سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فرانکنشتاین های خودسر، این بار در حرم حضرت معصومه/ نوبت به رییس مجلس رسید...
» خودسرهایی که عکس رهبری در دست دارند و به نفع احمدی نژاد شعار می‌دهند

فرانکنشتاین های خودسر، این بار در حرم حضرت معصومه/ نوبت به رییس مجلس رسید

چکیده :گروهی که از آنان به عنوان خودسر یاد می شود، بارها و بارها با داشتن عکس هایی از رهبری در دست، به خود اجازه می دهند حریم هر مکان مقدسی را بشکنند و مانع از سخنرانی‌ها شوند. دیگر همه می دانند که اینان ساخته و پرداخته کانون‌های قدرت اند، اما همین رییس مجلس که پیش از این رفتارهای اینان را احساسات پاک و مردمی می خواند، اکنون در شهری که نماینده اول آن است، اجازه سخنرانی نمی یابد....


کلمه – سیدحامد آرین: امروز حرم حضرت معصومه سلام الله علیه در سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی  شاهد حضور گروه “خودسر” سازماندهی شده‌ای بود که با پرتاب مهر نماز و نعلین به سوی جایگاه سخنرانی رییس مجلس مانع از ادامه صحبت‌های او شدند.

طی سالهای گذشته اماکن مذهبی و مقدس بارها و بارها شاهد حریم شکنی و هتک حرمت گروهی بوده است که همواره از آنان به عنوان خودسر یاد می شود. همان گروهی که با داشتن عکس هایی از رهبری در دست، خود را پیروان آیت الله خامنه‌ای می دانند و به خود اجازه می دهند حریم هر مکان مقدسی را شکسته و با شعارهایی برخاسته از سخنان رهبری مانع از سخنرانی‌ها شوند و مسئولان کشور را مورد بی‌حرمتی قرار دهند.

این گروه امروز در حرم مقدس حضرت معصومه، در شهری که مرکز تشییع خوانده می شود، در حالی با “مهر” که مظهر قداست و عبودیت مومنان است و با شعارهای مرگ بر خواص بی‌بصیرت به سخنران حمله کردند که چندی پیش نیز در لیالی مبارکه قدر، با پرتاب بطری آب و شعارهای مرگ بر ضد ولایت فقیه و مرگ بر خواص بی‌بصیرت، در عزیزترین نقطه خاک ایران برای شیعیان، یعنی حرم مطهر امام رضا، مانع از سخنرانی ناطق نوری رییس دفتر بازرسی رهبری شدند.

این حوادث در زمانی اتفاق می افتد که رهبری ظاهرا بارها بر لزوم آرامش در کشور تاکید کرده و کسانی که به هر صورتی آرامش را بر هم بزنند خائن خوانده است. هرچند تاکنون بارها از سوی آیت الله خامنه‌ای در سخنرانی های مختلف نسبت به عملکرد این گروه‌ها و اعمالشان انتقاداتی مطرح شده است، اما روند کلی نشان از آن دارد که آنان بدون حمایت کانون‌های قدرت هم اقدامی انجام نمی دهند.

گروه صد نفری که امروز در حرم حضرت معصومه شعارهای “سلام بر بهار” را در دست داشتند، بی‌شباهت به همان صد نفری نیستند که روز گذشته به فرودگاه رفتند و از احمدی نژاد و مشایی استقبال کردند و سلام بر بهار سر دادند. همان سلامی که امروز احمدی نژاد در آخر سخنرانی‌اش به “بهار” داد و وعده کرد که باز سخنانی را با مردم در میان می گذارد، و به خاطر سکوتش هم بر رهبری منت گذاشت.

این نیرو که روزی ابراهیم یزدی از آنان به عنوان “فرانکنشتاین”*‌ ها نام برد، برای مردم ایران چهره ناآشنایی هستند. همان کسانی که روزی توسط صاحبان قدرت ایجاد و هدایت و حمایت شدند و هر چه خواستند کردند، و حالا کار را به آنجا رسانده اند که در حرم حضرت معصومه هم مهر نماز، و نعلین را که نشان روحانیت است، به سمت سخنران پرتاب می کنند و قادرند مجلس بزرگداشت “انقلاب اسلامی” به تعطیلی می کشانند.

اینها که دیگر همه می دانند ساخته و پرداخته کانون‌های قدرت اند، بارها به مجالس سخنرانی و تجمعات حمله کرده و خسارت‌های بی‌شماری برای کشور به همراه داشته اند، اما تا وقتی که کار به خودشان نرسیده بود، امثال همین رییس مجلس نیز رفتارهای آنان را احساسات پاک و مردمی می خواندند و کسی برای مقابله با این آفت که به جان کشور و انقلاب افتاده است، عزمی جدی نداشت؛ بلکه بدتر، این گروه ها به عنوان اهرمی برای بیرون کردن رقیب از آن استفاده می شدند، تا جایی که امروز حتی رییس مجلس هم در شهری که نماینده اول آن است، اجازه سخنرانی نمی یابد.

این نیروها همان افرادی هستند که نه حریم می شناسند و نه حد. هر جا لازم باشد به میدان می آیند و به آرامی به خانه‌هایشان باز می گردند. کسی را یارای مقابله با آنان را نیست. حتی اگر پایشان به حبس هم برسد، آنقدر حامی و پشت دارند که همچون سعید عسکرها و سعید تاجیک‌ها بعد از چند روز از زندان آزاد می شوند و مورد تقدیر و تمجید قرار می گیرند. این افراد در سال‌های گذشته هر چه خواسته اند کرده اند و از یک مصونیت آهنین برخوردار بوده اند و کسی هم متعرض آنها نبوده است.

