سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » علی سعیدی: اسباب ظهور امام زمان به نام رهبری و ملت ایران زده شده...

علی سعیدی: اسباب ظهور امام زمان به نام رهبری و ملت ایران زده شده

چکیده :نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با این ادعا که دنیا زیر سیطره اندیشه امام و رهبری است، گفت: تا زمانی که تحول در خاورمیانه نباشد امام زمان ظهور نمی‌کند. ...


نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با این ادعا که دنیا زیر سیطره اندیشه امام و رهبری است، گفت: تا زمانی که تحول در خاورمیانه نباشد امام زمان ظهور نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس علی سعیدی صبح امروز در مراسم سالروز ورود امام به میهن اسلامی در بوشهر با اشاره به آمادگی‌های مختلف برای ظهور امام زمان اظهار داشت: چندین نوع آمادگی برای ظهور امام زمان داریم از جمله آمادگی فردی و اجتماعی غیر سبب‌ساز، آمادگی فردی سبب ساز و نوع سوم آمادگی کمک به ایجاد یک حکومت امام زمانی قبل از ظهور امام زمان است.

وی افزود: قبل از ظهور امام زمان نیازمند یک حکومت امام زمانی بودیم و انقلاب اسلامی ایران در راستای ظهور امام زمان بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه فلسفه غیبت امام زمان، غیبت مردم بوده است، اظهار داشت: هر وقت مردم ظاهر شدند امام زمان هم ظاهر می‌شود و اگر مردم غایب باشند یا امام معصوم منزوی یا کشته و یا غایب می‌شود.

سعیدی عااد کرد: نوع چهارم آمادگی تحول در خاورمیانه برای ظهور امام زمان است و تا مادامی که تحول همه جانبه در خاورمیانه نباشد امام زمان ظهور نمی‌کند.

وی گفت: تحولات منطقه نشانه‌های آمادگی برای ظهور است اما برای این ظهور، ایستادگی لازم است ضمن اینکه تحول در عرصه بین‌المللی هم از دیگری موارد آمادگی برای ظهور است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ادعا کرد: مردم آمریکا بفهمند که مشکل آن‌ها ائمه کفر و شرک است و باید بدانند حزب دموکرات و جمهوریخواه و اتحادیه اروپا دردی از آن‌ها دوا نمی‌کند و نهایتا به بن بست می‌رسند.

سعیدی مدعی شد: اسباب و عوامل آمادگی‌های مذکور برای ظهور بنام ملت ایران و رهبری ایران زده شده و شرط آن نیز ایستادگی و بردباری است.


20 پاسخ به “علی سعیدی: اسباب ظهور امام زمان به نام رهبری و ملت ایران زده شده”

 1. Javid گفت:

  امام زمان خودش بهت گفت؟

 2. ایران داد عمارلویی گفت:

  جناب سعیدی ایا شما اول حرفی میزنید و بعدراجع به ان فکر میکنید؟یا اول فکر میکنید بعدن اعلام حضور میفرمایید؟در دو جمله ای که ردیف شدند جناب عالی با اولین جمله,دومین را؛و با دومین جمله اولینش را از کارایی و بهره تهی نموده اید دو جمله با جمیع فرمایشات شده اند جمع اضداد؛سوالی دارم از حضرت عالی؟اگر به هر دلیلی که خداوند میداند در این دوره و مردم ایران,امام زمان اگر ظهوری نداشت,ایندگان:بچه ها و نوه و نتیجه و نبیره و ندیده و غیر و ذالک حضرت عالی چه جوابی باید بدهند؟مگر بنا به روایت هم صنفی,هم لباسی حضرت عالی به تواتر شنیدیم که پیمبر,امامان, و روات و ..فرموده اند :هر کسی نسبت به ظهور و زمان ان اعلام نظر بنماید از….میباشد.شما را به cd معروف که معرف حطور است و به نوشته های متقن جناب جعفری حوالت میدهم؟ما که نفهمیدیم کدام راست؟و کدام کذب است؟ترا خدا بیایید با هم بسازید و سازی درست در ارکستر قرن 21 بنوازید؛تا ما هم بفهمیم یک من نفت؟قیمتش چند است؟البته من منطقه ما 8 کیلو و من منیتیان 3 کیلو و من ظهوریان به منفی گرایش دارد؟

 3. مهدی گفت:

  امام زمان بده کار به فاسدان نخواهد شد

 4. Amirmohammadi گفت:

  به گفته ایشان اگر رهبری با امام زمان درارتباط هستند واقعا یک معجزی برای کنترل قیمت ها و نابودی امریکا بخواهند تا ما ازاین طریق به کشوری گل وبلبل برسیم

