سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خیز ولایتی برای ریاست جمهوری: دولت به اصولگراها نرسد هشت سال مصیبت داریم...

خیز ولایتی برای ریاست جمهوری: دولت به اصولگراها نرسد هشت سال مصیبت داریم

چکیده :این متخصص اطفال با تاکید بر اینکه اگر دولت آینده متعلق به اصولگرایان نباشد مصیبت داریم و باید هشت سال مشکلاتی را تحمل کنیم، اظهار نظر کرد: از مجموعه اصولگرایان باید یک نفر رای بیاورد.اگر اصولگرایان متفرق باشند، معلوم نیست دولت آینده دست چه کسی باشد....


علی اکبر ولایتی در مراسم گرامیداشت دهه فجر که در مسجد زین‌العابدین (ع) قم برگزار شد با این ادعا که تمام انتخابات از نظر دوست و دشمن واقعی بوده است، ادعا کرد: رادیوهای بیگانه‌ای که علیه نظام جنگ تبلیغاتی می‌کنند، روی موضوع انتخابات ایران حساب کرده و می‌دانند انتخابات‌ها در ایران واقعی است.

مشاور رهبری بدون اشاره به خسارت هایی که احمدی نژاد کاندیدای مورد حمایت آنان به کشور زده است، مدعی شد: اصحاب فتنه و کسانی که به عنوان جریان انحرافی شناخته می‌شوند احتمال دارد بخواهند برای انتخابات برنامه‌ریزی‌هایی داشته باشند. ما ائتلاف را 1+2 نام‌گذاری نکردیم و سه نفر از کاندیدای ریاست جمهوری با هم ائتلاف کردند و قرار گذاشتند در نزدیکی ایام انتخابات یک نفر آن‌ها کاندیدا شود و البته ممکن هم است نفر چهارمی هم باشد که خارج از ائتلاف بوده و رای بیاورد.

این متخصص اطفال با تاکید بر اینکه اگر دولت آینده متعلق به اصولگرایان نباشد مصیبت داریم و باید هشت سال مشکلاتی را تحمل کنیم، اظهار نظر کرد: از مجموعه اصولگرایان باید یک نفر رای بیاورد.اگر اصولگرایان متفرق باشند، معلوم نیست دولت آینده دست چه کسی باشد.

وی با این ادعا که اگر انتخابات به دور دوم کشیده شود، آسیب پذیری بیشتری خواهد داشت، اظهار کرد: اساس ائتلاف این است اشخاصی که تکلیف بر آنها گذاشته شده است یا احساس تکلیف می‌کنند برای انتخابات ائتلاف می‌کنند، اگر یکی از آنها رای آورد که رئیس جمهور می‌شود اگر هم رای نیاوردند یا در پایان به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری کنار کشیدند خیلی بالا و پایین نمی‌کنند و غصه نمی‌خورند.


8 پاسخ به “خیز ولایتی برای ریاست جمهوری: دولت به اصولگراها نرسد هشت سال مصیبت داریم”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  نگران دولت آینده نباش ،نگران آینده خودت باش!

 2. Saba گفت:

  بیشترین مشکل حاکمیت در زمان همین اصولگراها بود و مصیبتی به نام احمدی نژاد را بر کشور تحمیل کردند. حالا صحبت از کدام مصیت میکنند؟ صحبت از فاجعه ای بدتر از احمدی نژاد که من بعید میدانم وجود داشته باشد. این بن بست حاکمیت یک دست است

 3. R_pu گفت:

  حالا از نظر دوستان که بگذریم که شما کی هستید و اربابتان کیست و…شما اگه دولت دست اصلاح طلب ها افتاد رو 8 سال حساب نکن حداقل رو 800 سال حساب کن ولایتی جونم…البته تا اون موقع حتما جنتی هست بقیشو واست تعریف میکنه…

 4. mani گفت:

  HALA KHOOBEH MOSIBAT NADARIM AGAR MOSIBAT DAR BESHAVIM CHI MISHEH WAY KHODA

 5. Soheil گفت:

  تو نگران نباش تنهایی برای خودتون همچین دور هم یواشکی از تو صندوق یکیتون میاد بیرون تا هشت سال دیگه به کشور تگری بزنید. درست عین رفیقت مموتی.

 6. حسین گفت:

  ولایتی وقالیباف ورضایی وحداد مطیع محض رهبروولایت اند ودیگرهمه بدبخت ترمیشیم وقدراحمدی نژادرااونوقت میدونیم حداقل چندتاسیلی به لاریجانی وبیت میزند

 7. Nikoo100 گفت:

  این بنده ی خدا یه ضرب برای 8سال مهندسی کرده

 8. خسرو1 گفت:

  این مردک یا از مملکت خبر ندارد یا خود را به بی خبری میزند ، خوب است هشت سال است دولت ، مجلس و قوه قضاییه بدست شما ست و هیچ شکری نخورده اید که از این به بعدش هم باید دست شما باشد . وای به روزی که کاسه صبر مردم به تمام کمال سر ریز شود آنگاه نه تو مانی و نه من .