این نیروی خودسر، همان است که می تواند در کوتاه مدت در مقابل خانه سردار جنگ، حسین علایی تجمع کند و از همه حصارهای امنیتی شهرک متعلق به سپاه هم عبور کند. می تواند به جماران برود، در حسینیه امام را بشکند و با فریاد و هیاهو به میان عزاداران یورش برد.

این گروه همان‌ها هستند که هم وقتی از دیوار سفارت بریتانیا بالا می روند کسی را یارای مقابله با آنها را نیست و هم آن زمان که در مرقد امام خمینی، حتی حریم صاحبخانه را نمی شناسند و مانع سخنرانی نوه وی می شود.

خودسرها، که در واقع خیلی هم سر خود کاری نمی کنند، آرام و بی‌صدا هماهنگ می شوند، بر موتورهای یک رنگ و یک مدل سوار شده و گاه کتابفروشی به آتش می کشند و گاه در مقابل در خانه علما و مراجع صف می کشند. نیروی انتظامی را هم یارای رویارویی با آنها نیست. امروز هم مثل همیشه عکس هایی از آیت الله خامنه ای و احمدی نژاد در دست داشتند و با شعار حمایت از رهبری و رییس دولت، حریم حضرت معصومه را شکستند.

پس از این همه سال از حضور خودسرها! که یک روز تیر بر پیشانی سعید حجاریان زدند و دیگر روز مردم پرسشگر ”رای من کجاست؟” را در خیابان‌ها به خون غلتاندند، یک روز به بیت آیت الله منتظری حمله کردند و روز دیگر در دفتر آیت الله صانعی قرآن پاره کردند و شیشه شکستند. همان‌ها که به مقبره علما و مراجع هم رحم نکردند و به آرامگاه پدر سیدمحمد خاتمی هم سنگ پراکنی کرده بودند. همان کسانی که به حسینیه آیت الله دستغیب آتش گشودند،  این روزها هم حتی به ائمه و فرزندان آنان هم رحم نمی کنند و پس از حمله به حسینیه و مسجد و بیت علما به حرم امام هشتم و خواهر ایشان می روند و با شعار حمایت از رهبری حریم شکنی می کنند و کسی را یارای مقابله با آنان نیست.

سکوت در برابر حرمت شکنی‌های این گروه، کار را به اینجا رساند که حالا تولیت آستان حرم خطاب به آنان بگوید “‌ای امیدهای دل رهبری، گوش به فرمان او حرکت کنید”! آیا به راستی این گروه خودسر صد نفره که نماد تخریب و توهین و هتک حرمت است، امیدهای دل رهبری هستند؟ آیا حریم شکنی و سخنرانی‌های ناتمام بخشی از پروژه حمایت از رهبری است؟ از سخنرانی ناتمام سیدمحمد خاتمی در شب عاشورای حسینی در حسینیه جماران تا سخنرانی ناتمام علی لاریجانی در سالگرد انقلاب اسلامی تنها سه سال گذشته است و گویی همانگونه که فرانکشتاین عاقبت خالق خود را به آتش کشید، خیلی دیر نیست که سخنرانی خیلی‌های دیگر هم ناتمام بماند. کسی چه می داند شاید سخنان رهبری باشد که  بار دیگر ناتمام می ماند و فرانکشتاین‌ها هستند که همه جا را به آتش می کشند.

* فرانکشتاین شیمیست (کیمیاگر) انگلیسی ای بود که به دنبال کشف ماده‌ای بود که به یک مرد عادی بدهد و او به یک غول تبدیل شود و سپس دارویی بدهد که به حال عادی برگردد. او در این کار خود موفق شد. دارویی ساخت که به همراه مستخدم آزمایشگاه به بانک می رفت و آن را به او می داد و او می خورد و به یک غول فرمان‌بر و مطیع ارباب تبدیل می شد و به دستور ارباب بانک را می چاپید، رقبا را می کشت و هر کار لازم بود انجام می داد و سپس قرص دوم را می داد و می خورد و غول به شکل عادی بر می گشت. اسکاتلندیارد هم مبهوت از اینکه این چه پدیده‌ای است که در وسط شهر لندن غولی پیدا می شود، دزدی و قتل می کند و سپس ناپدید می شود. کیمیاگر توانست رقبا و حریفان را از سر راه بردارد. ثروت خوبی به چنگ آورد. اما در یک نوبت غول حاضر نشد قرص دوم را بخورد و به حال عادی برگردد. کیمیاگر را کشت، آزمایشگاه را آتش زد و خود نیز در میان آتش سوخت.


59 پاسخ به “فرانکنشتاین های خودسر، این بار در حرم حضرت معصومه/ نوبت به رییس مجلس رسید”

 1. khosrow گفت:

  انتقام گیری احمدی نژاد، حکومت اراذل و اوباش بهتر این نمیشه.

