست

 4. ناشناس آشنا گفت:

  میزان صداقت ، مردمی بودن ،انقلابی‌ بودن و انسان بودن “موسوی و کروبی” میباشند.

  برای رضایی متاسفم ،او میتواند از خود بزرگ بینی‌ اش بکاهد و باز گردد .

 5. Mahmod Naroie گفت:

  این آقا چند دوره نامزد شد ولی کسی بهش رای نداد،حالا میخواد با تخریب کسانی که سالها برای مملکت زحمت کشیدندچهره آنها را خراب کنند. ما تا آخرین لحظه با جنبش سبز هستیم و از این تهدیدها بیمی نخواهیم داشت.

 6. داداش - باجی گفت:

  آقای رضایی از آن روز که امید وار رضایی از اعضای ستادتان فرمودند :
  که بیش از ۷۰٪ تعرفه‌های رای با یک خط و خودکار نوشته شده‌است زمان زیادی نمی گذرد

  آقای رضایی کدام مردم منظور نظر شماست تا دیگران را دستگیر کنند ؟
  همان خس و خاشاک که پای صندوق آمدند یا آنها که به گفته امیدوار رضایی رای با یک خط و خود کار نوشتند
  کدام مردم به فرمایش شما توانستند میرحسین کروبی و سایر معترضان را دستگیر کنند و کهریزک را بیافرینند

  آقای رضایی عمله آمریکا بودن مدرک می خواهد تا جرم اثبات شود آنهم در صلاحیت قوه قضاییه است با حرف مفت نمی شود
  توصیفات رهبری را در مورد احمدی نژاد شنیدیم و دیدیم شاید شما به توصیفی بالاتر از تایید امام زمان و … غیره صعود نمایید
  اما شما را به حاکمیت مولا علی قسم او که حکومت در نزدش ار عطسه بز و کهنه کفشی بی ارزش تر بود
  اگر نتوانستید از رای داده شده به شخص خودتان یا ناموس به تعبیر خودتان در آن زمان دفاع کنید
  از تاکتیک احمدی نژادی استفاده نکنید عاقبت محمود نامحمودی بود و عبرت بگیرید

 7. Ali گفت:

  خاک بر سرت سردار بی غیرت بی جربزه! پسرتم کشتن جرات نکردی حرف بزنی!

 8. Ling_shu5 گفت:

  نه تنها از ناموس خود دفاع نکرد بلکه به مقابله با رهبران جنبش سبز رفت و معترض دفاع جانانه آنان از حق مردم شد
  az chizi ke nist nemishe defa kardموسوی و کروبی نمی‌فهمند که در این حوادث، عمله‌ای بیش نیستند و مورد سوءاستفاده آمریکا و همه بدخواهان قرار گرفته‌اند و جالب اینکه آمریکا از این عمله‌ها هم عبور کرده است. قطع‏نامه‌ها و گفتارهای مسئولان آمریکایی نشان می‌دهد که این آدم‌ها فقط مستمسک بوده‌اند و جریان فتنه جایی دیگر طراحی و رهبری می‌شد.shayad dorost begi vali vali nagofti ke khodet che gadr HALGE BE GOOSH hasti این فرمانده سابق سپاه که مدعی است که فضای انتخاباتی سال آینده متفاوت از سالهای ۸۴ و ۸۸ است و در خصوص رای آوری خود اظهار امیدواری کرد.inham be ehtemale ziad doroste ke ba in joor harf zadanha malume ke ba aga be tafahom residand dar sani tabligat niaz dare ke kheili kharj kone ke in ham az jahai tamin shode من ولایتی آزاده‌ام و مقام معظم رهبری در مورد بنده توصیفاتی دارند که شاید شبیه آن وجود نداشته باشد”nemishe be hich chizi tashbihet kard chunke shabahati be hich chiz nadari AZ TAKAMOL bedooriوی مدعی شده بود: پس از انتخابات کروبی و موسوی با من تماس گرفته و مرا هم به موضع خود دعوت کردند که من قبول نکرده و جواب رد دادمmage mishe amsale to ra davat kard ke dar safe mellate iran bashi
  kani fekr kon bebin akhe hamchin kari ra che kasi mitoone anjam bede

