سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

فریاد، پای کاشانه ویران + تصاویر

چکیده :این کمترین کار است، تنها یک فریاد است بر سر پلیس اسرائیلی، و اشک و آه. کاشانه شان ویران شده بابت مجوزی که شهرداری مدعی است فاقد آنند. از مدرسه که بازگشته اند به جای خانه با ویرانه‌ای روبرو شده اند. ...


کلمه – گروه بین الملل:  از مدرسه که بازگشته اند به جای خانه با ویرانه‌ای روبرو شده اند. این کمترین کار است، تنها یک فریاد است بر سر پلیس اسرائیلی، و اشک و آه. کاشانه شان ویران شده بابت مجوزی که شهرداری مدعی است فاقد آنند.  33 عضو خانواده ای که در آن ساکن بودند، می گویند که درخواست مجوز داده و منتظر پاسخ بودند، اما پاسخ به بولدوزرها سپرده شد.

در فلسطین آنچه به راحتی آباد می شود، شهرک های یهودی نشین است و آنچه به چشم بر هم زدنی فرو می ریزد، خانه فلسطینی هاست.

 

عکس از برنات هارمانگ  (Bernat Armangue) در روز ۵ فوریه ۲۰۱۳؛ حنینا٬ منطقه‌ای در شرق بیت المقدس

9 پاسخ به “فریاد، پای کاشانه ویران + تصاویر”

 1. Majid1929 گفت:

  this is not our busnenes.
  we are iranian.
  right now we should think about iran

 2. میثم گفت:

  ناراحت شدم ولی “33” عضو “یک” خانواده؟

 3. Aaa گفت:

  به درک که فلسطینی ها اینجوری ان – همه سیاست خارجه ما شده دفاع از همین بی ناموس ها ، 10 سال دیگه ام خودمون به همین روز گرفتار میشیم !!!!!!!!!

  • Ali گفت:

   نه عزیزم این اصلا روحیه خوبی نیس، ظلم ظلمه، مگه این بنده خداها به زور از ما پول گرفتن، سیاست ما اشکال داشته، اینجا کاسه داغتر از آش تشریف داشتن، اصن شاید نتایجش برا اینام برعکس بوده. اشکای اون طفل معصوم……

  • bande گفت:

   البته که هر کشوری باید در صدد رفع و رجوع مشکلات خود باشد ولی بحث انسانیت جداست ،شما انقدر بی ادبانه مشکل خود رو طرح کردین که قطعا نظرتان حتی اگر نیاز به تمال داشت این تامل را هم از دست میدهد ،مشکل شما این ست که در مسیر زندگی طرف گذران را در نظر داری اگر معتقد بودی ابتدا اینکه انسان های دیگر هم برای تو چون خانواده ات بودند و دیگر اینکه اینطور وقیحانه توهین نمی کردی البته اانگ زدن برای عده ای مثل اب خوردن شده ولی باید بدانید گرامی شما هر چه بکاری همان برداشت کنی انسنانی و اخلاق داشته باشی شفقت و اخلاق میبنی و عنایت پروردگارت و توکل به او بسیار گره گشاست ولی وقتی بی اخلاقی کنی و توهین ناسزا چیزی جز این در مسیرت نخواهد بود .

 4. Sara گفت:

  هرجا که ظلمی واقع شود واقعا درد آور است .اما آنچه در این عکسها توجه من را جلب کرد حالت سرباز اسرائیلی است که با چه غمی به این خانواده نگاه میکند؟؟ همین بس؟

 5. 12dhfy گفت:

  چی شد شعار نه غزه نه لبنان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. صادق گفت:

  با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟

 7. Masood گفت:

  واقعا” گل گفتی احسنت بر 000