 5. Mehdi گفت:

  اینهم از اون ادعاهای بی دلیل و مدرک آقایون نظیر نیابت امام زمان و … میباشد موندم تا کی قراره از کیسه امام زمان خرج کنند و اجازه هم نگیرند. الان افکار خمینی در بین مردم ایران هم طرفدار ندارد تا چه رسد به مردم دنیا فقط در این فکرم که اگر ظهور امام زمان به قول این آقایان به زمینه سازی آنهم نه به دست خدا که به دست این ملایان نیاز دارد چرا خداوند ماقبل بعثت حضرت رسول الله (ص) ملایان را قرار نداد تا از قبل زمینه سازی بعثت پیامبر را نیز بکنند مگر نه اینکه پدر (حضرت محمد(ص))و پسر(امام زمان(عج)) به مانند هم اند و امام زمان(عج) ادمه دهنده راه جد گرامیشان هستند. زمینه سازی ظهور امام زمان فقط بدست خداوند صورت میپذیرد و لا غیر تنها وظیفه شیعه در عصر غیبت انتظار فرج و اصلاح خود و خانواده اش در راستای انتظار فرج است نه اینکه شمشیر کشیده و به اصطلاح بخواهد جامعه و دنیا را اصلاح نماید زیرا این امر غیر قابل تحقق است که اگر قابل تحقق بود دیگر نیازی به ارسال پیامبران و یا امام منجی از طرف خداوند نبود و خداوند این تکلیف را بر دوش خود مردم میگذاشت همچنین طبق آیه شریفه اِنَّ اللهَ لا یُغَیِّرُ ما بقومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِانفُسِهم تکلیف آحاد جامعه در جهت اصلاح جامعه فقط اصلاح در نفس خودشان است و در اینجا خداوند به طور ضمنی بیان نموده که اصلاح کل جامعه بشری فقط کار خداوند است و تا زمانی که اصلاح در نفوس به حد تراضی پرودگار نرسد یعنی به آن اندازه که مد نظر خداوند است (طبق روایات این تعداد 313 نفر ذکر شده است) خوبان در جامعه یافت نشوند این امر محقق نخواهد شد. طبق احادیث رسیده از امامان در زمان غیبت امام معصوم هر نوع قیام و جهادی حرام و ریختن هر خونی جنایت است چون قیام فقط و فقط به اذن امام معصوم مشروعیت دارد لذا جناب خمینی که با راه انداختن قیام خونهای بیشماری را به ریختن داد و یا خودش آنها را ریخت جز جنایت کار دیگری مرتکب نشد و ادعای آقایان در رابطه با زمینه سازی ظهور کذب وبی اساس است. شاید برای ظهور انواع جرم و جنایت در جامعه زمینه سازی فراوان کرده باشند اما در مورد ظهور امام زمان بیشتر زمینه سوزی کرده اند تا زمینه سازی.

 6. حسین گفت:

  من گمان میکنم امام زمان بیشترین مشکلش !!!دغدغه اش !!!مصیبتش !!!با شماست عزیز برادر !!!چون انقدر شرایط را براش سخت کردید که شاید شب و روز به حال شما گریه میکنه و شاید از دستتان به ستوه آمده!!!

 7. Tehran 88 گفت:

  شما را به خدا ببینید چه کسانی در سرزمین کوروش و داریوش بر اریکه قدرت نشسته اند و بر مردم حکومت میکنند ،هزاران هزار افسوس و افسوس بر ما.

 8. Taheri گفت:

  اکثر اعداءه العلماء، آنچه که از اخبار موثق بر می آید بیشترین دشمنان امام زمان از مسلمانان منطقه خاورمیانه هستند و بخصوص علمای آن ها که بیشترین دشمنی را با امام زمان خواهند داشت، جنگ اصلی حضرتش نیز عمدتا در همین منطقه بحرانی خواهد بود و مناطق دیگر عمدتا به راحتی ایمان خواهندآورند، آقای سعیدی مواظب باشند در خیل علمایی که با ایشان دشمنی می کنند قرار نگیرند یاری پیشکش، همه می دانند که خیانتی که این حاکمیت به امام زمان و شیعیان ایشان کرده اند در طول تاریخ بی سابقه است، جنایاتی که ننگ آن فقط با شمشیر حضرتش پاک خواهد گردید…

 9. bahar گفت:

