سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کاروان راهیان نور مهمان خارجی هم دارد؛ خاخام های یهودی و توریستهای اروپایی و امریک...

کاروان راهیان نور مهمان خارجی هم دارد؛ خاخام های یهودی و توریستهای اروپایی و امریکایی

چکیده :از کشورهای اروپایی، آمریکایی و ... در مهمانی کاروان های راهیان نور حضوری جدی و پررنگ دارند....


هر چند کاروان راهیان نور همواره مساله ساز بوده است، اما باز سردار فضلی از اعزام 85 هزار دانش آموز به مناطق جنگی خبر داده است.

او همچنین با بیان اینکه خاخام های یهودی از جمله مهمانان خارجی یادمان های دفاع مقدس هستند گفت: در مجموع از 52 کشور جهان مسافران و گردشگران به یادمان های دوران دفاع مقدس سفر می کنند.

به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، سرتیپ پاسدار علی فضلی جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین و فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور در نوزدهمین نشست قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: در سال گذشته 6 هزار و 700 نفر مهمان خارجی به یادمان های دفاع مقدس سفر کردند.

وی ادامه داد: این تعداد خارجی مسلمان و غیر مسلمان بوده و از کشورهای مختلف جهان به ایران اسلامی سفر کرده و از یادمان های دوران دفاع مقدس بازدید داشتند.

این فرمانده نظامی اضافه کرد: در مجموع از 52 کشور جهان مسافران و گردشگران به یادمان های دوران دفاع مقدس سفر می کنند.
سردار فضلی تصریح کرد: عموما مهمانان و مسافران از کشورهای آسیایی بوده و شامل لبنان، پاکستان و … هستند.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: افزون بر این از کشورهای اروپایی، آمریکایی و … در مهمانی کاروان های راهیان نور حضوری جدی و پررنگ دارند.

وی ادامه داد: حتی چند نفری از خاخام های یهودی طی سال گذشته از یادمان های دوران دفاع مقدس بازدید کردند. این فرمانده نظامی اضافه کرد: امسال نیز خاخام ها درخواست جمعیتی بیش از سه برابر سال قبل داشتند که از یادمان ها بازدید کنند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به استفاده از ظرفیت ریلی در اعزام راهیان نور گفت: 85 هزار دانش آموز با قطار به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام می شوند.

سردار فضلی ادامه داد: این تعداد دانش آموزان از خراسان رضوی، سمنان، تهران و تهران بزرگ به یادمان های دوران دفاع مقدس اعزام شدند.


یک پاسخ به “کاروان راهیان نور مهمان خارجی هم دارد؛ خاخام های یهودی و توریستهای اروپایی و امریکایی”

  1. خسرو 1 گفت:

    این همان سردار فضلی است که آقای نوری زاد دلش برایش می سوخت ! ببین که چه کارها که نمیکند ! کاش رهبر زودتر قالب تهی کند و در شلمچه دفن شود تا بارگاهی و زیارتگاهی درست کنند که بیشتر دلها به طرف آن مکان سوق پیدا نماید ، ما که یک دفعه رفتیم ، نه از پذیرایی خبری بود و نه کیک وساندیس بهمان دادند ، بلکن ولی فقیه آنجا را آباد کند !!!