 9. مرتضی گفت:

  رفتار و گفتار ایشان که به عملگی شبیه تر است!
  موسوی و کروبی هیچ ارتباطی با اجانب نداشتند و همیشه در اظهارات خویش تکیه به خارجی ها را هم نفی کردند،تنها فرقی که با آقای رضائی داشتند این بود که تلون و بوقلمون صفتی نداشتند که ابتدا با دلایل قاطع انتخابات را مخدوش بدانند ،بعد ناگهان از ترس یا به طمع قدرت عقب نشینی های ذلیلانه کنند.
  آقای رضائی واقعا پست و صندلی و قدرت دو روزه دنیا اینقدر ارزش دارد که انسان عزت و دیانت خویش را بپای دنیای دیگران بریزد و برای رسیدن به پست ریاست جمهوری روش عملگی در پیش بگیرد؟
  البته شما بدانید که همچون گذشته هیچ وجهه ای ندارید که به این خیال خام برسید ،ولی همانطور که امام حسین علیه السلام فرمود : در دنیایتان آزاد مرد باشید

 10. No گفت:

  ایشون بره همون ناموسش رو زنده کنه. این مزخرفات رو از ترس حضور آقای خاتمی و به دستور آقا می زنند که بلکه یک نوکر گوش به فرمانی مثل خودش یا ولایتی رو با تقلب بیاره. خاتمی میاد بساط همه مزخرف گویی هاتون رو آشفته میکنه ان شالله.

 11. sabz گفت:

  این بنده خدا بعد از 16سال کاندید شدن هنوز یک پنجم رای های میرحسین رو به دست نیاورده

 12. محمد امین گفت:

  1) مردم موسوی و کروبی را دستگیر نمیکنند که آنها را بر روی دستان خود ، جانانه استقبال میکنند! مردم را آزاد بگذرید تا معلوم شود چه کسانی را دستگیر میکنند! 2) این تشنه ی قدرت ، از کدام مردم سخن میگوید؟ از مردم فرضی! مردم واقعی که همه را میشاسند! میدانند خادم و خائن کیست! رضایی را خوب میشناسند! میدانند عمله ی کیست؟ میدانند برای قدرت حتی از فرزند خود نیز میگذرند! 3) فرماندهان مخلص جنگ ، به خوبی این قدرت پیشه را میشناسند! شهید کاظمی ، دل خوشی از امثال این رضایی نداشت! میدانست اینگونه فرماندهان از ابتدا بدنبال غنائم بعد از جنگ بودند! 4) این آقا اگر صد سال دیگر زنده باشند، باز هم کاندیدا میشوند و باز هم رای نمیاورند! تسلسل ناکامی او انتها ندارد و ناکام بدرود خواهند گفت!

 13. Javan_irani گفت:

  خون خیلی از شهدا مسقیما بر گردن کلفت تو است رضایی خان، تو از غیرت بختیاری بویی نبردی. مزدوری و بدبخت.

 14. Dsd Sd گفت:

  سنگ پای قزوین در مقابل محسن رضایی کم اورده فکر کنم ایشان عاشق نامزدی مادام العمر هستند.

  • Maslehat_andish گفت:

   ما یه همسایه داشتیم اسمش علی‌ بود. هر سال کنکور شرکت میکرد ولی‌ قبول نمی‌شد. بهش میگفتن “علی‌ کنکوری”مردم فامیلی واقعیش را فراموش کرده بودن . حالا باید اسم رضایی را بذاریم “محسن انتخاباتی” .

 15. Bakhtiarii_a گفت:

  من مه از سیاست اقتصادی ایشون استقبال می کنم
  جز گزینه هایی هستش که بهشون رای خوام داد

  • Amin گفت:

   از اسمتون پیداست که فقط سیاست اقتصادیش براتون مهمه. فکر کنم اگه امیر بهمن هم کاندید میشد بهش رای میدادی!

