سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نظر جدید علم الهدی: فتنه حتی با سرکوب هم از بین نمی رود بلکه زاد و ولد می کند...

نظر جدید علم الهدی: فتنه حتی با سرکوب هم از بین نمی رود بلکه زاد و ولد می کند

چکیده :علم الهدی که مدعی است عمر فتنه حتی به قبل از انقلاب بازمی گردد این بار پیش بینی می کند که در فتنه سال آتی، اول نام امام (ره) و دوم امام زمان (عج). و یک عده با علم کردن نام امام (ره) و عده‌ای هم با شعار امام زمان می‌خواهند رهبری را از ابهت بیاندازند....


علم الهدی که مدعی است عمر فتنه حتی به قبل از انقلاب بازمی گردد این بار پیش بینی می کند که در فتنه سال آتی، اول نام امام (ره) و دوم امام زمان (عج). و یک عده با علم کردن نام امام (ره) و عده‌ای هم با شعار امام زمان می‌خواهند رهبری را از ابهت بیاندازند.

او که بارها اعلام کرده بود فتنه مرده است، این بار تغییر نظر داده و می گوید: وقتی فتنه به وجود می‌آید از بین نمی‌رود؛ اگر هم سرکوب شود در درون جامعه زاد و ولد می‌کند.

عضو مجلس خبرگان در توجیه ادعای خود اظهار داشت: باید کسانی را که به طور حقیقی دل در گرو امام دارند نسبت به این مسئله توجیه کرد چرا که عناصری در انتخابات وارد می‌شوند که به هیچ وجه نمی‌توان جریان پشت پرده آنان را برای مردم توجیه کرد و این امر یک فتنه جدید است.

علم‌الهدی انتخابات را دروازه مردم‌سالاری و حصن حصین انقلاب اسلامی دانست و ادعا کرد: در جامعه ولایی کسی نمی‌تواند زیر پوشش رهبری مردم را بچاپد.

اما نگفت فهرست بلند مفسدان مالی و اقتصادی که در دولت مورد حمایت رهبری شکل گرفته است، چه معنایی دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه باید مراقب بود که چه کسانی از دروازه انتخابات وارد عرصه می‌شوند تصریح کرد: هر عنصر وابسته به دشمنی می‌تواند از این دروازه وارد شود و دشمن آنقدر آگاه است که این عنصر وابسته را از بیرون وارد نکند بلکه از عناصر دروین سربازگیری می‌کند.

وی با این ادعا که آنچه مهم است پاسداری از دروازه انتخابات با عنصر بصیرت است افزود: وظیفه نخبگان انقلابی این است که از همین حالا به بیدارسازی مردم در قبال جریان فتنه و انحراف بپردازند چرا که در انتخابات 92 افرادی با سبقه امام و شعار امام زمان به میدان می‌آیند که نمی توان مردم را درباره این گروه توجیه کرد لذا باید مراقب باشیم که درگیر فتنه دیگری نشویم.

علم‌الهدی با بیان اینکه نباید فکر کنیم که در انتخابات آینده کسانی دوباره شعار مرگ بر رهبری می‌دهند و ما آنها را از میدان به در خواهیم کرد یادآور شد: باید مراقب باشیم که بلای فتنه 88 سرمان نیاید که رهبر معظم انقلاب برای کنترل آن فتنه از خودشان هزینه کردند هرچند فتنه 88 ما را بیدار کرد.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه ما باید درباره کاندیداهایی که ممکن است زمینه‌ای در آنها وجود داشته باشد که به استخدام فتنه درآیند افشاگری کنیم گفت: عناصر فتنه همواره قدرت طلب بودند و گرایش قدرت‌طلبی در هر فردی که به وجود بیاید فتنه به او دست اندازی می‌کند و به استخدام فتنه درمی‌آید همان‌طور که برخی افراد در سال 88 عاملیت فتنه شدند.

علم‌الهدی در ادامه اتهام زنی به رهبران جنبش سبزادامه داد: بنده به کسانی که می‌خواستند سران فتنه را تبرئه کنند گفتم شما چه کسی را می خواهید تبرئه کنید؛ آیا می‌خواهید کسی را که 17 بیانیه داده و شعار نه غزه نه لبنان و جمهوری ایرانی را تایید کرده وکسانی را که پرچم امام حسین (ع) را به آتش کشانده‌اند مردم خداجو خوانده تبرئه کنید؟

امام جمعه مشهد گفت: آیا می‌توانیم بگوییم که این افراد مفتون و گول خورده بوده‌اند؟ اینطور نیست آنها مسیر فتنه شدند و فرصت طلبی این افراد آنها را در دست اندازی انداخت که فتنه آنها را گرفت. ودر واقع بچه فتنه شدند. از این رو بچه و فرزند فتنه را نمی‌توان مفتون و بی‌تقصیر دانست.