 2. Ahmad گفت:

  بسیار به جا بود. هر چه می گذرد بیشتر صداقت و درستی کسانی مثل ابراهیم یزدی ، سحابی ها و بازرگان آشکار می شود. البته من منکر برخی بی توجهی های این افراد به شرایط جامعه در اوایل انقلاب نیستم اما در صداقتشان شک نمی کنم. دکتر یزدی چندی پیش نیز بدین مضمون گفته بود که من از هاشمی با تمام اشتباهاتش نمی ترسم، من از کسانی می ترسم که نمی دانم ریشه شان از کجاست!!!؟؟؟

 3. schahi1 گفت:

  ازماست که بر ماست! در یکی از کتابها میخوندم که در روز دستگیری نورالدین کیانوری دبیرکل حزب توده ایران، کیانوری به آیت الله موسوی خویینی ها گفته بود که حالا ما را گرفتند بعد از ما نوبت شماست.!!! و چند وقت بعد این اتفاق افتاد و خیلی از همراهان آقای خویینی ها دستگیر شدند. البته برفرض دستگیری آیت الله، دل ما حتمأ به تپش در خواهد آمد. البته الان بنده به این اعتقاد هستم که اگر آنموقع هم دل ما بخاطر کیانوری می تپید، دیگه الان دیکتاتوری بنام خامنه ای و سپاه نداشتیم. و صد البته اگر این دفعه کسانی مثل لاریجانی ها نوبتشون برسه که دیگه تقریببأ وقتشه، وقت جشن گیری هم هست و بعد هم نوبت ا.ن. و بعدش هم خامنه ای و سپاه میشه!!

 4. Royaazad2007 گفت:

  اینم یه جنگ زرگری برای اپوریسیون سازی و داغ کردن تنور یخ زده انتخابات با شعارهای قلابی (دزدی ممنوع!) از طرف انقلابیون قلابی (دارو دسته فرقه مصباحیه) است که بعید میدونم بگیره ولی دلخوشی و سردرگمی برای عده قلیلی فراهم میکنه بر شورای هماهنگی جنبش سبز است که اهالی جنبش را در مورد ورود به این بازی ها آگاه کنند.

 5. Sabze Ghabaie گفت:

  اگر یادتان باشد سعید حجاریان تعامل با اینان را به سان شطرنج بازی کردن با گوریل می دانست. لطفا این کاریکاتور را به مناسبت وقایع اخیر منتشر کنید.

 6. Irani_mehdi گفت:

  بگذارید دشمنان مردم، دزدان، فاسدان خودشان هم را نابود کنند!

 7. Nili گفت:

  اصولگرایان وقتی که تیم مشاعی و احمدی نژاد به جان اصلاح طلبان افتاده بود برایش هورا می کشیدند. نمی دانستند که روزی نوبت خودشان هم خواهد رسید.
  البته جنبش سبز نخواهد گذاشت که آرزوی مشاعی و احمدی نژاد در انتخابات آینده به تحقق بپیوندد. و بهارشان را تبدیل به زمستانی سیاه و سرد خواهد کرد.

 8. کامران گفت:

  خوب خدا جای حق نشسته یک روز که لجن پراکنی علیه کروبی و موسوی و هواداران جنبش سبز توسط لاریجانی ها
  حمایت شد و هورا کشیدند و اصلاح طلبان را وابسته به غرب و اجا نب خواندند و همین علی لاریجانی در زمان ریاستش بر تلوزیون مصادره شده فیلمی از کنفرانس بر لین علیه اصلاح طلبان پخش کرد و بد مستی علیه منتقدان می کرد و برادر هایش هر کدام چاپلوس و مداح قدرت بودند و نا جوانمر دانه و بی اخلا قانه علیه هر کس که می رسید تهمت و افترا می زدند و عوام می فریفتند . خدا هم امروز چنان سیلی بر این خا نواده فر صت طلب و نان به نرخ روز خور و رانت خور ورشوه خور زد که از جایشان دیگر هرگز بر نخواهند خواست . البته این لجن پرا کنی و کفش پراکنی و تهمت افترا زدن دست اویز و چماقی است که رهبر با زیرکانه هرکس که علیه او کمترین زاویه دید را داشته باشد بر سر ان ها خواهد کوفت و این شعبان بی مخ های او کا ملا در دفتر او و توسط مجتبی خا منه ای و بسیج و سپاه اداره می شوند گاهی رهبر برای فریب معترضان به این روش که بعضی ها شان از حوزه هستند از دروغ یک انتقادی می کند تا ان ها را بفریبد ولی در اصل دم این ها دست خودش و دفترش است هر گاه لازم باشد ان را می جنباند و شعبان بی مخ ها حر کت می کنند این راه روش را خا منه ای از شاه اموخته البته با درجات بیشتر. چیزی که خا منه ای از تاریخ درس نگرفته این است که روزی مانند همین شعبان بی مخ ها چنان لنگ کفش بر سرو روی خودش و خا نواده اش و هوادارانش بکوبند که برای همیشه نابود شوند

 9. Fakor گفت:

  رهبر متعظم و بیت مربوطه باید به خویش ببالد از این اعجوبه هائی که زائیده و پروده است . هرچند این دیو را از همان آغازین روز های انقلاب از شیشه در آوردید . حزب الله را فراموش کرده اید و فاطی کماندو ها و حاج غلام ها ومهدیه ای ها و انصار …. ….استفاده از این گروه اوباش در تاریخ ایران زمین سابقه ای هم اندازه تولد قدرت تشیع دارد. حکومت صفویه با قلندر ها و اراذلی در اطراف شاه اسماعیل همین کار هارا انجام میداد و این قصه در هر حکومت ورژیمی بصورتی تکرار شده تا عصر فراش ها وقراول و یساول ونوکر ها و گزمه ها و جاهل ها و لاتها و لمپنها ومیداندار هاو ….. حزب اللهی ها و کفن پوشها و هیاتی ها و …..دراولین سالهای پس از انقلاب راندن و قلع وقمع و سرکوب مخالفان با سوء استفاده از این گروه شکل تازه ای یافت و اینک این قداره بی حیا با رنگ و لعاب دین در دست زنگی مست قدرت مسلط افتاده وبه جانب کسانی تیز شده که در روزهائی نچندان دور این گروه را بعنوان حربه ای برای تحکیم خود شان بکار میبستند .و انشالله رهبر نیز مزه این دیوان از زنجیر رسته را خواهد چشید .

