سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حضور دختران موسوی و رهنورد در منزل کروبی؛ دیدار خانواده های رهبران جنبش سبز...
» اعظم طالقانی: حصر معنا ندارد؛ باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود

حضور دختران موسوی و رهنورد در منزل کروبی؛ دیدار خانواده های رهبران جنبش سبز

چکیده :دختران موسوی و رهنورد در منزل مهدی کروبی در جماران با خانواده وی دیدار و گفت و گو کردند. این دیدار هفته گذشته به صرف شام برگزار شد و علاوه بر همسران و فرزندان سه دختر میرحسین، سه فرزند آیت الله طالقانی نیز در آن حضور داشتند....


دختران موسوی و رهنورد در منزل مهدی کروبی در جماران با خانواده وی دیدار و گفت و گو کردند.

بر اساس گزارشی که سحام نیوز منتشر کرده، این دیدار هفته گذشته به صرف شام برگزار شد و علاوه بر همسران و فرزندان سه دختر میرحسین، سه فرزند آیت الله طالقانی نیز در آن حضور داشتند.

دو هفته قبل ماموران با حمله به منزل محمدحسین کروبی، فرزند ارشد مهدی کروبی؛ و نیز زهرا و نرگس موسوی، دختران میرحسین موسوی؛ اقدام به بازداشت موقت و نیز ضبط اموال و مدارک شخصی ایشان و فرزندانشان کردند.

در واکنش به این رفتار، اعظم طالقانی در این دیدار ضمن ابراز تاسف و ناراحتی از نحوه رفتار حاکمیت با خانواده رهبران محصور جنبش سبز و نیز خانواده های زندانیان سیاسی، از مهدی کروبی و میرحسین موسوی به عنوان “دو خادم انقلاب که هشت سال نخست وزیری و دو دوره ریاست مجلس را بر عهده داشته اند” یاد کرد و از حصر ایشان به شدت ابراز ناراحتی کرد.

فرزند مرحوم آیت الله طالقانی همچنین بر ضرورت تعیین تکلیف این دو زندانی در حصر تاکید کرد و خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به وضعیت آقایان کروبی و موسوی شد و گفت: “چیزی به نام حصر معنا ندارد”.

وی همچنین از پنج ماه ممنوع الملاقاتی محمد حسین کروبی و سه ماه ممنوع الملاقاتی هر سه دختر مهندس موسوی نیز انتقاد کرد و گفت: “این چه شیوه ای است که با این خانواده ها برخورد سلیقه ای می کنند؟”


یک پاسخ به “حضور دختران موسوی و رهنورد در منزل کروبی؛ دیدار خانواده های رهبران جنبش سبز”

  1. Javan_irani گفت:

    میرحسین برای انتخابات 92 در حصر اعلام کاندیداتوری کند. آزاد کردن انتخابات با ما مردم.