سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعلام واریز عیدانه 85 هزار تومانی با پیامک؛ یک ساعت قبل از مصاحبه تلویزیونی احمدی ن...

اعلام واریز عیدانه 85 هزار تومانی با پیامک؛ یک ساعت قبل از مصاحبه تلویزیونی احمدی نژاد

چکیده :یک ساعت قبل از آغاز مصاحبه زنده تلویزیونی احمدی نژاد، گزارش ها حاکی از ارسال پیامک هایی به برخی از شهروندان بوده است که در آن خبر واریز مبلغ 85 هزار تومان عیدانه به حساب آنها اعلام شده است. مبلغی که مشخص نیست بر اساس چه قانون و مصوبه ای و از کدام محل و ردیف بودجه تامین و و با اجازه کدام نهاد به حساب مردم واریز شده است....


کلمه – گروه خبر: یک ساعت قبل از آغاز مصاحبه زنده تلویزیونی احمدی نژاد، گزارش ها حاکی از ارسال پیامک هایی به برخی از شهروندان بوده است که در آن خبر واریز مبلغ 85 هزار تومان عیدانه به حساب آنها اعلام شده است.

به گزارش کلمه، مبلغ مذکور که مشخص نیست بر اساس چه قانون و مصوبه ای و از کدام محل و ردیف بودجه تامین و و با اجازه کدام نهاد به حساب مردم واریز شده است، ظاهرا تحت عنوان هدیه نوروزی دولت به مردم پرداخت می شود؛ هرچند چهره های مختلف در رسانه ها تلاش کرده اند این پرداخت بلامحل را به رهبری، احمدی نژاد و مجلس نسبت دهند.

عصر امروز شنبه خبرگزاری های رسمی خبر دادند که گفت و گوی تلویزیونی زنده احمدی نژاد بعد از بخش خبری ساعت 21 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد و وی پاسخگوی خبرنگاران خواهد بود.

خبرگزاری ایلنا هم در ساعت 20:42 گزارش داد که شامگاه روز شنبه، مردم از طریق پیامک های بانکی از واریز 85 هزار تومان عیدانه برای هر نفر به حساب سرپرستان خانوارها باخبر شده اند.

خبرگزاری رسمی دولت هم خبر داد که زمان واریز و مبلغ دقیق عیدانه قبلا اعلام نشده بود و مردم از طریق پیامک هایی که بانکها به حساب مشتریان فرستاند، از واریز عیدانه آگاه شدند. این خبرگزاری همچنین گزارش داد که معمولا یارانه در دقایق اولیه بامداد هر روز به حسابها واریز می شود و واریز عیدانه در ساعات شامگاهی تازگی دارد.

 


6 پاسخ به “اعلام واریز عیدانه 85 هزار تومانی با پیامک؛ یک ساعت قبل از مصاحبه تلویزیونی احمدی نژاد”

 1. حسن آقا گفت:

  احمدی نژاد که جای خود دارد با این همه خلاف کاری ها، اشتباهات و درهم ریختن اوضاع اقتصادی مملکت، اما دربالای سراو کسی است که بدون انتخاب، خود را بالاترازهمه می پندارد و تصور میکند جان و مال و ناموس این مردم دست اوست. با لجبازی و یک دندگیهایش کاری کرده که تحریم ها بر این کشور بسته اند و وضع مردم به این صورت درآمده است. اورا باید محاکمه کرد و تکلیف او را باید یک دادگاه ملی رسیدگی کند.

  • Ebramshafiei گفت:

   خود کرده را تدبیر نیست!!

  • Mahdi768 گفت:

   احمدی نژاد را حتما باید محاکمه کرد. حتی اگر این محاکمه پس از مرگ او باشد. او به تاریخ و تمدن و روحیه ایران زخم زده و این زخم تنها با محاکمه و مجازات او به خاطر دروغها، خیانتها، ناکارامدی ها و فساد اش التیام خواهد یافت.

   از وکلا و حقوقدانهای جنبش سبز خواهش میکنم که علیه او به اتهام دروغ، خیانت، ناکارامدی و فساد اعلام جرم کنند.

 2. Shirodi گفت:

  مردم را به فلاکت انداخته اند. تضاد طبقاتی ایجاد کرده اند. قشر متوسط را از میان برداشته اند. سردارهای سپاه صحبت از 50 میلیارد به بالا می کنند. در حالیکه بسیاری از مردم به دنبال 20 هزار تومن پول هستند. جیب مردم ایران را خالی کرده اند. ثروت مردم را در دست خود گرفته اند و از آن به عنوان یک اهرم سیاسی برای ساکت کردن مردم در مواقع ضروری مثل انتخابات استفاده می کنند.

 3. محمدی گفت:

  خامنه ای رابایدمحاکمه کردنه احمدی نژادچون اوگفت نظرم به این نزدیکتره واین پاکترین وساده زیست ترین دولته

 4. Jahanian گفت:

  حالا همه خوشحالید. دیگه انتقاد نکنید!!!