 10. امین گفت:

  کلمه جان خودتو قاطی این دعوا نکن. جفتشون به میر ما میگن فتنه گر. از شما چه پنهان من یه خورده هم خوشحال شدم. میدونی چرا؟ چون اصحاب بصیرت فضا رو بستن و افتادن به جون روزنامه نگارا تا با خیال راحت انتخاباتو مهندسی کنن اما سهم خواهی اصحاب انحراف نقشه هاشونو بهم ریخته. در ضمن جناب لاریجانی و شرکا چرا چهار سال قبل با وجود این همه تخلف و توزیع پول و سیب زمینی سکوت کردند.

 11. کامران گفت:

  ای دیده عبرت بین . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. مادر سبز گفت:

  و شاید یک روز هم سخنرانی خامنه ای ناتمام بماند

  • Alimohmad_d گفت:

   دوستان ، اون شخصی رو که کلش بین بادکنک بنفش و پرچم هست رو شناختید؟
   ایشون همون مجری مستند ظهور نزدیک است.
   ایشون خود شیطان رجیم هستش.

 13. دمپائی خدا کافیست گفت:

  احتیاج به فرنگشتین نیست. خداوند متکبر، تعالی، ذو انتقام شدید و قاصم الجبارین چنان لبالمرصاد و در کمین نشسته است که فرمود مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین همو سبحانه اول دمپائی را بر سر جبار و طاغوت زمان کوبید.

  گویند مگس ای به امر حق وارد دماغ نمرود شد و او احتیاج داشت که قراول هایش با دمپائی و کفش بر سرش مرتب بزنند که این درد جولان و هل من مبارزه گوی یک عدد مگس فروکش کند. خداوند عمداً طواغیت و قلدران را با مگس و کفش و دمپائی تنبیه و مجازات میکند. والا اگراین شخص لایق بود جائی نمیرفت در مصر که دمپائی تو سرش بزنند.
  این همه چاپلوسی به مرسی جز این است که شما ملت خود را از دست داده اید!

  خوب گروه مقابل را خوش ندارید چرا با مهر که علامت سجده کردن است پرتاب میکنید. تا حال کسی نشنیده شیعیان که برمهر و تربت امام حسین بعنوان خاک مبارک و عبادی سجده میکنند انرا پرتاب کنند و شأن انرا شأن سنگ نمایند.

  خداوکیلی این لم پن ها و مداح نما ها و طرفداران امام زمان قلابی و محب ملت اسرائیل هیچ مرامی ندارند!

  این همه ریسک سرنوشت دمپائی بخاطر غارت ملیاردی فوتبال و رانت رانتخواران برای چه آخر؟

  خسر الدنیا و اخرت شدن برای وام گیرندگان ملیاردی بانکها و غارت کنندگان زمینها و حتی کوهها و رودخانه ها واقعا که ملا نصرالدین هم همچو عقلی و همچو سرنوشتی را برای خود در مثل نداشت!
  شما دوگروه در مملکت دارید این دو اصحاب شما در رانت و غارت و ناهنجاری و فساد با هم مسابقه دارند! این میگوید بخاطر ملاحظات فعلاً سکوت میکنم انهم عینا همین الفاظ و منطق را بکار میگیرد.
  خوب وقتی هردو گروه – به فساد – در گل گیر کرده اند و هردو یک منطق دارند – خوب مشکل از جای دیگری است. نیست؟!

 14. Javid گفت:

  حقشونه داداش،مارهایی بودن که تو آستینهاشون برادیگران پرورش داده بودن حالا افتادند به جون خودشون . خدا رو شکر.

 15. mani گفت:

  a koshteh ke ra koshti ta koshteh shodi zare .ta baz ke oou ra bekoshad anke to ra kosht

 16. Af 9876 گفت:

  شما چراانقدر نارلحت شدی که به دوستان قذیمیتون بی احترامی شده چقدر ماسیده که داری خودت رو واسه اختلاس چیا جرمیدی….؟!!

 17. حقوقدان گفت:

  از ملتی که خودش را هم فریب میدهد نمی توان توقعی داشت. همین ملت غیورما در طول این 34 سال سیاه هرگاه بر ایشان حرجی وارد شد سکوت کرد و تنها تلاش کردند تا با باقی مانده ی حقوق خود کنار بیایند و دم بر نیاوردند. خلایق هر چه لایق.با هر ستم و ظلمی که بر ایشان وارد شد لبند ولایت مدار بودن زدند و خود را فریفتند.زمانی نیروی الهی خداوند متعال به کمک ملت ها می آید که آن ملت نیز بر حقوق خود پافشاری کند.ولی افسوس و دریغ که ملت ما هنوز با وجود ارتقای سطح علمی خود،هنوز هم ریشه ی حقوق از دست رفته ی خود را در ید استکبار و دشمن فرضی میداند. که البته القائات رهبران بالادستی هم مزید بر علت است.خفقان حق مردم ماست چون به آن دلخوش کرده اند و تا پای جان و مال و ناموس خود نیز بر حماقت خود اصرار دارند.

