سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اتهام بی سابقه یک نماینده به پلیس و اطلاعات: از برنامه حمله به لاریجانی خبر داشتند،...

اتهام بی سابقه یک نماینده به پلیس و اطلاعات: از برنامه حمله به لاریجانی خبر داشتند، اما چیزی نگفتند

چکیده :یک نماینده مجلس، اداره اطلاعات و همچنین نیروی انتظامی استان قم را متهم کرد که از برنامه حامیان احمدی نژاد برای حمله به علی لاریجانی خبر داشته اند اما چیزی به وی نگفته اند. اتهام بی سابقه این نماینده به پلیس و اطلاعات در حالی مطرح می شود که تا پیش از این رسانه های مدعی اصولگرایی تلاش می کردند جریان انحرافی و وابستگان دولت را عامل سازماندهی این حمله معرفی کنند....


کلمه – گروه خبر: یک نماینده مجلس، اداره اطلاعات و همچنین نیروی انتظامی استان قم را متهم کرد که از برنامه حامیان احمدی نژاد برای حمله به علی لاریجانی خبر داشته اند اما چیزی به وی نگفته اند.

به گزارش کلمه، چند ساعت پس از آنکه فراکسیون حامی لاریجانی در مجلس با صدور بیانیه ای تاکید کرد که فقط به خاطر رهبری از بیان ناگفته های پشت پرده حادثه 22 بهمن قم خودداری می کند، یکی از نمایندگان قم در گفت و گو با خبرگزاری رسمی مجلس (خانه ملت) تلویحا پلیس و اداره اطلاعات را به همدستی با مهاجمان متهم کرد.

احمد امیرآبادی فراهانی، دبیر مجمع نمایندگان استان قم، با بیان اینکه خودم شخصا با مدیر کل اطلاعات استان قم و دیگر مسئولان انتظامی و امنیتی استان صحبت و روشن شدن موضوع را پیگیری کرده‌ام، افزود: نیروی انتظامی و اداره اطلاعات استان، از وقایع ۲۲بهمن قم اطلاع داشتند.

این نماینده با اشاره به احضار وزیران کشور و اطلاعات به همراه مسئولان امنیتی و انتظامی استان قم به کمیسیون امنیت ملی برای جلسه فردا چهارشنبه، گفت: اگر مسئولان امنیتی و انتظامی قم واقعا از بروز اتفاق روز یک‌شنبه قم خبر داشتند، باید رسما به دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی احتمال بروز این واقعه را اعلام می‌کرده‌اند.

اتهام بی سابقه این نماینده به نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات در حالی مطرح می شود که تا پیش از این رسانه های مدعی اصولگرایی تلاش می کردند جریان انحرافی و وابستگان دولت را عامل سازماندهی این حمله معرفی کنند.

امروز فراکسیون رهروان ولایت، که حامیان علی لاریجانی در آن عضویت دارند، نیز در بیانیه خود نوشته اند: فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن این واقعه ، از بیان ناگفته‌های مرتبط و عومل اصلی و پشت پرده این اقدام بنا بر حفظ مصالح نظام و رعایت رهنمودهای مقام معظم رهبری صرف نظر می کند.

به علاوه، فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم که در اختیار جبهه پایداری و هواداران سابق دولت است، نیز حمله به رئیس مجلس در قم را با لحنی البته ملایم تر مورد انتقاد قرار داده و آن را “عملی نادرست و ناپسند” دانسته اند.


13 پاسخ به “اتهام بی سابقه یک نماینده به پلیس و اطلاعات: از برنامه حمله به لاریجانی خبر داشتند، اما چیزی نگفتند”

 1. یار میر حسین گفت:

  اشتباه می کنید .این برادران خود جوش هستند .باور نمی کنید .از برادر الله کرم .و سعید قاسمی بپرسید .

 2. Sabze Ghabaie گفت:

  این آقای لاریجانی نماینده اول مردم شهر قم است انهم با چند صد هزار رای. چطور موکلین ایشان نشستند و 100 نفر از آدم های احنژاد با مهر نماز و نعلین و سایر ملزومات عبادت به وکیلشان حمله کنند

 3. ناشناس آشنا گفت:

  پس کار ، کار آقاست یا بگیم “هجتیه”!؟

 4. عباس آقا گفت:

  بدیهی است همیشه از این حمله ها خبردارند، اما جلوگیری نمی کنند و نامش را هم میگذارند خودجوش

