سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احمدی نژاد: به زودی وضعیت دگرگون خواهد شد/ خس و خاشاک های جدید به دست امام زمان برطر...

احمدی نژاد: به زودی وضعیت دگرگون خواهد شد/ خس و خاشاک های جدید به دست امام زمان برطرف می شوند

چکیده :احمدی نژاد که زندگی در سایه ولایت فقیه را تمرینی برای زندگی در سایه امام زمان می داند، گفته است که بزودی وضعیت دگرگون خواهد شد.وی توضیح بیشتری در این رابطه نداده است، اما باز هم تکرار کرده که صبر کنید که بهار نزدیک...


احمدی نژاد که زندگی در سایه ولایت فقیه را تمرینی برای زندگی در سایه امام زمان می داند، گفته است که بزودی وضعیت دگرگون خواهد شد. در همین حال وی بار دیگر از واژه خس و خاشاک استفاده کرد.

وی گفته است: بشریت در حال ورود به دوران جدیدی است. شیاطین بیهوده آب در هاون می‌کوبند و به مانند خس و خاشاکی هستند که می‌خواهند در مسیر نورانی ملت‌ها مانع ایجاد کنند، اما این موانع به فضل الهی به دست فرزند امام حسن عسگری (ع) برطرف شده و عشق و محبت در جهان گسترش خواهد یافت.

اولین بار بعد از انتخابات ریاست جمهوری او مردم معترض به نتیجه انتخابات را خس و خاشاک خواند و گفت: «در انتخابات ۴۰ میلیون نفر خودشان بازیگر اصلی و تعیین‌کننده اصلی بودند حالا ۴ تا «خس و خاشاک» در این گوشه‌ها یک کاری می‌کنند، …»

وی توضیح بیشتری در باره دگرگونی وضعیت نداده است، اما باز هم تکرار کرده که صبر کنید که بهار نزدیک است!

شعار زنده باد بهار احمدی نژاد تاکنون بارها مورد انتقاد حامیان سابقش هم قرار گرفته است.

سایت دولتی ایران نوشت: جمعی از جوانان حامی دولت در حاشیه مراسم سخنرانی دکتر احمدی نژاد در سومین همایش وحدت و انسجام ملی جوانان ایران اسلامی که سه شنبه شب در کنار آبهای خلیج فارس در مجتمع بندری شهید رجایی بندرعباس برگزار شد در دیداری وی را در جریان آخرین فعالیت های رسانه ای حامیان دولت قرار دادند.

این جوانان که از وبلاگ نویسان حامی دولت بودند از دکتر احمدی نژاد خواستار ارائه راهبرد برای حامیان دولت و وبلاگ نویسان بعد از بیانات اخیر “امام خامنه ای” شدند که دکتر احمدی نژاد در پاسخ چنین گفتند: سلام مرا به همه بچه ها برسانید و به آنها بگویید همگی تابع ولایت فقیه باشید. ولایت فقیه حلقه اتصال ما با انسان کامل، حضرت بقیه الله الاعظم است، همانطور که قبلا هم گفته ام زندگی در سایه ولایت فقیه تمرین زندگی در سایه امام عصر(ع) است، این فشارها کوتاه مدت خواهد بود بزودی وضعیت دگرگون خواهد شد، صبر صبر، بهار نزدیک است.


8 پاسخ به “احمدی نژاد: به زودی وضعیت دگرگون خواهد شد/ خس و خاشاک های جدید به دست امام زمان برطرف می شوند”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  احمد کوچولو اوضاع تغییر میکند غیب نگفتی ولی‌ به نفع تو و ولیت نخواهد بود،

 2. Jahan گفت:

  نکنه می خواد کودتا کنه؟

 3. Mohamd گفت:

  به امید خدا انگار میخواهد اسناد کلاشی ها و ذزدی های بی امان بیت ولایت را بده بیرون و اعلام ظهور کنه خود ولایت هم امروز و فردا میکند که از شر این بدتر از خودش رها بشه ئشاید با امریکا زد و بندی بکنه و بدبخت مجتبا را بکنه جای خودش این داستان سر دراز دارد میرحسین هم در زندان باشد برای خدافروشان بهتر هست دعوا سر عمامه ولایت هست

 4. Soheil گفت:

  بابا این یارو رسما تعطیله.

 5. Asad گفت:

  خدا کنه شما چهارتا کودتاچی خس و خاشاک را واقعا فرزند امام حسن عسگری(ع) جارو کنه و به زباله دان تاریخ بندازه! دنیای بدون امثال احمدی نزاد و دارو دسته کودتاچی مافیایی اش واقعا دنیای بهتری است.

 6. khosrow گفت:

  بزرگترین اشتباه محمود احمدی‌نژاد به احترامی او به مردم ایران بود، چنین شخصی‌ لیاقت ریاست جمهوری ایران را ندارد، نمی‌‌دانم با این حرف‌هایش می‌خواست نظر چه کسی را جلب کند، رفیقش رحیم مشایی هم مثل خودش هست، که خودشان را به موج تشبیه کرده است، در صورتی‌ که آنها یک چاله‌ای بیش نیستند. به آنها باید گفت انقدر تظاهر به دین و مذهب نکنید، با خواندن چند جمله عربی‌ که آدم مسلمان نمی‌شود.

 7. Hadi گفت:

  تا زمانیکه ملاک سنجیدن ما در این کشور الفاظی مثل ولایت مداری و انقلابی و بسیجی و هرچیزی که به راحتی میشه ازش استفده و بهره برداری و خاص وعوام فریبی هست باشه، دروغ و حیله و فریبکاری وجود داره با احمدی نژاد و یا هر فریبکار دیگر

 8. شبگرد گفت:

  زیاد جدی نگیرید, این پاچه خواریها همه از ترسه ! بنده خدا میترسه بعد از ریاست جمهوریش برش گردونن شهرداری و مجبورش کنن آشغال جمع کنه !!!!!!!!!