 18. Sajede Rahro گفت:

  چوب خدا صدا ندارد. تا زمانی که معیار حق اشخاص و شخصیت و گروه سیاسی و …. است اوضاع همین است. اگر معیار حق خود حق و حقیقت بود امروز به بلای خود ساخته گرفتار نمی شدند.
  راستی صدای خنده خدا را می شنوید.

 19. Asad گفت:

  اینهم حکایتی بود که فقط در حکومت کودتایی اراذل و اوباش ممکن است. یادم میاد در زمان شاه اگر یک دزد به حرم معصومین پناه می برد هیچ پاسبانی جرات ورود و دستگیری او را نداشت. من مانده ام آیات عظام ما چرا عظمت خود را از دست داده اند!!!! این بود اسلام سیاسی؟؟؟ این بود حساسیت اسلام نسبت به امور جامعه؟؟؟ از شما که مثلا پاسدار دین هستید توقع نداشتم که عافیت طلب باشید!!! فقط می تونم بگم متاسفم!

 20. مرتضی گفت:

  این مشکلی است که تقریبا از ابتدای انقلاب مطرح بوده است و البته در زمان ولایت آقای خامنه ای شدت گرفته است ،بیاد داریم حملاتی که این باصطلاح خودسران به تریبونها و سخنرانان ملی مذهبی یا برخی منتقدین یا روشنفکران دینی مثل آقای دکتر سروش و دکتر پیمان و دیگران انجام میدادند و بسلامت به پایگاههای خود باز می گشتند!،معضلی بنام شعبان بی مخ ها _بتعبیر آقای نوریزاد_که بظاهر شعارهای سخت دینی و ولایی میدهند و هیچ حد و حدودی برای کارهای خود قائل نیستند.
  چیزی که همیشه مبهم و معماگونه است این است که در اینطور رویدادها نقش حکومت و پلیس و نیروی انتظامی چیست؟و تکلیف لزوم نظم در جامعه چه میشود؟
  آیا بصرف حمل عکس های رهبر یا ایراد شعارهای ظاهر مذهبی حق دارند در هر مکان و زمانی هر اجتماع یا سخنرانی را بهم بزنند؟!اصلا فرض کنیم مطلب و مطلوب و شعارشان حق ،ولی به چه حقی میتوانند در یک مکان مقدس و محترم مثل حرم دخت موسی بن جعفر هتاکی به اشخاص کنند و حرمت حرم را بشکنند؟آیا پلیس و نیروی انتظامی در این اماکن نباید مراقب نظم باشند و با اینان برخورد کنند؟صرف حمل عکس رهبر و شعارهای ولایی دادن گروهی اخلالگر تکلیف نیروی انتظامی را ساقط میکند؟!
  حال عکسش را فرض کنید :اگر مثلا طرفداران جنبش سبز در این اماکن شعاری دهند و مطلب و مطلوبی داشته باشند ،آیا باز هم قوای قهریه نظام به همین تسامح و بی تفاوتی با آنان مواجه میشوند؟!
  البته امثال آقای لاریجانی هم در این پیشامدها مقصرند، زیرا سالهاست با این معضل ریشه ای برخورد نکرده اند،سابقا همین شعبان بی مخ ها به روشنفکران و دیگران هجوم می بردند ،اکنون با خط کشی های جدید این شتر درب خانه خود آقایان خوابیده است! و چه کسی مسئول دور کردن این شتر است؟!

 21. M N Eng گفت:

  عقبت کوزه گر توی کوزه افتاد! این سبکی است که خود جوهمری اسلامی سال‌ها تشویقش کرده.

 22. محق گفت:

  تا نکوبی دری نکوبند درت . فقط آخرت نیست که دار مکافات است , دنیا نیز بعض اوقات از خود عکس العمل نشان می دهد , تا سیه روی شود آنکه در او غش باشد .

 23. mohammad گفت:

  نمی دانم خوشحال باشم یا ناراحت بلاخره این شتر افسار گریخته بردرلاریجانی هم خوابید زمانی که همین اراذل اوباش به گردهمایی ها وسخنرانی های اصلاح طلبان حمله می کردند سیمای لاریجانی آنها را به اصلاح طلبان ربط می داد یا خودزنی اصلاح طلبان می دانست .حال سوال از خود لاریجانی این است شما حمله کنندگان به سخنرانی خود چه خطاب می کنید؟؟؟

 24. دموکراسی گفت:

  من بعنوان یک روشن فکر اعتقاد دارم که تمامی افراد حاظر در تظاهرات یا جیره خوار دولت بودند ویا شاگرد مدرسه ای یا اداره ای یا معلم واز قبیل همین افراد بودند که به رغم زور به راهپیمایی رفتند

 25. Qwe گفت:

  دیکتاتور بداند ما قهقه خداوند را از سال اول حکومت بالا کشیده ات محمود درغگو با چشم دل میدیده و می بینیم ما مظلومان سبزها تحقیر شده ها کتک خورده ها مهاجران وطن و منفورین حکومت نانجیبت منتظر رسوائی تو هستیم این وعده خداوند است و به وعده او ایمان داریم او پناه بی پناهان است و تو کسانی که جز خدا کسی را ندارند تحقیر کردی تو با خداوند طرفی تو به جنگ خدا درامده ای مراجعت هم در روز جزا رسوای رسوا هستند من از مراجع ایران به سهم خود در روز قیامت شاکی هستم و از سکوتشان نخواهم گذشت

