سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ابراز نگرانی وزیر اطلاعات از احتمال بازیابی فتنه: «با کمال پررویی به دنبال کاندیدا...
» مصلحی از مکاتبه «فتنه گران زندانی» با خاتمی درباره انتخابات خبر داد

ابراز نگرانی وزیر اطلاعات از احتمال بازیابی فتنه: «با کمال پررویی به دنبال کاندیداتوری هستند»

چکیده :وزیر اطلاعات بالاخره نتوانست جلوی زبانش را بگیرد و نگرانی تشکیلات تحت مسئولیت خود از احتمال «بازیابی فتنه»، فراگیر شدن شعار «انتخابات آزاد» و احتمال نامزد شدن سید محمد خاتمی برای انتخابات یازدهم را برملا کرد. او در جمع «روحانیون سپاه» با لحنی تهدیدآمیز از فیلم جلسه خصوصی برخی فعالان سیاسی صحبت کرد که نظر متفاوتی درباره ولایت فقیه دارند، و همچنین از مکاتبه برخی زندانیان سیاسی حامی جنبش سبز با خاتمی درباره کاندیداتوری وی خبر داد....


کلمه – گروه خبر: بالاخره پس از چند ماه احضارهای پیاپی فعالان سیاسی به وزارت اطلاعات و تهدید آنها در خصوص هرگونه فعالیت در ایام انتخابات، حیدر مصلحی نتوانست جلوی زبانش را بگیرد و نگرانی تشکیلات تحت مسئولیت خود از احتمال «بازیابی فتنه»، فراگیر شدن شعار «انتخابات آزاد» و احتمال نامزد شدن سید محمد خاتمی برای انتخابات یازدهم را برملا کرد.

به گزارش کلمه، وزیر اطلاعات که در همایش «روحانیون سپاه» زبان به بیان برخی ناگفته های انتخاباتی گشود، از فرط عصبانیت و نگرانی حتی نتوانست جلوی خود را بگیرد و اطلاعات پنهانی دستگاه امنیتی را لو ندهد.

او نه تنها از احتمال انتشار فیلم جلسه خصوصی برخی فعالان سیاسی صحبت کرد که نظر متفاوتی درباره ولایت فقیه دارند، بلکه خبر داد که زندانیان سیاسی حامی جنبش سبز (یا به تعبیر مصلحی: فتنه گران زندانی) هم نامه ای با نظر مثبت درباره کاندیداتوری خاتمی نوشته اند.

مصلحی بدون اشاره به نام خاتمی اما با اشاره ای آشکار به فعالیت برخی اصلاح طلبان به نفع وی، گفت: این افراد چگونه می‌توانند به خود اجازه دهند که با کمال پررویی ضربه‌هایی که در فتنه 88 به مردم و انقلاب زدند و باعث خسران بسیار شده‌اند را فراموش کرده و با کمال پررویی به دنبال کاندیداتوری هم باشند در حالی که اصل انتخابات در کشور را زیر سوال می‌برند.

وی که همزمان با اظهارات رهبری درباره لزوم جدیت شورای نگهبان در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخاباتی سخن می گفت، بدون اشاره مستقیم به نام سید محمد خاتمی گفت: یکی از این افراد که همه شبکه‌های ضدانقلاب در داخل و خارج به دنبال کاندیداتوری وی هستند بدهی‌های زیادی به ملت ایران دارد و صرف سوابق مسئوليت وي در گذشته نمی‌تواند پرونده گذشته وی را به دست فراموشی بسپارد.

رهبری هم امروز در دیدار با اعضای مجلس خبرگان، با ادعای اینکه «انتخابات در نظام جمهوری اسلامی یکی از بهترین، آزادترین و استانداردترین انتخابات در دنیا است»، انتقادها از عملکرد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها را «غیرفنی و ناشیانه» توصیف کرد، مسئولیت شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها را «سنگین» دانست و خواستار عمل به قانون در این باره شد و گفت: «در نهایت هر فردی که براساس ضوابط قانونی، از این صافی عبور کرد، می تواند وارد انتخابات شود.»

مصلحی اما سخنان رهبری را اینگونه تفسیر کرد که «صرف سوابق مسئوليت وي در گذشته نمی‌تواند پرونده گذشته وی را به دست فراموشی بسپارد.»

