سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتشار کتاب الکترونیک «بیم و امیدهای دینداری» اثر مرحوم احمد قابل...

انتشار کتاب الکترونیک «بیم و امیدهای دینداری» اثر مرحوم احمد قابل

چکیده :ششمین جلد از مجموعه آثار احمد قابل با عنوان «بیم و امیدهای دینداری» در ۲۸۶ صفحه در سایت شخصی آن استاد فقید منتشر شد. این کتاب حاوی خطابه های آن عالم نواندیش است که در بین سالهای ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۸ ایراد شده و توسط خود وی تحریر شده است....


در آستانه میلاد مسعود پیامبر رحمت (ص) ششمین جلد از مجموعه آثار احمد قابل با عنوان «بیم و امیدهای دینداری» در سایت شخصی آن استاد فقید منتشر شد.

این کتاب حاوی خطابه های آن عالم نواندیش است که در بین سالهای ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۸ ایراد شده و توسط خود وی تحریر شده است. نام کتاب برگرفته از عنوان مهمترین خطابه‌ی کتاب است.

پانزده خطابه‌ی کتاب در سه بخش تنظیم شده است: بازخوانی اسوه ها، بازخوانی اندیشه و تاریخ شریعت و بازخوانی حقوق انسان در متن شریعت. در بخش نخست دو خطابه‌ی رفتار حسینی: تهاجم یا دفاع و اهداف نهضت حسینی خواندنی است. شرح دعای مکارم الاخلاق درس گفتار قابل نیز در همین بخش آمده است. دو خطابه‌ی لزوم بازخوانی اندیشه و تاریخ شریعت و بیم امیدهای دینداری همراه با تحلیل اندیشه‌ی مرحوم آیت الله صالحی نجف آبادی اهم مطالب بخش دوم است. خطابه‌ی مبانی نظری حقوق فطری دربردارنده‌ی نگاه قابل به مقوله‌ی حقوق بشر است.

کتاب بیم و امیدهای دینداری در ۲۸۶ صفحه توسط سایت شریعت عقلانی در ۱۲ ربیع الاول مصادف با هفته‌ی وحدت و میلاد مسعود پیامبر رحمت (ص) در فضای مجازی منتشر شده است. یادنامه‌ی احمد قابل و جلد هفتم مجموعه آثار وی «شریعت عقلانی» توسط همین ناشر در همین ماه منتشر خواهد شد.

کتاب الکترونیک «بیم و امیدهای دینداری» را از اینجا دریافت کنید.


یک پاسخ به “انتشار کتاب الکترونیک «بیم و امیدهای دینداری» اثر مرحوم احمد قابل”

  1. M Farshbaf Ap گفت:

    متاسفانه دانلود نمیشه لطفا تو یه سایت دیگه آپلود کنید این پسورد میخواد