 26. Qwe گفت:

  علیرغم خواست حاکم فاسد احمدی نزاد دوره خود را به پایان نخواهد برد و پیش بینی شیخ شجاع درست خواهد بود این حکومت اسلامی نیست حتی اگر در تمام ادارات نماز خوانده شود حتی اگر در هر کوچه مسجدی ساخته شود و حتی اگر در هر محلی مدرسه علمیه بر پا شود و حتی اگر صبح تا شام بر فراز منابرش قران خوانده شود این حکومت فاسد و ننگ اسلام است

  • Omid88 گفت:

   اضافه کنم : اگر هزار امامزاده ديگر اضافه کنند و مداحهای دلال ارز مرتب مداحی کنندو..آبروی رفته برنميگردد..

 27. amir گفت:

  به نظر میاد که هیچ دیکتاتوری نمی‌تونه بدون این اراذل به بقای خودش ادامه بده. شاه شعبون بی‌ مخ رو داشت این حکومت هم اینارو. منتهی الان فرقش اینه که هر دو طرف اراذل و اوباش هستن. یک طرف احمدی‌نژاد با اراذل و زور گیرای خودش یک طرف هم رهبر و بیت رهبری با اراذل و اوباش خودشون. رهبری که از رئیس جمهوری حمایت میکنه که میره پشت میکروفن و مثل چاله میدونی‌ها حرف می‌زنه این روزش رو هم باید میدید. بله دیگ بله چغندر. یک روز مردم هر دوی این گروه‌ها رو به زباله دانی‌ تاریخ خواهند فرستاد همونطور که شاه رو فرستادن. منتهی الان کمی‌ صبر کنن، اینا خودشون به مقدار زیادی خودشونو خواهند خورد.داستان دو گروه ۲ گروه دزد که زدن به کاه دون.

 28. Sattar گفت:

  موقعي که سيد احمد را خفه کردند، گروه مصباح عهده دار حکومت شد
  8 سال خاتمي از دستشان در رفت . بازي احمدي و لاريجاني هم فيلم است ….

 29. Qwe گفت:

  از او نقل میکنند که بله در روز جزا خواهم گفت کسی غیر از شما را نداشتم …
  دیکتاتور خود را فریب میدهد فکر میکند خداوند هم فریب میخورد او میخواهد هم خدا و هم مردم را فریب دهد و با گفتن اینکه کسی جز شما را ندارم به ما مردم القا کند که بله رئیس جمهمور محمود درغگو و لاریجانی منتخب مردم هستند و او در مقابل منتخبین مردم دست بسته است و کاری نمیتواندبکند و این بدبختی نتیجه انتخاب مردم است و با این گل به خودی و دروغ به خود و فریب خود ارامش پیدا کند و لی و مکروا و مکر اله و اله خیر الماکرین باید به حاکم جائر کفت تو مسئول تمام فجایع هستی مصداق این ایه خداوند …. الم تر الی الذین بدلوا نعمت اله کفرا و احلوا قومهم دار البوار تویی تو

 30. behrooz گفت:

  Hal payami az MOUSAVI taklife varshekasteghane siasio dolatmardan ra roshan khahad kard
  sakhti dashat amma siyahi be zoghale estebdad mand

 31. ایرانی گفت:

  دوستان اینا همش بازی قدرت اینا به فکر خودشونن به فکر مردم نیستن بازیچه اینا نشیم راست یا چپ هیچکدوم دلشون برای ما نمیسوزه رهبر محترم ایا میدونه که مردم چه فشار اقتصادی و بیکاری تحمل میکنن ودر عرض چند ماه ارزش پولمون سه برابر افت کرده فقط میدونه باید انرِژی هسته ای باشه تا بقول خودش بازدارنده باشه نمیدونه که اگه در گرداب دیکتاتوری وقدرت اسیر شده اقای خامنه ای فقط خودتو نایب امام زمان ندون که اون با شما نا کسا قاطی نمیشه .

 32. Kamal99 گفت:

  خامنه ای می گفت: هر چه می خواهید به یکدیگر نامه بنویسید ولی نباید مردم از این نامه ها با خبر شوند. او مرتب می گفت هی کشش ندید.
  این کش آنقدر کش داده شد که پاره شد و ثابت شد که نه رئیس جمهورش و نه رئیس مجلسش برای او تره هم خورد نمی کنند.

 33. Hasan009 گفت:

  دعواي غصب قدرت از دو جناح ارتجاع، کاررا بدعوا بين چماقدارانشان کشانده…..

 34. محب گفت:

  به نظرمیرسد خریدهای باند احمدی نژاد و مصباح از جیب ملت دارد اینجوری جواب میدهد.این حرکتها ایدیولوژیک به نظر نمیرسد. باید منتظر خریدهای این بانددر خارج از کشور که احتمالا با واسطه مشایی بوده است هم بود.

 35. Farid Sobhany گفت:

  این داستان فرانکنشتاین و از کجا آوردید.. تا حالا نشنیده بودم.. من نسخه‌های دیگه‌شو شنیده بودم.. جالبه..

 36. Kia88 گفت:

  براي بازي فوتبال بين پرسپوليس استقلال 20000 چماقدار در استاديوم بودند!! اينها هم بازي جناحي ميباشد. هردوگروه فاسد و دزد و فدايی رهبر هستند….

