سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی و فعالان مدنی با دختران میرحسین و رهنورد...
» در سالروز تولد میرحسین موسوی

دیدار جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی و فعالان مدنی با دختران میرحسین و رهنورد

چکیده :جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی و فعالان مدنی با حضور در منزل یکی از دختران میرحسین و رهنورد، سالروز تولد میرحسین موسوی را در کنار دختران این دو همراه محصور جنبش سبز مردم ایران گرامی داشتند....


جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی و فعالان مدنی با حضور در منزل یکی از دختران میرحسین و رهنورد، سالروز تولد میرحسین موسوی را در کنار دختران این دو همراه محصور جنبش سبز مردم ایران گرامی داشتند.

به گزارش خبرنگار کلمه، جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی و فعالان مدنی و سیاسی، فعالان دانشجویی و روزنامه نگاران به مناسبت سالروز تولد میرحسین موسوی به منزل یکی از دختران میرحسین و رهنورد رفته و با حضور در کنار دختران این دو همراه دربند مردم ایران، ضمن دلجویی از رفتارهای اخیر صورت گرفته با آنان مراسم صمیمانه ی کوچکی برگزار کردند.

دختران میرحسین و رهنورد ضمن تشکر از حضور خانواده ها و دوستانی که در این مدت آن ها را تنها نگذاشته اند، تاکید کردند که هنوز موفق به دیدار با پدر و مادر خود نشده اند.

خانواده های زندانیان سیاسی نیز با محکوم کردن رفتارهایی که با خانواده های زندانیان سیاسی خصوصا خانواده ی موسوی و کروبی می شود اعلام کردند که در همه حال پیگیر وضعیت عزیزان دربند خود خواهند بود و با این فشارها و تهدیدها دست از اطلاع رسانی در مورد رفتارهای غیرقانونی و ظلم ها نخواهند کشید.


5 پاسخ به “دیدار جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی و فعالان مدنی با دختران میرحسین و رهنورد”

 1. Javan_irani گفت:

  تاریخ شرم آور تر از تاریخ جمهوری اسلامی به خود نخواهد دید. از بدو و پیش از تاسیس تا کنون.

 2. ali_d گفت:

  کلمه مگه تولد میرحیسن موسوی 7 مهر نیست!؟

 3. MIR2012 گفت:

  درود بر شما ای میر عزیز زیبا پرست و زیبا بین آن زمان که به زیبایی تمام با تهایت تواضع و متانت گفتی که ” روز تولد من روز آشنایی با شماست”. تولدت مبارک و خداوند شما و بانوی سبز را برای ایران زمین به سلامت دارد. جا دارد که بگویم من با آمدن تو بود که به تولد تازه و ارزشمندی دست یافتم و برای همیشه این را مدیون فداکاری و صداقت شما می دانم.

 4. javid گفت:

  روزنامه کلمه از 9 بهمن منتشر نمیشه ،چرا؟
  شروع کنید دوباره الان موقع انتشاره.

 5. سلمان محمدی گفت:

  روز تولد تو روز نفیر مرگ است
  از گلوی استبداد