سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » واکنش قرائتی به پیام تسلیت احمدی نژاد: تو چه کاره هستی که از این حرفها می زنی؟!...

واکنش قرائتی به پیام تسلیت احمدی نژاد: تو چه کاره هستی که از این حرفها می زنی؟!

چکیده :محسن قرائتی نیز در واکنش به پیام تسلیت احمدی نژاد و طرح کردن مساله رجعت گفت: کسی در گوشه ای از دنیا می میرد و کسی هم از گوشه دیگر دنیا تسلیت می گوید و می‌نویسد«که من اطمینان دارم که او از عباد صالح است و او به همراه مسیح و مهدی موعود خواهد آمد» شما چکاره هستید که این حرفها را بر زبان می آورید، کسی که دستش را از دست مراجع خارج کند دچار این غفلت ها خواهد شد. ...


در حالی که هنوز واکنش ها به پیام احمدی نژاد در مورد چاوز ادامه دارد، معاون امور قانون اساسی در توجیه این توصیفات می گوید: چاوز یک شخیصت انقلابی و مبارز بود و با الهام گرفتن از آرمان های امام خمینی تربیت شده بود.

وی مدعی است که چاوز تفکرات انقلاب را در آمریکای لاتین حتی در جمع سازمان ملل بارها مطرح کرد.

میرتاج الدینی تاکید کرد: همه ویژگی های چاوز ماند عدالت خواهی و مردمی بودن او ویژگی مطلوب انقلاب است. حالا دفاع از چنین فردی با پیام تسلیت حمایتی که بخشی از آن پررنگ ترشده است چه اشکالی دارد؟!

احمدی نژاد در جلسه هیات دولت چاوز را یک «حزب الهی تمام عیار»، «مومن واقعی و انقلابی» خواند که با «روحیه ای پاک، لطیف و مخلص»، همواره در کنار مردم بود و در مسیر خدمت به آنان تلاش می کرد.

پیام تسلیت احمدی نژاد به مناسبت درگذشت هوگو چاورز انتقاداتی را به دنبال داشت تا جایی که سید احمد خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه پیام رئیس دولت برای درگذشت چاوز زیاده روی داشت، درباره طرح موضوع بازگشت چاوز همراه با حضرت مسیح(ع) و امام زمان(عج) به زمین گفت:« رئیس دولت خودش می داند که این پیام در حوزه های دینی عکس المعمل دارد.»

محسن قرائتی نیز در واکنش به پیام تسلیت احمدی نژاد و طرح کردن مساله رجعت گفت: کسی در گوشه ای از دنیا می میرد و کسی هم از گوشه دیگر دنیا تسلیت می گوید و می‌نویسد«که من اطمینان دارم که او از عباد صالح است و او به همراه مسیح و مهدی موعود خواهد آمد» شما چکاره هستید که این حرفها را بر زبان می آورید، کسی که دستش را از دست مراجع خارج کند دچار این غفلت ها خواهد شد.

رییس ستاد اقامه‌ نماز که در بیستمین سالروز تأسیس کانونهای فرهنگی هنری مساجد قم که در مدرسه امام خمینی(ره) برگزار شد سخن می گفت ادامه داد: بر این اساس، امام زمان که برای ظهور 313 یار می خواهد ، به گفته این آقا یکی از آن 313 نفر مشخص شده که کیست، این نشان می دهد وقتی انسان از ریل کتاب الله و عترت خارج شود به کجا خواهد رفت.

وی خاطر نشان کرد: دین حساب و کتاب دارد، کسی حق ندارد از این صحبت ها کند و به طور مثال بگوید ظهور نزدیک است و یا مراد از یمانی مقام معظم رهبری و یا مراد از دجال فلانی است، این اشتباه است رسیدن به این مطالب نیاز به یقین دارد.

قرائتی یادآور شد: وقتی شما چیزی را می پسندید و از روی سلیقه شخصی حرفی را می زنید، نباید به صورت عمومی ابراز کنید، ما باید دین را از کتاب الله و عترت بگیریم.

وی ادامه داد: این پیام که از تلویزیون پخش شد، من به عنوان یک معلم قرآن باید بگویم که اینها منکر است و هر کس از این حرفها بزند دستش را از دست مراجع برداشته است، آدم برای یک لقمه نان نباید ساکت باشد و چشمش را از روی خیلی چیز ها بردارد.


2 پاسخ به “واکنش قرائتی به پیام تسلیت احمدی نژاد: تو چه کاره هستی که از این حرفها می زنی؟!”

 1. Sama گفت:

  آفای قرائتی شب بخیر
  موقع مطرح کردن هاله نور کجا بودید؟
  موقع آبرو بردن از همسر دانشمند موسوی عزیز چرا سکوت کردید
  حالا که در ضعف قرار گرفته شیر شدید
  آفربن یه مروت شما

 2. Bodytalk گفت:

  in baba aghallan 10.000.000 ray dareh to chekareh hasti?