 37. Reza گفت:

  هیچ کاری به مطلب بالا ندارم فقط به من بگید این داستان فرانکشتین رو شما از کجاتون اختراع کردید. یعنی همه رفرنس هایی که شما میدین و تحلیلهاتون این قدر موهوم و مزخرفه ؟ حداقل یکبار هم شده برای نقل قول یا هر چیز دیگری که اسمشو میذارید کمی هم مطالعه کنید ، بد نیست به خدا ، چیزیتون نمیشه اگه کمی هم مطالعه کنید.

 38. آريوبرزن گفت:

  آقاي دمکراسي به شما و همه روشنفکرا تبريک ميگم که همه شرکت کنندگان در انتخابات همه دولتي دونستيد بله آقاي روشنفکر همه هفتاد و پنج مليون همه دولتي هستند شغل آزادي وجود نداره با اين حساب همه مردم ايران به گفته شما شغلشون دولتيه و شغل آزادي در کشور وجود ندارد ايران با اين حساب از لحاظ شغلي مدينه فاضله هسش يکم واقع بين باشيد

 39. Mokhlesizadeh گفت:

  زنده باد آزادي زنده باد بهار عربي=== علي عربي قم…تا اخرش را صالحي خوانده اي كه چه خبره مخصوصا در عراق

 40. رضا گفت:

  اتفاق بسیار خوب و خوشحال کننده ای بود – اصولا این ها همشون از همین روش ها برای به زمین زدن رقیب هایشون استفاده کرده اند و حالا جای بسیار خوشحالی است که هر دو طرف از هم نالوطی تر و پدر سوخته تر هستند و باید بی صبرانه منتظر ادامه این درگیریها بین این خایینان به این مرز و بوم بود

 41. Velvel گفت:

  نوش جان لاریجانی…! این انتقام خداست وقتی این سگهای هار را رها کردند و به بیت آیت الله صانعی و آیت الله منتظری آن اهانت بزرگ را کردند! باز هم نوش جانتان…..!

 42. Ali گفت:

  همه اين جنگ و دعواهای ذوب شدگان در ولايت از نشانه های ظهور است.
  انشاالله آقا امام زمان با ظهور خودشان همه اين شارلاتان هارا نابود خواهند کرد.
  باميد آن روز .

 43. بهار گفت:

  درستش “زنده باد بهاره” نه “سلام بر بهار” هر چند شما خوب ميدونيد داريد چي مينويسيد. مشكلتون جاي ديگه است.

 44. Ali_rad2012 گفت:

  یادتان رفته بنویسید اینها همان کسانی هستند به ال خمینی کبیر در حرم ان بزرگ مرد تاریخ به تولیت استانه امام یعنی سید حسن خمینی اهانت کردند سردمداران نظام هیچ عکس العملی نشان ندادند

 45. TAVANA گفت:

  وقتی صحنه از انسان های با شعور خالی می شود جایش را بی شعور ها پر می کنند..وقتی گوشت نیست چغندر پهلوانه…

 46. Ahmad گفت:

  اخ که نمیدونی چه حالی میده اینا اینجوری به جون هم افتادن. اینها که تو حرم حرمت نگه نمیدارن مسلمون نیستن . به اینا میگن حزب الله .علمای قم کیف کنن از دست پروردهای رهبرشون

 47. Mihman123 گفت:

  این کثافت کاری ها همه زیر سر بیت خامنه ای هست و بس. حالا حتما” “آقا” نظرشون از نظر احمدی نژاد دور شده چون قبلا” نزدیک بودن.. حالا دعاهای سید بزرگوار موسوی دامن گیر شده . خامنه ای حالا کجاش رو دیدی اینجا اول راهه باش تا آخر به چه افتضاحی بیفتی …

 48. توتم سبز گفت:

  شغال بیشه مازندران را ندرد جز سگ مازندرانی ( گرمساری)

 49. Asghar گفت:

  اونوقت پاره شدن پولی که روش عکس امام بوده نیازمند برپایی تظاهرات اما اینا نه

 50. Farid44 گفت:

  پس لرزه های “یکشنبه سیاه مجلس”
  ارتباط مرتضوی با دلالان نفتی و لباس شخصی ها
  نازنین کامدار
  پس لرزه های جلسه یکشنبه هفته گذشته مجلس که با پخش فیلم درخواست فاضل لاریجانی از سعید مرتضوی برای برقراری ارتباط بین او و فردی به نام “ز”همراه بود، همچنان ادامه دارد و منجر به افشای چهره های اصلی شبکه ای از
  افراد دخیل در پروژه سرکوب اعتراضات سال ۸۸، جنایتگاه کهریزک و محافل مداحایی و بسیج شده است؛ چهره هایی که طی سال های اخیر از رانت های اقتصادی برخوردار شده اند.
  پس از نام بردن از فردی با حرف اول ب. ز که محمود احمدی نژاد او را رابط نفتی معرفی کرد، سایت بازتاب در گزارشی به همراه ده ها عکس اعلام کرد که “ز” فردی است به نام “بابک زنجانی” که هم اکنون علاوه بر تصاحب باشگاه
  ورزشی راه آهن و راه اندازی ده ها شرکت و موسسه تجاری دیگر، مشاور سعید مرتضوی هم هست و با وی در تجارت غیر قانونی نفت همکاری می کند.
  اما آنچه که واکنش شدید افکار عمومی را در پی داشت، افشای نقش فرد دیگری به نام “سید حسن میرکاظمی”(مشهور به حسن رعیت) بود. میر کاظمی، که در زمان سرکوب اعتراضات مردمی به تقلب در انتخابات ریاست جمهوری، عکس وی به همراه اسلحه ای بر کمرش در حالی که بر ترک موتور یک سپاهی نشسته بود در ابعادی وسیع منتشر و سپس معلوم شد مشاور وزیر صنایع وقت !! و مدیرعامل شرکت هایی به نام های “جهان فلز”، “پارسیان فلز البرز” و “لوح فشرده پارس” است و بیش ۱۰۰۰ میلیارد تومان وام گرفته و نام اش در صدر فهرست “بدهکاران بانکی” است. همان فهرستی که احمدی نژاد بارها تهدید به افشای آن کرده اما هرگز حاضر به اعلام جزئیات آن نشده است !!!.

