سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خبرگزاری وابسته به سپاه اعلام کرد: بازداشت دو عضو هیات مدیره یک شرکت نفتی...

خبرگزاری وابسته به سپاه اعلام کرد: بازداشت دو عضو هیات مدیره یک شرکت نفتی

چکیده :پس از آنکه یکی از مدیران پتروشیمی به جرم فساد مالی بازداشت شد، دو تن دیگر در ارتباط با پرونده فساد 400 میلیارد تومانی بازداشت و تحت تعقیب قرار گرفتند....


پس از آنکه یکی از مدیران پتروشیمی به جرم فساد مالی بازداشت شد، دو تن دیگر در ارتباط با پرونده فساد 400 میلیارد تومانی بازداشت و تحت تعقیب قرار گرفتند.

پس از گذشت دو ماه از بازداشت مدیرعامل معزول یک شرکت مهم در حوزه فرآورده‌های نفتی وابسته به صندوق بازنشستگی نفت که به فساد گسترده اقتصادی و سوءاستفاده مالی متهم است، ابعاد جدیدی از این پرونده فساد روشن شد.

براساس این گزارش هم اکنون دادگستری استان اصفهان فردی به نام «الف» در ارتباط با این پرونده بازداشت کرده است که شنیده شده نامبرده با کمک فرزندش که تحت تعقیب قضایی است در این پرونده فساد اقتصادی دست داشته اند.

خبرگزاری امنیتی فارس اضافه می کند: «الف» و فرزندش دارای پرونده فساد 70 میلیارد تومانی هستند که باید مصارف این رقم شفاف شود و هنوز جزئیاتی از آن در دست نیست.

این گزارش اضافه می کند: چندی پیش خبری منتشر شد که آقای ف. ف. بر شرکت خصوصی نفتی مدیریت کرده که زیر مجموعه یک نهاد عمومی غیر دولتی یعنی صندوق بازنشستگی صنعت نفت محسوب می‌شود و قریب به 400 میلیارد تومان پرونده فساد اقتصادی در نهادهای نظارتی مختلف از جمله سازمان بازرسی کل کشور و نیروی انتظامی و همچنین ده‌ها پرونده در مراجع قضایی برای وی و عوامل مرتبط با نامبرده تشکیل شده است.

بر اساس این گزارش فرد یاد شده پیش از این مدیرعامل شرکت «س» بوده است که در این شرکت نیز پرونده کلانی درباره سوءاستفاده وی در نهادهای نظارتی تشکیل شده است.

اسناد رانت خواری های شرکت نفت «ج» که وی مدیرعامل آن بوده است و همچنین روش‌های معمول رواج یافته برای فساد اقتصادی در نهادهای عمومی غیر دولتی موجود است.


3 پاسخ به “خبرگزاری وابسته به سپاه اعلام کرد: بازداشت دو عضو هیات مدیره یک شرکت نفتی”

 1. schahi1 گفت:

  اینها همه آدرس غلط دادنه! بجای اینکه خودشون رو بازداشت کنند دیگران ا بازداشت میکنند!!!!!!!!!!

 2. kaveh گفت:

  فساد از بالا تا پائین همه کشور را گرفته عجب حکو مت نابی

 3. Asad گفت:

  من راستش اصلا متن این خبر رو نفهمیدم و اصلا از خبرهایی که “ج” “د” “ز” و غیره دارن سردرنمیارم. این خبرنگاری به شیوه پیشرفته است؟