 5. Yasooj گفت:

  بيخود ميگويند! به نظر من كار كار آقاى ابراهيم يزدى دبير كل نهضت آزادى است
  كه از دست آن طلبه مظلوم بيرون آمده و به شكل مهر پرتاب شده و به سر آقاى
  لاريجانى عزيز برخورد نكرده است. چقدر اين اصول بازها ناز نازى اند اينهمه شما
  عزيزان مراسم سياسى مخالفينتان را بهم ريختيد و كتك كارى و ضرب وشتم
  كرديد حالا يكبار هم نوبت به شما رسيد چرا ناراحتيد؟ مگر عبدالله نورى را در نماز
  جمعه مصدوم نكردند تازه وزير هم بود. خوب است كه مهر و نعلين به سر لاريجانى
  نخورد اگر هم ميخورد مگر بدتر از سر حجاريان ميشد؟ چرا آن موقع درخواست
  اشد مجازات را براى مرتكبين اين فجايع خواستار نشديد؟ صرف نداشت؟! گر چه
  از احمدى نژاد بيزارم ولى از اينكه حال اين جماعت خود خواه را ميگيره خوشحالم.
  يك جور خدمت احمد خاتمى هم ميرسيد خوب ميشد ! 

 6. جانم فدای ایران گفت:

  یک عمر شما برای حفظ قدرت و ترفیع مقامتان،پر کردن جیبهای بی انتهایتان( از ثروتیکه به این مردم بدبخت ونسلهای آینده تعلق دارد )برای این و آن پا پوش درست کردید،کفن پوشیدید،در مجلس فرمایشتان مرگ بر اینو آن گفتید، فیلم ها درست کردید (کنفرانس برلین ،هویت،چراغ…….) چه بلاهایی سر مظلومینی که قدرت دفاع از خودشان را نداشتن آوردید ،هان ای کفتار صفتان به جان هم بیفتید که خداوند در همین دنیا شما را به سزای عمالتان خواهد رساند.

 7. سامان گفت:

  جمهوری ولایت شده مسخره است اختلاس راکش ندهید دزدی آزاد همه وهمه بخاطرخامنه ای سکوت کردند عجب سلطانی برایران حکفرماشده …سه حقگو رامحصورکردند باید خون گریست

 8. masod گفت:

  همه چاله میدونی ها رو اطراف خودشون جمع کردن و اشخاص محترمی چون آقای موسوی و کروبی رو زندانی خانگی

 9. صادق گفت:

  اللهم اشغل الظالمين بالظالمين

 10. Ramin Sh86 گفت:

  پس شاید کار نیروهای بصیر رهبر بابصیرت است !
  همانطور که کاربران مطلع هستند امروز رهبر فرزانه گوشه ای از بصیرت خود را به ایرانیان نشان داد!!
  در سال (توليد ملي وحمايت از کار و سرمايه ايراني) که توسط رهبر بصیر نامگذاری شده و حالا در آخرین ماه های سال می باشیم ،دریافته که اصولا سیاستی در کار نبوده و حالا بصیرتش گل کرده! و در آخرین ماه های سال این سیاست را ابلاغ فرموده اند. تا بصیرت خود را به رخ ایرانیان که چه عرض کنم! بلکه به رخ جهانیان بکشد.

 11. khorshid2 گفت:

  وجود این برادران خودجوش در این ۳۴ سال همواره راز بقای نظام مقدس بوده است. قدرت اینها مطلق و لاینتناهی میباشد! در ایران حکومت در دست اوباش ها است. به همین دلیل ملت از ترسش جیک نمیزند! چون سر و کار آنها با شعبون بی مخ ها، قاتل ها، دزدان و … است. آنها یک باره چاقو را میکشند، با کسی هم شوخی ندارند.

 12. K-srosh گفت:

  نه بابا این نمایندگان اشتباه میکنند اینها نیروهای مردمی بودند انهم از نوع خالص ان
  زمان اعتراض زمانی بود که همین مردم عزیز دم در خانه ایت الله منتظری و ایت الله صانعی و منازل اقایان موسوی و شیخ کروبی حضور پر شوری داشتند
  هر که باد بکاره طوفان درو میکنه بابا مردووووووووووووووووووومو عشقه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. ARCHITECT_FXF گفت:

  با عرض سلام من در جریان این آشوب بودم . واقعیت این است که این برنامه از طرف عده ای از طلبه های غیر قمی و شهرستانی به سرکردگی خودشان انجام شد و هیچ ربطی به مسئولین کشور نداشت . اینها همان کسانی هستند که مخالف رهبری و مردم ایران هستند و سنگ خودشان را به سینه میزنند . به لطف پروردگار تمام آنها شناسایی شده و دستگیر شدند و اعتراف به اعمال زشت خودسرانه خود کردند . ایران مملکت امام زمان است . اخلالگران رسوا میشوند . اداره اطلاعات و پلیس ایران و بخصوص قم رطبه اول را در دنیا دارد . چون طبق موازین قرآن و اسلام و ولایت به حفظ امنیت در جامعه می کوشد . کسانی هم که در مجلس به این نهادها اتهام میزنند کینه شخصی دارند و از این طریق میخواهند عقده خود را خالی کرده و اسم و رسمی در رسانه ها به جا بگذارند . این است واقعیت ماجرا . پاینده باشید.