وی در ادامه با بیان اینکه از بستر فتنه و انحراف هیچ کس به مسیر اسلام و انقلاب باز نگشته است به سرنوشت نهضت آزادی اشاره کرد و گفت: مگر بنی‌صدر برگشت؟ لذا کسانیکه در جریان انحراف قرار گرفته‌اند با وجود سابقه درخشانشان اگر از نیمه راه برنگردند دیگر قابل برگشت نیستند.

به گزارش فارس، سیداحمد علم‌الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری در همایش بزرگ جبهه پایداری که در سالن سیدالشهدا تهران برگزار شد، اظهار داشت: امیدوارم به عنوان یک طلبه پیرمرد در محضر شما دلدادگان اهل بیت و شیفتگانی که مقام عشق و جان‌دادن در راه خدا و اهل بیت را در معرض امتحان قرار داده‌اید و در پای ولایت رشیدانه پایمردی کرده‌اید، بتوانم خدمتگزار باشم.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ریزش‌هایی که در انقلاب و اسلام رخ می‌دهد انحراف در ریزش‌ها و شراره‌های آتش فتنه است گفت: باید در دل هر فتنه ابتدا سراغ انحراف رفت.

وی با تاکید بر اینکه اگر رابطه انحراف و فتنه برای ما روشن شود تا اندازه‌ای مسیر مشخص خواهد شد، گفت: به دنبال هر فتنه‌‌ای که می‌خواهد به وجود آید انحراف قرار دارد.

علم‌الهدی بر همین اساس به فرمایش حضرت علی(ع) مبنی بر اینکه باید حق و باطل را شناخت و نباید حق و باطل را با اشخاص تشخیص داد گفت: در جریان فتنه و انحرافی که پیش آمده گاهی چنان دانه درشت‌ها را هدف قرار داده که حتی دو مرجع تقلید نیز در عرصه 34 سال انقلاب ریزش و سقوط داشتند.

علم‌الهدی با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب می‌خواستند روحانیت را کنار بگذارند اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب نیز هدف مشترک انحرافایون خارج کردن دین از عرصه قدرت و تجلی‌گاه ولایت و رهبری بوده است.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه اگر بنا باشد دین و ولایت حاکم نشوند،کسی نمی‌تواند جلودار کسانی باشد که به قدرت می‌رسند، گفت: حتی کسانیکه قبلاً در فتنه و جریان انحراف نبودند وقتی در عرصه قدرت وارد می‌شدند با فتنه و انحراف همدستی می‌کردند و دین، ولایت و رهبری را چالش سر راه خود وی اضافه کرد: وقتی فتنه به وجود می‌آید از بین نمی‌رود؛ اگر هم سرکوب شود در درون جامعه زاد و ولد می‌کند.

علم‌الهدی با بیان اینکه در جریان اصلاحات آقای خاتمی و موسوی با یکدیگر قرار گذاشتند هر کدام آمدند دیگری وارد نشود افزود: خاتمی کاندیدا شد؛ موسوی در مصاحبه‌ای شرایط برای ریاست جمهوری و خصوصیات آن را مطرح کرد که خبرنگار به وی گفت این اقدامات برای رئیس جمهور نیست بلکه مربوط به قدرت اول یعنی رهبری است.

وی در ادامه اتهام زنی خود، اضافه کرد: موسوی در پاسخ به این خبرنگار گفته بود؛ «خیلی ساده است اگر رئیس جمهور درستی بیاید مردم را به خیابان‌ها ریخته تا رهبری را متقاعد کند».

امام جمعه مشهد ادامه داد: دستور کار جریان‌های خارج و داخل کشور پس از فتنه 88 جنگ با رهبری بود و در ظاهر موضوع تقلب در انتخابات را مطرح می‌کردند چراکه اگر موضوع این بود باید آنها با رئیس‌جمهور منتخب درگیر می‌شدند اما با رهبری دشمنی کردند. از این رو فتنه و انحراف یکی هستند.

وی تصریح کرد: وقتی یک مرجع تقلید ریزش می‌کنند، ریزش مامور و نخست‌وزیر امام و کارگزار نظام در خدمت امام چیز بعیدی نیست؛ با هیچ مدرک و معیاری نمی‌توان افراد را ملاک حق و باطل قرار داد.

علم‌الهدی با تاکید بر اینکه هر فرد و جریانی اگر در مقابل مقام ولایت قرار گیرد یا جریان انحرافی و یا عامل فتنه است افزود: از خط رهبری یک سانتی‌متر زاویه گرفتن باطل است.

امام جمعه مشهد با تاکید بر اینکه ما در انتخابات سال 92 با فتنه؛ ‌چه بسا از نوع 88 نباشد روبرو هستیم گفت: هوشیاری مردم در فتنه 88 و وابستگی آنان به ولایت به گونه‌ای است که هرکس شعارهای فتنه‌گران و انحرافی‌ها را بدهد مردم او را طرد خواهند کرد.