وی همچنین بار دیگر مدعی وجود فعالیت یک شبکه مرتبط با سرویس های جاسوسی خارجی در رسانه های داخلی و خارجی شد و آنها را متهم کرد که می خواهند طرح هایی همچون «مسکن مهر» را که به گفته مصلحی «یکی از موفقیت‌های ناشی از گفتمان امام و رهبری توسط متعهدین به نظام بوده است» زیر سوال ببرند!

بنا به گزارش باشگاه خبرنگاران، وزير اطلاعات مطرح شدن ایده هایی همچون «دولت وحدت ملی برای خروج از بحران» و «تضعيف مسئولان نظام از سوی برخی عناصر تئوري‌پرداز وابسته به فتنه» را هم طرحی از پیش ‌تعیین شده دانست و خاطرنشان كرد:‌ سیاه‌نمایی و بحرانی نشان دادن وضعیت نظام یک نقشه برای بازیابی فتنه است و باید در مقطع قبل و بعد از انتخابات هوشیاری بسیاری به خرج داد.


14 پاسخ به “ابراز نگرانی وزیر اطلاعات از احتمال بازیابی فتنه: «با کمال پررویی به دنبال کاندیداتوری هستند»”

 1. Emad گفت:

  باز زمان انتخابات شد و بگم بگم ها شروع شد. از این چرندیات نفرت انگیز کاملا” معلوم است که چه انتخابات آزادی را پیش رو داریم!!!! تهمت وافترا توسط اقتدار گرایان کلید خورده واین حرکت کاملا” قابل پیش بینی بود. روی سخنم با سید عزیزمان است . جناب آقای خاتمی سوال من از شما این است : در شرایطی که میر حسین عزیز و شیخ شجاعمان در حصر هستند چگونه خودتان را آماده حضور در انتخابات میکنید؟ البته بعید است با موج تخریبی که بر علیه شما به راه افتاده بتوانید به راحتی در صحنه انتخابات حضور یابید اما این را بدانید که اگر هم وارد میدان شوید با همه علاقه و ارادتی که به شما دارم هرگز به شما رای نخواهم داد . واز شما هم میخواهم برای حفظ محبوبیت خودتان تا زمان رفع حصر از رهبران جنبش سبز از حضور در انتخابات صرف نظر کنید .واین انتخابات نمایشی را تحریم کنید

 2. mehman گفت:

  به نظر من این آقایون فقط به بزه اخفش نیاز دارن که هرچی‌ که انجام میدند یا هر بلایی که سر مردم میارن تأیید کنه. تا اینجا که من میبینم هر که به هر شکلی‌ انتقاد کنه یا میگن جاسوس یا فتنه‌گر یا نفوذی یا فریب خورده و این این اصطاحات پرتو پلایی که آقایون میگن. البته نباید انتظار داشت در سپاه از این بهتر سخرانی بشه چون حال روز سپاه نگفته پیداست فقط خدا به دادمون برسه

 3. امیر گفت:

  زنده باد فرزند فاضل و متعهد امام؛ سید محمد خاتمی.

 4. آق مرتضی گفت:

  والله دروغ چرا حرف حق را دشمن آدم هم بزند باید قبول کرد. در این مورد من هم با تو موافقم ای وزیر اطلاعات بی اطلاع.

 5. jalil گفت:

  غاط کردی و گنده تر از دهانت صحبت کردی به موقعش مردم توی دهان تو و اربابانت خواهند زد
  درود بر سید محمد خاتمی سلام بر میرحسین موسوی و کروبی
  یا علی

 6. Siattrx گفت:

  خود این آقا صهیونیست هست.در اصل اینها هیچ وقت نمی ذارن ایران پا بگیره.به محض اینکه سرمایه داشت جذب ایران میشد و ایران داشت دوباره قدرت میگرفت اومدن دوباره تمام سرمایه ها رو به کشورهای غربی فراری دادند.خطر جنگ و تحریم بر سر کشور آوردند.الان هم که کاملا هماهنگ کردن با غرب ایران در راستای طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا تجزیه و نابود کنند.نمی گم الان ولی در 3 دهه آینده همه می بینند که چه بلایی سر کشورهایی مثل ایران سوریه عراق و ترکیه خواهد امد.نهاد روحانیت ساخته و پرداخته صهیونیستها برای عقب نگه داشتن کشورها فرار سرمایه ها به غرب جاسوسی و نابودی کشورهای جهان سوم غارت و تجزیه و استعمار انهاست.شاید روحانی خوب هم باشد ولی به طور کلی اکثر انها صهیونیست و خانواده هاشون در کشورهای غربی ساکن هستند.