 16. خسرو 1 گفت:

  فکر کرده ای با این چابلوسیها به درگاه تخت رهبری و بدگوییهای از این دو بزرگوار میتوانی رییس جمهور شوی ؟ واقعا که آب در هاون کوبیدن است ، و ملت خوب شناخته اند شما و همچنین هموطنان غیور بختیاری .

 17. داود گفت:

  برادر رضائی یادت رفته بچه های تیپ ( لشگر ) سید الشهدا در زمان فرماندهی سردار مظلوم رستگار و یارانش نسبت به بی لیاقتی و نامردی و به کشتن دادن بی جهت بچه ای بسیج و سپاه در رابطه با فرماندهی تو اعتراض کردند و تو ورفقا ی شهرستانی تازه به دوران رسیده چه بلائی سر این مظلومین که همگی بچه ای تهران بودند از روی حقد وحسادت وقدرت طلبی اوردید و گزارشات دروغ و ساختگی به امام ومسئولین دادید و به قول خودتان فتنه بچه ای تهران را کور کردید و نامردی که در حق این بجه ها کردید هیچ وقت فراموش نمی شود !! ووووو خیلی چیزها بماند برای بعد ؟ با خون شهدا برای خودت پالن درست کردهای و خوب میتازی ! موفق باشی با سید علی !!!!!!!

 18. H121 گفت:

  بنده مدتی به عنوان مهندس کامپيوتر در مجمع تشخيص کار می کردم. بيشتر کارم در ارتباط با اين آقا بود. يادم هست که برای ياد دادن به ايشان که چطور ايميلش را چک کند چه خون دلی خوردم. بسيار کند ذهن بود. هر بار فراموش می کرد چه جور وارد ايميلش بشه. تمام مراحل را برايش روی برگه نوشته بودم با اين حال هر بار من رو صدا می زد که راهنماييش کنم. نمی دونم همچين شخصی چطور می خواهد رييس جمهور بشه!!!!!!!! البته رژيم جمهوری اسلاميست. اصلاً نبايد تعجب کرد.

 19. Reza گفت:

  شتر درخواب بیند پنبه دانه که گه لپ لپ خورد گه دانه دانه!
  بی شرافتی هم حد ومرزی دارد

 20. Sajjadi1964 گفت:

  از ابن الوقتی مثل ایشان انتظاری بیش از این نیست .اما ایشان ارزوی ریاست جمهوری را با خود به گور میبرد .مردم فرق دوش دوشاب را میفهمند اقای رضایی!!!!

 21. Roy گفت:

  شكر زيادي خورده اند. لطفا به اين عمله ولادت “مطلقه” فقيه بفرمائيدكه شجاعانه نيست كه در غياب ديگران بدون داشتن امكان و حق دفاع به كسي تهمت زد
  عشق رياست جمهوري با چه قيمتي? البته بگور خواهد برد

 22. ناظر گفت:

  سردار دکتر رضایی در چند دوره انتخابات فداکاری میکند و به صحنه می آید ولی مورد توجه قرار نمیگیرد . ایشان به این نتیجه رسیده است که علت عدم توجه به ایشان این بوده که “مواضع” خود را دیر عرضه کرده است . به همین خاطر هم اکنون “مواضع”خود را لخت و عریان عرضه کرده اند . شاید فرجی حاصل و بختشان باز شود .

 23. Mzare گفت:

  به گزارش کلمه، محسن رضایی پس از ۱۶ سال تلاش ناکام برای رسیدن به ریاست جمهوری، حالا ظاهرا متوجه شده است که در حاکمیت اقتدارگرای کنونی، راه رسیدن به این آرزوی دیرین نه تلاش برای جلب نظر مردم، بلکه بر زبان راندن سخنان مورد عنایت سران اقتدارگرایان است؛ حتی اگر با چنین سخنانی دین و اخلاق خود و سابقه‌ی سال ها حضور در دفاع مقدس را نیز بر باد دهد.
  تحلیلتان کمی آبکی است. ضمناً به نظر من حاج محسن با همین سمت دبیری نیز بازنشسته شود باید خدا را شاکر باشد!