8 پاسخ به “نظر جدید علم الهدی: فتنه حتی با سرکوب هم از بین نمی رود بلکه زاد و ولد می کند”

 1. Qwer گفت:

  خانمم بغل دست من ایستاده بود موقعی که تیتر سخنان این عمله استبداد را خواند شنیدم که گفت…..کثافت

 2. گلمکانی گفت:

  درست می گوید قبل از انقلاب که ما انقلاب کردیم و این اقا علم الهدی و خیلی های دیگر که در انقلاب نبود ند و مقلد اقای خوئی بود ند که انقلاب را قبول نداشت حالا با توطئه اجانب امده اند و میراث خور انقلاب شده اند

 3. Asad گفت:

  یکی بیاد به ایشون کمی داروی بصیرت تزریق کنه تا مثل ما گوساله و بزغاله نشده!!!!!

 4. مرتضی گفت:

  بنگرید به صدر تا ذیل سخنان این فرد آیا چیزی جز نخوت و خودبینی و کبر و خود حق پنداری و تحقیر دیگران می بینید؟
  تمام این آلودگیهای اخلاقی که در این سخنان موج میزند حاصل یک فکر آلوده و دنیا زده است که به چیزی جز حفظ قدرت بهر وسیله فکر نمیکند،همان تز مارکسیستها که هدف وسیله را توجیه میکند.
  مشکل امثال این فرد این است که سوراخ دعا را گم کرده اند و بجای بازنگری در نحوه رفتارهای اقتدار گرایانه خود پیش و پس از انتخابات مخدوش سال 88 ،تنها بازی با الفاظی مثل فتنه و بصیرت و ریزش و رویش و ولایت میکنند، بدون اینکه تعریف صحیحی از ماهیت فتنه داشته باشند ،و بدون اینکه تمام وقایع اتفاق افتاده را در ظرف خود تحلیل و بررسی کنند، مثل یک ضبط صوت یا گرامافونی که سوزن اش گیر کرده دائم این مطالب را تکرار میکنند،همین آلودگی فکری و دنیا زدگی و اقتدار گرایی است که این فرد را ناچار میکند یکبار بگوید فتنه مرد! ،روز بعد بگوید فتنه زنده است و در حال زایش و تولید است.
  اکنون می پردازم به مفردات کلام ایشان:
  1) میگوید:”در جامعه ولایی کسی نمی‌تواند زیر پوشش رهبری مردم را بچاپد”
  این چه سخن نا صواب و بیدلیلی است،اولا در زمان حکومت معصومین هم خطا و فساد اتفاق می افتاده و از طرف پیشوای معصوم با آن برخورد می شده است و هیچ فرمان کش ندهید!هم صادر نمی شده است،اگر ادعای ایشان صحیح است که در جامعه ولایی چاپیدن اتفاق نمی افتد ،پس اینهمه چاپیدنها و مثلا یک فقره اختلاس 3 میلیارد دلاری چه بوده است؟!
  2)”عناصر فتنه همواره قدرت طلب بودند و گرایش قدرت‌طلبی در هر فردی که به وجود بیاید فتنه به او دست اندازی می‌کند و به استخدام فتنه درمی‌آید”.
  خوشا به حال شماها که اصلا قدرت طلب نیستید!و هیچ نشانی از قدرت طلبی در افعال و سخنانتان دیده نمیشود!
  3)”آیا می‌خواهید کسی را که ۱۷ بیانیه داده و شعار نه غزه نه لبنان و جمهوری ایرانی را تایید کرده وکسانی را که پرچم امام حسین (ع) را به آتش کشانده‌اند مردم خداجو خوانده تبرئه کنید؟”
  آن بیانیه ها از افتخارات آقای موسوی است ،اگر مرد نقد و تحلیل هستید قلم بدست بگیرید و آنها را تحلیل کنید تا صاحبنظران نیز سخن شما را نقد کنند،اینطور سخن کلی گفتن و رد شدن مخصوص منبریهای بیسواد است.شما اگر منصف بودید هیچگاه شعارهای معدودی محدود را سرایت به کلیت یک جنبش اعتراضی مدنی نمی دادید،پرچم امام حسین را هم کسی آتش نزد،اگر هم بوده ممکن است کار منافقین یا مزدوران شما بوده باشد،آنچه هم موسوی از خداجو بودن مردم گفت ،مردم عزادار سید الشهداء را گفت که ضمن عزاداری به تبعیت از سنت امام حسین علیه ظلم و دروغ و فساد شعار دادند،پس دروغ بافی نکنید که عدالت تان مخدوش شود ،زیرا که شرط امامت جمعه عدالت است.
  4)”با هیچ مدرک و معیاری نمی‌توان افراد را ملاک حق و باطل قرار داد”…….” از خط رهبری یک سانتی‌متر زاویه گرفتن باطل است”
  من فقط ایندو عبارت ایشان را کنار هم قرار دادم ،قضاوت با خوانندگان است که این دو عبارت با هم تناقض دارند یا خیر!
  5)”دستور کار جریان‌های خارج و داخل کشور پس از فتنه ۸۸ جنگ با رهبری بود و در ظاهر موضوع تقلب در انتخابات را مطرح می‌کردند چراکه اگر موضوع این بود باید آنها با رئیس‌جمهور منتخب درگیر می‌شدند اما با رهبری دشمنی کردند”.
  این سخن ایشان نیز دروغ محض است،آیا در جریان تبلیغات انتخاباتی و در مناظرات و در سفرهای انتخاباتی آقایان موسوی و کروبی تعرضی به رهبر دیده بودید؟تمام احترام و ادب بود،حتی در جریان رای گیری و بعد از آن تخلفات و شبهاتی که پیش آمد شما تعرضی به رهبری دیده بودید؟
  اشکال از پایان روز انتخابات بود که دستگیری ها آغاز شد،پس از آن مقام رهبری انتخاباتی را که مورد اعتراض سه کاندیدا بود با عجله تایید کرده و تبریک گفته و فرد معرفی شده را منتخب مردم نامیدند!،در حالیکه مطابق قانون باید شورای نگهبان بعد از مهلت قانونی ده روزه انتخابات را امضاء کند! آیا شتاب مقام رهبری در تبریک و منتخب مردم خواندن فردی که امروز همه برای رفتن او لحظه شماری میکنند!با توجه به ارادت مخصوص اعضاء شورای نگهبان دیگر جایی برای بررسی واقعی قانونی که شورای نگهبان باید بکند باقی میگذارد؟!
  حتی بعد از خطبه معروف رهبری هم باز در تظاهرات چند میلیونی تهران کسی به ایشان اهانت نکرد،شما چرا با دروغگوئی سخن خویش را میخواهید غالب کنید،اگر احیانا بعد در ادامه کسانی شعار علیه ایشان دادند ،بعد از این بود که ایشان یکسره و یک جانبه به حمایت از فردی که پیروز آن انتخابات پر از تخلف و تقلب معرفی شد پرداختند،حتی طوری که بعد نقل شد در جلسه ای که ایشان با نمایندگان کاندیداها گرفتند وقتی نماینده آقای موسوی به ایشان اعتراض میکند که توهین و تعرض آن فرد در مناظره انتخاباتی به افراد عالیرتبه نظام دل انسان را بدرد می آورد،پاسخ رهبر این بوده است که دروغگو خواندن رئیس جمهور منتخب مردم هم دل انسان را بدرد می آورد!
  آیا در جریان تبلیغات انتخاباتی و تا زمان رای گیری آن فرد منخب ملت ایران بود؟!علاوه اینکه کاندیداهای دیگر با دلیل و بینه دروغهای آن فرد را بیان می کردند،در این صورت چه جای این است که دل ایشان بدرد آید؟!
  منظورم این است که حمایت های بی شائبه رهبری از این فردی که حالا مبغوض همه است ،مساله واضحی بوده است که دنباله هایش تاکنون ادامه دارد،من همین را ریشه فتنه ای میدانم که شما دائما تکرار می کنید.
  در این تامل کنید.

