سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آزادی امیلی امرایی و نرگس جودگی از زندان اوین...

آزادی امیلی امرایی و نرگس جودگی از زندان اوین

چکیده :امیلی امرایی و نرگس جودکی، دو خبرنگار بازداشت شده ی روزنامه های رسمی کشورمان که بیش از سه هفته ی پیش در یورش ناگهانی نیروهای امنیتی به چند روزنامه بازداشت شده بودند، از زندان اوین آزاد شدند....


امیلی امرایی خبرنگار فرهنگ و هنر روزنامه بهار، نرگس جودکی دبیر اجتماعی روزنامه آرمان عصر امروز از زندان آزاد شدند.

به گزارش خبرنگار کلمه، امیلی امرایی و نرگس جودکی، دو خبرنگار بازداشت شده ی روزنامه های رسمی کشورمان که بیش از سه هفته ی پیش در یورش ناگهانی نیروهای امنیتی به چند روزنامه بازداشت شده بودند، از زندان اوین آزاد شدند.

از مجموع روزنامه نگارانی که حدود یک ماه قبل بازداشت شدند، تا کنون مطهره شفیعی، علی دهقان، فاطمه ساغرچی، جواد دلیری، حسین یاغچی، کیوان مهرگان، امیلی امرایی و نرگس امرایی آزاد شده اند.

در حال حاضر نسرین تخیری (دبیر اجتماعی روزنامه اعتماد)، ساسان آقایی (دبیر گروه بین‌الملل روزنامه اعتماد)، ریحانه طباطبایی (خبرنگار روزنامه بهار)، میلاد فدایی اصل (دبیر سیاسی خبرگزاری ایلنا)، سلیمان محمدی (دبیر سرویس حوادث روزنامه بهار)، پژمان موسوی (دبیر رسانه روزنامه بهار)، پوریا عالمی (طنز نویس روزنامه شرق)، اکبر منتجبی (دبیراجرایی و سیاسی هفته‌نامه آسمان)، صبا آذرپیک (خبرنگار سابق روزنامه اعتماد) و همچنین احسان مازندرانی (خبرنگار روزنامه اعتماد) که چهار روز قبل بازداشت شد، هنوز در زندان به سر می برند.


2 پاسخ به “آزادی امیلی امرایی و نرگس جودگی از زندان اوین”

  1. آق مرتضا گفت:

    والله اگر ما مملکتی درست و حسابی داشتیم و قانون درآن اجرا می شد، اینها میتوانستند بروند و علیه این قوه در حقیقت قصابیه(زیرا این قوه قانون را قصابی می کند) شکایت کنند که عمر ما را سه هفته هدرداده اند و ادعای غرامت و تامین خسارت و عدم النفع می کردند تا این قوه حواسش جمع شود و اینگونه با زندگی مردم بازی نکنند.

  2. نگران با من استاده سحر… چشم خانواده‌هاشون روشن.