  دست از فریب ملت با ابزارهای دینی و مذهبی بردارید یک روز خود را جای امام حسین فرض میکنید روز دیگر پیامبر میشوید فردایش حضرت علی ما که میدانیم شما روی یزید را سفید کرده اید یزید کی این همه آدم کشت که شما کشتید یزید کی این همه دروغ گفت که شما گفتید یزید کی این همه اختلاس کرد که شما کردید یزید کجا قاچاق مواد مخدر و کالا میکرد که شما ها میکنید یزید یک حسین کشت شما صدها حسین کشتید و صدها در زندان افکندید آقای سعیدی شما اگر در واقعه کربلا بودی به خاطر اندک متاع دنیا حاضر بودی جزء سپاهیان یزید باشی در این گفته من شک نکن .امام حسین مگر چه میگفت میگفت این حکومت یزید از راه اسلام خارج شده دین را ابزار دنیایش ساخته هر چند ظواهر دین را به جا می آورد و با بی کفایتی اش دنیای مسلمین را خراب ساخته بیت المال را بانک خود فرض کرده و بدون حساب وکتاب در آن دست میزند قاضی شریح هایش با پول حکم صادر میکنند سپا هیانش به مال و جان مردم تعرض میکنند و …..امام حسین برای اصلاح آمد او را کشتند ما هم میتوانیم میر حسن را امام حسین فرض کنیم ولی نمی کنیم میر حسین هم خواست اصلاح کند او را در بند کردید یعنی جرات نکردید او را بکشید چون میر حسین طرفدارانش بیشتر از امام حسین آن زمان هستند آقای سعیدی بسیاری ازطرفداران حکومت شما توبه کرده اند بعضی از انها به حق بودن میر حسین رسیده اند و بعضی سقوط شما را نزدیک دیده اند و فکر آینده خود را کردند به شما هم توصیه میکنم که حرفی نگویید که کینه تان در دل مردم ستم دیده عمیق تر شود شما که اهل حساب کتاب هستید باید به این چیز ها هم فکر کنید

 10. مرتضی گفت:

  این سخنان هیچ ربطی به نهضت و حکومت آقا امام زمان ندارد ،اساسا بحث خاورمیانه را شما از کجا آوردید؟
  آنچه که در روایات هست این است که مشتاقان عدالت و استقرار حکومت آنحضرت باید خود را تهذیب و آماده ظهور کنند ،و برای ظهور آنحضرت دعا کنند ،و تعجیل در فرج ایشان را از خدای متعال بخواهند، نه اینکه بر اساس اوهام خود از جغرافیای جهان و خاورمیانه برای آنحضرت تعیین تکلیف کنند!
  راستی آقای سعیدی طالبان و عاشقان آنحضرت باید با آنحضرت و اهداف والای او در تحکیم عدالت سنخیت و مشابهت داشته باشند، آیا رفتار و گفتار شما و امثال شما واجد چنین سنخیت و مشابهتی هست؟

 11. i گفت:

  این “اسباب ظهور” چه شکلی دارد؟

 12. abdol گفت:

  abdoul
  تا ما اینجوری فکرکنیم باید سواری بدهیم وبیشتر خم شویم تا بهتر سوارمان شوند شما را بخدا به قرآن برگردید وخرافه ها کنار بگذارید تا خدا هم ما را یاری کند

 13. حامد گفت:

  خدا شفابدهد نمیدانم این عتیقه ها درکجا پرورانده شده اند

 14. Greenof گفت:

  کلمه ی کشور در قرآن نیامده در روایات نیومده یه جای ضعیفی «حب الوطن» داریم اونم معنیش وطن اصلی یعنی بهشته! کشور نمی دونیم چیه. نگرانشم نیستیم! خدا شما رو حفظ کنه!

 15. محمد گفت:

  چون نداشتن حقیقت ره افسانه زدند

 16. Hamid11 گفت:

  مملکت دست چه کساني افتاده ؟ مگر توبا امام زمان در ارتباطي ؟ شرم کنيد. قرن بيست و يکم است

 17. حامد گفت:

  مواظب باشدکجابااین شتابان ،اینطوری که سرعت گرفتی حتمافراد میگی اقاخودامام زمانه !!…

 18. کامران گفت:

  تازه اگر امام زمان ظهور کند همین ها او را به اوین میبرند و تحویل شکنجه گران و قاضی های مزدور و قصی القلب مانند صلواتی ها می دهند و به جرم رقیب اقای خا منه ای امام زمان را محا کمه خواهند کرد

 19. کامران گفت:

  رهبر با همین نادان ها و رانت خوران و متحجران و شکنجه گران خودش را نگه داشته . همین ها به او مشاوره می دهند و کشور را نابود کرده اند . همنشین تو از تو به باید تا تورا عقل و دین بیفزاید . این همنشینان متحجر و احمق و بی سواد و رانت خور و دزد همنشین رهبر شده اند و عقل و دین او را از او گرفته اند و کشور را به لبه پرتگاه کشانده اند