سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

بازتاب امروز به زودی باز می گردد

چکیده :سایت بازتاب امروز که از روز پنجشنبه گذشته به طور کامل از دسترس خارج شده بود، فعالیت خود را از سر می گیرد. این خبری است که گردانندگان این سایت در یکی از شبکه های اجتماعی اعلام کرده اند و از تلاش یک جریان مافیایی برای حمله سایبری به این رسانه اینترنتی خبر داده اند....


کلمه – گروه خبر: سایت بازتاب امروز فعالیت خود را از سر می گیرد. این خبری است که گردانندگان این سایت در یکی از شبکه های اجتماعی اعلام کرده اند و از تلاش یک جریان مافیایی برای حمله سایبری به این رسانه اینترنتی خبر داده اند.

به گزارش کلمه، سایت بازتاب که از روز پنجشنبه گذشته به طور کامل از دسترس خارج شده بود، اکنون وعده کرده که به زودی فعالیت خود را از سر خواهد گرفت. گردانندگان این سایت در یادداشتی کوتاه با عنوان «‫بازتاب بازخواهد گشت با انگیزه قوی تر» نوشته اند: «از سه هفته قبل دور تازه حملات سایبری علیه بازتاب آغاز شد که پس از اختلاتی یکروزه موفق به کنترل آن شدیم اما ده روز قبل پیامی را از یک نفوذی در مافیای بابک زنجانی دریافت کردیم که خبر از قرارداد سنگین این گروه با شرکتی هندی برای انجام حملات سایبری شدید علیه بازتاب داشت!»

در ادامه این توضیحات آماده است: «بلافاصله تهدیدات به برخورد فیزیکی از سوی یکی از عناصر امنیتی حامی مافیای نفتی که در گزارش دیگری علیه وی افشاگری شده انجام گرفت و پس از ادامه افشاگری ها حمله جدیدی به سرور بازتاب، آغاز گردید که کنترل آن برای این سرور مقدور نبود ومنجر به جابجایی سرور واختلال یکهفته ای در فعالیت بازتاب شد.»

گردانندگان بازتاب سپس می نویسند: «اکنون که سرور جدید در حال راه اندازی است، قشر شریف وزحمتکش و همیشه در صحنه مفسدان اقتصادی ومافیای نفت ،پتروشیمی ،پولشویی و … منتظر ادامه روند سابق بازتاب با انرژی و انگیزه بیشتری باشند چرا که به نظر می رسد ماههای باقیمانده تا انتخابات آخرین فرصت برای افشای مفسدان اقتصادی که در واقع پشت صحنه و حامی مفسدان سیاسی هستند محسوب می شود و تحریریه بازتاب قصد ندارد در هیچ شرایطی در انجام وظیفه سنگینی که از سوی افکارعمومی بردوش آنها گذاشته شده، کوتاهی کنند.‬»

چند روز قبل فؤاد صادقی مدیر مسئول این سایت در صفحه فیس بوک خود با اشاره به حکم دادگاه در خصوص این سایت خبری، نوشته بود: دادگاه تشکیل می شود قاضی می گوید چیز خاصی در پرونده نیست، حتی یک سوال هم نمی پرسد، اما وقتی برای گرفتن حکم مراجعه می کنی، می بینی هم به حبس هم به جریمه نقدی محکوم شدی،از علت می پرسی می گوید برادران پیگیری کرده اند، حواله ات می دهد به دادگاه تجدید نظر، فکرمی کنی آنجا چه خبر است؟

سایت بازتاب از مدتها قبل فیلتر شده بود و دسترسی به آن در ایران بدون فیلترشکن ممکن نبود. اما از حدود یک هفته قبل امکان به روز شدن هم از این سایت گرفته شد و به کلی از دسترسی خارج شد.


2 پاسخ به “بازتاب امروز به زودی باز می گردد”

  1. Arash گفت:

    من یکی که عاشق بازتاب هستم .. واقعا شجاع و دلسوزانه کار میکنن .. به امید روزی که در دکه های روزنامه فروشی محله یمان روزنامه بازتاب را بخریم

  2. fered گفت:

    بازتاب دوباره میتابد