 5. Aghel گفت:

  چاره کار انقلاب دموکراتیک برای سرنگونی این اشقیا است.

 6. صادق گفت:

  يعني با خودت اين فكر رو نميكني كه ممكنه تو و اون رهبرت به قول خودت ريزش كرده و راهو اشتباه رفته باشيد؟

 7. محق گفت:

  أم الفتن , خودخواهی و خودبزرگ بینی شماست . تکبر را از خود دور کنید , از خر شیطان پیاده شوید و تقوا پیشه کنید , همه چیز درست می شود .

 8. Ling_shu5 گفت:

  او که بارها اعلام کرده بود فتنه مرده است، این بار تغییر نظر داده و می گوید: وقتی فتنه به وجود می‌آید از بین نمی‌رود؛ اگر هم سرکوب شود در درون جامعه زاد و ولد می‌کندkasi be to nagofte mage chizi ke zado valad mishe fetne nist nalke hagigate
  ba in ziad shodan ha gore shoma ha ra khahand kand kami digar sabr konid
  .علم‌الهدی انتخابات را دروازه مردم‌سالاری و حصن حصین انقلاب اسلامی دانست و ادعا کرد: در جامعه ولایی کسی نمی‌تواند زیر پوشش رهبری مردم را بچاپد.in onsore basirati ke gofti shoma ha ke nadarin .dar sani az shoma ha nobet be kasi nemirese ta BECHABADta shoma hastin…..