سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده رهبری در سپاه: ایران پرچمدار اسلام علوی در امریکای لاتین است...

نماینده رهبری در سپاه: ایران پرچمدار اسلام علوی در امریکای لاتین است

چکیده :در حالی که درصد اندکی از جمعیت کشورهای امریکای لاتین مسلمان هستند، نماینده ولی‏ فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدعی است که ایران اسلامی امروز در آمریکای لاتین و شرق آسیا پرچم‏دار اسلام علوی است....


در حالی که درصد اندکی از جمعیت کشورهای امریکای لاتین مسلمان هستند، نماینده ولی‏ فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدعی است که ایران اسلامی امروز در آمریکای لاتین و شرق آسیا پرچم‏دار اسلام علوی است.

وی افزود: در مقابل اسلام علوی که همانا اسلام ناب محمدی(ص) است، اسلام سعودی و اردوغانی قرار دارد و ما امروز باید اسلام راستین را به مردم جهان معرفی کنیم.

سعیدی با بیان اینکه آنچه آمریکا از آن واهمه دارد و می‏ترسد اسلام انقلابی و علوی است نه اسلام آمریکایی، تصریح کرد: آمریکا فهمیده است که کانون قیام و بحران علیه آمریکا، ایران اسلامی است؛ از این رو، تمام توان خود را صرف می‏کند تا اراده مردم یعنی حامیان حقیقی اسلام راستین و نظام اسلامی را بشکند.

نماینده ولی‏فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با این ادعا که فتنه 88 سه ضلع داشت، اضافه کرد: اضلاع این فتنه قدرت‏طلبان داخلی، استکبار جهانی و ضد انقلاب وطنی خارج‌نشین و در قالب عوامل پشت صحنه، روی صحنه و مباشران بودند.

نماینده ولی‏فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با طرح این سئوال که چرا عوامل پشت صحنه قابل معرفی نیستند، افزود: عوامل پشت صحنه به دلایلی از قبیل اینکه بنیان‏گذار فتنه بوده و سند از خود به جای نمی‌گذارند و حریم دارند و نمی‌توان به راحتی آن‌ها را دید، قابل معرفی نیستند و باید این افراد را با کد شناخت.

سعیدی با اشاره به اینکه ابزار و عوامل فتنه، تحریم، دیپلماسی و تهدید نظامی است، گفت: فتنه قابل تکرار است؛ چرا که نه جریان داخلی دست‌بردار است نه نظام استکبار و در فتنه آینده، رکن اصلی نظام سلطه وارد کار می ‏شود.

وی بیان داشت: در موضوع تورم و نابه‏ سامانی‏های اقتصادی ضمن اینکه قبول داریم این مسئله با سوء مدیریت همراه بوده است ولی تحریم نقش اساسی دارد؛ بنابراین در شرایط کنونی موظف به اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به عموم مردم هستیم.


7 پاسخ به “نماینده رهبری در سپاه: ایران پرچمدار اسلام علوی در امریکای لاتین است”

 1. Mohamd گفت:

  بخصوص در کارناوال های بزرگ برزیل همیشه ذکر خیر ولایت هست که چه حالی میده شرم هم خوب هست

 2. BastanHagh گفت:

  دلتان به همین خوش باشد. تمام آن کسانی که به صورت صوری و قلابی در آمریکای لاتین د و در ازاء آنهمه امتیاجات جنسی و نقدی اسلام رویاتی آورده اند، نصف کسانی نمی شود که درهمین اسلام ما از دست شما از مسلمانی خارج شده و به دین های دیگر گرویده اند.

 3. Farzad43 گفت:

  منظورشان آموزش گروههای تروريستی و قاچاق ميباشد؟

 4. مهمان گفت:

  مسخره ترین حرفیه که تو عمرم شنیدم! بینید اصلا می تونید به اینا بفهمونید اسلام چیه، مسلمون شدن اون هم از نوع علویش پیشکش

 5. مرتضی گفت:

  وقتی در خود ایران اسلام اموی را پیاده کرده اید چطور در خارج از کشور اسلام علوی نتیجه داده؟!
  ذات نایافته از هستی بخش کی تواند که شود هستی بخش؟
  نه جانم! اسلام علوی شاخصه هایی دارد که در روایات و تاریخ حکومت علی علیه السلام آمده ،مثلا مقایسه کنید رفتارهای این حکومت را با آنچه در فرمان امیرالمومنین به مالک اشتر آمده، آیا شباهتی دارید به آن؟ به حلوا حلوا کردن که دهان شیرین نمیشود.

 6. hamid54 گفت:

  اگه به خودتون نیاین، اسلام علوی مورد ادعای شما تا 20 سال دیگه از ایران محو میشه. مردم از شدت گرفتاری و ناراحتی سختی، دم بر نمی آرن و ذهنشون نسبت به اسلام(شما) مشکوکه آقایون. خجالت بکشید و به خودتون بیائید…
  کل اگر طبیب بودی، سر خود دوا نمودی…!!!

 7. Mohammad-sadegh گفت:

  دینی که با سکه های معاویه بن ابی سفیان قریشی رونق گیرد ، یه دین است و نه علوی .
  مگر اینکه این پاچه خوار پیامبر این دین را مصباح و منادی آن را خامنه ای فرض کرده باشد.