 24. Iran2 Mazlom گفت:

  من ادم بي تربيتي نيستم ولي چه جمله اي ميشه بكار برد كه توصيف مناسبي از اين ادم بد صفت باشه

 25. Amfa31384 گفت:

  ایشان خودشان عمله بعضی ها هستند . این هم از برکات رانت های سیگار و…. . مجبور هستند مزدوری بکنند تا در دایره قدرت یک لفت و لیسی داشته باشند .

 26. Abc گفت:

  بابا از این آدم چه انتظاری دارید.
  خودش و اطرافیانش گفتند که تقلب شده و رای مردم هم ناموس من!
  از آدمی که ناموسش را می فروشد شما چه انتظاری دارید! تا حالا هم دیر کرده که حرف های چرت را نزده!
  بعد از انتخابات مردم او را محسن بی ن…… صدا می زدند! چرا!؟ آخه خودش گفته و باعث رواج این صفت برایش شد! گفته رای مردم ناموس من است!

  یا حق

 27. محمد گفت:

  شما اگر شعور و تربيت سياسي داشتي پاي دفاع از راي مردم كه ناموس ناميدي مي ماندي و اگر مديريت بلد بودي خانواده خودت را مديريت ميكردي كه گل پسرت خودكشي نكنه ظاهرا بيماري محمود درايجاد ادبيات جديد به سردار سرايت كرده و دبناله روي او شده !

 28. Payam گفت:

  این که به پسر خودشم رحم نکرد. برو به جهنم

 29. Nima_ گفت:

  میگم بی ناموسی که شاخ و دم نداره .بی ناموسی یعنی از فرزند خود گذشتن بی ناموسی یعنی تقلب را دیدن وحرفی نزدن بی ناموسی یعنی چاپلوسی بی ناموسی یعنی روی در روی مردم کردن ودروغ گفتن بی ناموسی یعنی سر خم کردن به دیکتاتور به شکنجه گر به فقر به ظلم وستم به مردم محسن خان اینقدر خار هستی که خودت به خوبی میدانی که تا این جمهوری اسلامی هست تو کوچکترین رای را نخواهی آورد اما باز به چاپلوسی وپستی خودت ادامه میدهی . فکری برای بی ناموسی خودت کن نمیخوات به فکر دیگران باشی

 30. Arvand گفت:

  سایه نشینان بی بوته و بی ریشه ای از سنخ آقای محسن رضای ،و حسین طاب میتوانند با “تخریب “آزدگان در بندی هم چون میرحسین ،و شیخ شجاع آقای کروبی ،اهداف شومشان را بر نردبان قدرت گره بزنند ،و اما غافل از اینند که گفته های سخیف عمله و اکرهای این چنینی ،بر رخسار مهندسان ملی و میهنی ما تاثیری نخواهد داشت،دانش و آگاهی مردم ایران هم اکنون به جای رسیده است ،که وجه تمایز مهندسان سر بلنداش را ،با “دکتر”عمله تشنه در راه قدرت بخوبی میداند ،سردار قاچاق چی سیگار مآربورو هنوز متوجه نشده است ،این خوش رقصی این چنینی کمکی به او نخواهد کرد ،نظر آقا به این سادگی هم به او نزدیک نخواهد شد ،نورچشمی آقا و پادوی جدید آقای خامنه ای ،علی اکبر ولایتی میباشد .

 31. Hosein_sabz گفت:

  باز خداییش احمدی نژاد پیش این محسن رضایی شرف داره ! این آقا تملق گفتنشم تو ذوق می زنه آخه ! من نمی دونم یه آدم چقدر می تونه بی هنر و نون به نرخ روز خور باشه !