  افشای ارتباط بابک زنجانی با سعید مرتضوی و سپس انتشار فیلم این دو در جلسه ای با حضور “حسن رعیت”، منجر به افشای یک حلقه ارتباطی جدید شد. پس از انتشار این فیلم در سایت بازتاب و برملا شدن رابطه رئیس جنایتگاه
  کهریزک با یکی از عوامل شناخته شده سرکوب سال ۸۸، سایتی به نام “آزادگی” فاش کرد که حسن میرکاظمی به همراه “حاج محمود کریمی” مداح مورد علاقه آیت الله خامنه ای، یکی از اصلی ترین شبکه های دلالی ارزی را راه انداخته
  اند!!!!.
  بازتاب در ادامه افزوده: “این دلال نفتی که نام واقعی وی بابک مرتضی زنجانی است و مشهور به بابک زنجانی می باشد، در یک معامله با وزارت نفت، حدود سیصد میلیون دلار زیان وارد کرده است. بنابراطلاعات رسیده، بابک زنجانی، محموله نفتی را به ارزش بالغ بر دو میلیارد دلار شامل ۱۲ کشتی نفت کش از وزارت نفت تحویل گرفته و در ازای آن ال سی یا ضمانتامه بانکی را تحویل داده است. زنجانی که مطابق با قراردادی که با وزارت نفت منعقد کرده بود، قرار بوده است این محموله نفت را به قیمت بشکه‌ای ۱۰۶ دلار -کمی پایین‌تر از قیمت روز نفت جهان که بیش از ۱۱۰ دلار بوده است – به
  فروش برساند و بلافاصله مبلغ فروش را به خزانه بازگرداند…با این وجود، گفته می‌شود پس از فروش نفت توسط زنجانی، مدت‌ها از زمان پرداخت پول سپری شده، اما وی اقدام به بازپرداخت پول نمی‌کند. مسئولان وزارت نفت در پی
  وصول کردن ال سی یا ضمانتنامه بانکی وی بوده‌اند که متوجه می‌شوند بانک صادرکننده این سند نیز بانکی واقع در جزایر مالزی بوده و این بانک هم مدتی قبل توسط بابک زنجانی به قیمت هشت میلیون دلار خریداری شده !!! و به هیچ
  وجه قادر به پرداخت سند مذکور که صد‌ها برابر ارزش خود بانک است، نمی‌باشد. در این شرایط، بابک زنجانی به مسئولان وزارت نفت پیغام می‌دهدکه از پیگیری موضوع صرف نظر کنند و وی اقدام به تسویه خواهد کرد!!!،
  اما عنوان می‌کند نفتی را که چندین هفته قبل و در شرایطی که قیمت نفت ایران
  بالا‌تر از ۱۱۰ دلار بوده است، فقط ۹۰ دلار به فروش رسانده !!، و به عبارت دیگر، حدود ۳۰۰ میلیون دلار یا ۱۶درصد ارزش کل محموله را علاوه بر سود هنگفتی که بابت این دلالی به جیب زده است، به ایران بازنخواهد گرداند.
  این مبلغ با احتساب قیمت دلار سه هزار تومانی معادل نهصد میلیارد تومان و با محاسبه دلار ۴۰۰۰ تومانی 1 تریلیارد و دویست میلیارد تومان می باشد”.!!!
  سید حسن میرکاظمی در سالهای گذشته، با ارتباط گیری با برخی از سخنرانان و مداحان به دعوت از آنها برای برگزاری مراسم در مسجد الهادی میپرداخت. با نصب تابلوهای گوناگون در میادین تهران و بعضاً اجاره بیلبوردهای اتوبانی با هزینه های گزاف و تبلیغات وسیع اینترنتی، تبلیغ هیئت مذکور انجام و تهیه و توزیع وسیع فیلم مراسم هیات مذکور که دقایقی
  از آن اختصاص به پخش تصاویر گریه شخص سید حسن میرکاظمی و برادرش می باشد، انجام می شد.
  برخی این موارد را زمینه ساز جلوگیری از برخورد دستگاه قضایی با وی می دانند. اما ایشان امروز هم در آشفته بازار ارز بیکار ننشسته، بلکه به فعالیت شدید ارزی در بازار تهران و خیابان آرژانتین می پردازد. وی به همراه دوستان خود (ابوالفضل – ر، مسعود – ر و محمد – ی) و البته حاج «محمود. ک» مداح با ایجاد حلقه هایی به عنوان یکی از بزرگترین
  چهره های آشفته بازار دلار می باشد!!!!”.