 7. تراب گفت:

  شما هم با کمال پررویی مشغول استراق سمع رقیب و با کمال پررویی بی طرف.انتخاباتی که امنیتی ها بی طرف نباشند عین دمکراسی است!!

 8. Motagh_1330 گفت:

  شرکت در انتخابات وظیفه ایست که برابر است یک تو دهنی به استبداد

 9. شیرازی گفت:

  رهبری مسئولیت شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها را «سنگین» دانست و خواستار عمل به قانون در این باره شد و گفت: «در نهایت هر فردی که براساس ضوابط قانونی، از این صافی عبور کرد، می تواند وارد انتخابات شود.»

  رهبری با این حرفش به شورا نشینان نگهبان ” دستور ” داد که فقط به قانون عمل کنید ، قانون هم می گه سید محمد خاتمی از هر نظر شایسته برای آرای مردمی هست …
  به طور کامل مشخصه که رهبری هم با آمدن خاتمی موافق هست …
  خاتمی حتما می آید …

 10. kalam گفت:

  اینها همشون دچار توهم توطئه هستند.

 11. Dullakh Derel88 گفت:

  آقای خاتمی شما با اومدنت فقط به جنش سبز خیانت میکنی!بزار مملکت یه نفسی تازه کنه

 12. wish گفت:

  …..اگه عرضه داره بره این 3000 میلیارد تومان ها که یکی و دو تا نیست رو جمع و جور کنه
  احمق فکر کرده مردم خرن
  آخه بیچاره و بی عرضه اگه عرضه داری برو این کارا بکن که بیشتر به نفع مردم مستضعفه
  راستی ببخشید اینا این کار رو نمی کنند چون خودشون هم دزدند
  لابد سهمشون و ندادند که این اختلاس ها بر ملا شده

 13. sharif گفت:

  در این جند سال هر کس بنحوی اعتراض نمود گفتند یا فتنه گر است یا جاسوس است یا توطئه گر است
  یا عامل بیگانه است یا امنیت ملی را بخطر انداخته است یا اسلام را بخطر انداخته است یا تشویش اذهان
  عمومی میکند و ……
  اینها فقط مردم را مانند یک گوسفند که دنباشان بروند و مانند یک بز اخته شده میخواهند و بس که هر چه
  بزنند توی سرشان بگوید درست است . بله قربان .

  دولتی با این همه تخلفات و کثافتکاری دیگر برایش جای پاسخی وجود ندارد.
  انچه عیان است چه حاجت به بیان است.

  ببینید

  همه باید بدانند که همان مقدار که احمدی نژاد برای این کشور مانند یک سم کشنده و مهلک است. خاتمی هم همینگونه خواهد بود
  احمدی نژاد با کارهای جاهلانه خود سنگلاخها را از جاده خاکی برداشت و مردم را از نظام جدا نمود و خاتمی با لبخندهای خود جاده خاکی را برای امریکا اسفالت خواهد نمود.

  ما نه گرگ بی ادب و بی فرهنگ میخواهیم نه گوسفند مودب و با فرهنگ میخواهیم

  احمدی نژاد که با سوء استفاده از عناوین ارزشی انقلاب فقط با هدف حفظ منافع مسئولین و حاکمان فاسد وارد صحنه شد و خاتمی فقط برای حفظ منافع مردم وارد میشود

  مردم نباید از یک چاله وارد یک چاله دیگر بشوند.

  راه این انقلاب یک رئیس جمهور اصولگرای اصلاح طلب میباشد که ضمن حفظ منافع مردم حافظ اصول انقلاب باشد و جلوی امریکا قاطعانه بایستد. رئیس جمهوری که پشتوانه قوی دارد و بین مردم محبوبیت دارد نباید نه به امریکا امتیاز بدهد نه به مسئولین فاسد و دلالان و سرمایه داران فاسد داخلی امتیاز بدهد.

  اما مقصر اصلی مسئله رهبری است . وقتی رهبری نمیتواند حق و باطل را تشخیص دهد و قلبش در مقابل افرادی که
  چاپلوسی میکنند میلرزد و در مقابل افرادی که با سوء استفاده از عناوین ارزشی و انقلابی بر سمتهایی نشسته اند و دست به چپاول مردم میزنند سکوت میکند . مردم عادی چکار کنند؟

 14. ناظر گفت:

  نوار قابل انتشار نیست ، چون خودتان هم میدانید که کسانی که نظر متفاوتی در باره ولایت فقیه دارند ، نظرشان به نظر مردم نزدیک تر است .