 32. Said گفت:

  ایشون گفته بودند رای مردم مثل ناموس من است. آقای رضایی میدانی با ناموست چه کردند ؟ و تو چشمهایت را بستی برای آنکه همت و غیرت سید و شیخ را نداشتی و توان دفاع از ناموست را نداشتی.

 33. علی گفت:

  اقا محسن یا به تعبیر جالب خوانندگان علی کنکوری داره نشون میده که کمتر از سیاست میفهمه و اونم فقط یک مهره در دربار ولایت هست…چرا که کمتر سیاستمدار با تجربه ای حتی وابسته به جناح اقتدار گرا اینگونه نسنجیده صحبت میکنه ان هم در متن مبارزات انتخاباتی…. پس علی کنکوری ما داره ماهیت خودش را بیشتر نشون میده و اگر کمی عقل توی کله گنده اش بود سراغ آقایان موسوی و کروبی نمی امد یا حداقل باتدبیر صحبت میکرد….. حتی به اندازه احمدی نژاد هم درک سیاسی نداره که بتونه تشخیص صحیحی از نظر مردم داشته باشه ….. این علی کنکوری ما هنوز نفهمیده که هرچه ارادت ونوکری خود رو به دربار نشان دهد بیشتر از چشم مردم میافتد البته من مطمئنم در روزهای اینده که متوجه شد که چه گندی زده ممکن است یه جورایی صحبت هاشو تصحیح کند…..

 34. Arasch گفت:

  خود بی ادبش که عمله و کاسه لیس دربست پول و رهبر بی ادبتر و جانی تر از خودش است. حداقل که “عمله”!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ های آمریکا اینقدر بی ادب مثل این موجود بی تربیت و عملۀ رهبر بی ادبش نیستند.

 35. احمد گفت:

  من واقعآً برای ایشان متأسفم که شکست های زیادی در زندگی میخورند.از پسر شان که مدتی در آمریکا پناهنده شد و سپس قربانی شد و این هم از سقوط اخلاقی خودشان.بیشتر باید به حال ایشان تأسف خورد که چه قدر نیازمند و ضعیف شده که باید به اردویی بچسبد که در حال حاضر اشتباه بودن سیاست هایش برای همه مسلم شده و بد خواهان قبلی موسوی هم به درستی پیشبینی های او اعتراف میکنند

 36. Nariman_pak گفت:

  من 31 سال سن دارم اما هنوز متوجه نشدم دستاورد انقلاب چی بود و از کدوم دستاورد میخواد دفاع کنه؟

  • کمینه گفت:

   هیچ چی،ازروزاول، کشتن کشتن کشتن کشتن کشتن، خوردن خوردن خوردن زدن زدن زدن بردن بردن بردن بدود دادن بدوددادن بدوددادن, این بود دستاوردها. برای شما جوان هم متاسفم.

  • Mihmah گفت:

   شما خوبی حالا عزیزم.
   من شصت و چهار سال دارم, هم در دوران شاه زندان سیاسی بودم, انقلاب هم کردیم اما الان میبینم چه شکری خوردیم خداییش.

  • Majid U گفت:

   از برادران ميلياردر که ميليارد را “تومان” ميگويند بپرس !!

 37. بیژن گفت:

  بیچاره قاطی کرده! یکدفعه فکر کرد که رهبران آزادۀ در “حصر رهبری” و “آزاد در دل یک یک مردم آزادۀ ایران” را عملۀ آمریکا بخونه، تا امتیازی از طریق کاسه لیسی رهبری از رهبری برای “انتصابات ریاست دولت بعدی رهبری” بگیره. بعد از چند لحظه تعمق با مغز ناتوانش از طریق مشورت به این نتیجه رسید که نه بابا عجب غلطی کرده. هر کسی که به رهبران عزیز جنبش سبز فحش بده و هیچ نشانی از مخالفت با نظریات رهبر مستبد دینی اش نشون نده، دیگه کسی بهش رأی نمیده و بخاطر همین هم حرف از دروغ بودن این موضوع میزنه. و مشایی دقیقأ بخاطر همین موضوع هم بدون کاندیدا شدن خاتمی و رفسنجانی با کسب رأی بالا با وجود در دست داشتن وزارت کشور و نتیجتأ تقلب حتی در این “انتصابات” به ریاست دولت خواهد رسید!!!!! درود بر آقای قدیانی ها و آرزوی دوباره برای این عزیز باشرف ما! تف به روی بیشرفان!!!!!!!!!!!!

 38. Javan_irani گفت:

  رضایی نماد حضور آدمهای کوتاه و فاسد و بی لیاقت به عرصه کلان اداره کشور است. او جزو اولین نالایقان این عرصه است.

 39. amir گفت:

  به نظر بنده و تعداد قابل توجهی از بچه های رزمنده که آن 8 سال با عراق جنگیدیم و امروز معترض سو استفاده از این دوران هستیم موسوی و کروبی و خاتمی و هاشمی و آیات عظام صانعی و دستغیب و موسوی اردبیلی و بیات زنجانی از بهترین افراد کشور هستند و این ها به خصوص موسوی و کروبی در قلب ما جا دارند. موسوی و کروبی هم می توانستند مانند امثال رضایی جیره خوار و چاپلوس باشند و بر سر سفره نظام فاسد بنشینند و به مردم پشت کنند ولی در کنار مردم ماندند.
  به نظر من آقای رضایی چنین حرفی زده ولی وقتی متوجه واکنش مردم شده از گفته های خود عقب نشینی کرده است. آقای رضایی در بهنرین شرایط 500 هزار رای دارد. واقعا دل آدم برای ایشان می سوزد که به قول معروف چوب دو سر طلا شده نه اصول گرایان او را قبول دارند و اصلاح طلبان هم که از او نفرت دارند.

 40. مهمان گفت:

  کسی که تمام برنامه هايش غلط هستند و خودش هم ميداند که غلط هستند ، زمانی خودش را جمع و جور ميکند که بفهمد ؛ تعداد بسياری از مردم از غلط بودن عمدی کارهای او مطلع هستند .

 41. Mia گفت:

  پس چی گفتی با ناموس؟

 42. سیاکزار مؤیدی گفت:

  دارو و دسته آقای احمدی نژاد برنامه تزویری خود را برای انتخابات شرو ع کرده است. اینبار پولی فراوان تر از آنچه که میتوان تصور کرد را همراه با استراتژی چند بعدی به راه انداخته اند. آولین علامت آن تغییرات در استانداری ها بود. یکی از شاخه های عملیاتی آنها حذف کاندید هائی ایست که امکان موفقیت دارند. اولین حرکت موفقیت آمیز علیه آقای لاریجانی بود.
  آیا واقعآ اقای رضائی چنین حرفی را زده و یا دارو دسته آقای احمدی نژاد در صدد داستان سازی علیه ایشان است.
  بنده دل خوشی از آقای رضائی ندارم، برای شخصیتی که منباب رضایت خاطر رهبری به تقلب علیه خودش رضایت بدهد و سکوت کند نمیتواند ارزشی قائل شد.
  ولی حقیقت مهم تر است.

 43. Alipo گفت:

  دروغگو کم حافظه ميشود….

 44. Alipo گفت:

  ….مگر شرکت داشته ؟ عکس يادگاری در سنگر دوراز خط اول انداخته …

 45. Farhard K گفت:

  سردار بگو در کردستان و ترکمن صحرا در سال 58 چکار کردی که يک شبه از پاسداري به سرلشکر ي ارتقا کردي

 46. راستگو گفت:

  فتنه سبز زنده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
  عجب پارادوکسی
  فتنه که خیلی وقته مرده!

 47. آرمان گفت:

  ببین محسن جان اینقدر جوش نزن تو رییس جمهور بشو نیستی متاسفم که اینو میگم ولی باور کن تو به هیچ جا نمی رسی چون هیچ اصولی نداری حتی از احمدی نژاد پست تری باد هر وری بری تو میری همون ور ولی با یه تاخیر فاز شدید. واسه همین هیچوقت هیچی نمیشی