سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » علی سعیدی: دولت اصلاحات ظهور امام زمان را صدها سال عقب انداخت...
» اعتراف نماینده ولی فقیه به اشتباه در انتخاب احمدی نژاد

علی سعیدی: دولت اصلاحات ظهور امام زمان را صدها سال عقب انداخت

چکیده :هنوز دو روز از اظهارات جنجالی سعیدی در مورد مهندسی انتخابات نگذشته که نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران می گوید که رئیس جمهوری انتخاب کنید که نظام را به انفعال نکشاند، وی مدعی شد که صدها سال ظهور امام زمان(عج) را به عقب انداخت و اینهاست مشکل بشر که راه را درست تشخیص نمی داد و اشتباه رفت و دشمن و جبهه حق را نمی...


هنوز دو روز از اظهارات جنجالی سعیدی در مورد مهندسی انتخابات نگذشته که نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران می گوید که رئیس جمهوری انتخاب کنید که نظام را به انفعال نکشاند، وی مدعی شد که صدها سال ظهور امام زمان(عج) را به عقب انداخت و اینهاست مشکل بشر که راه را درست تشخیص نمی داد و اشتباه رفت و دشمن و جبهه حق را نمی شناخت.

وی که از حامیان احمدی نژاد در انتخابات گذشته بود، گفت: یک رئیس جمهور باید ولایت مدار و ارزشی باشد تا بتواند آرمان های مقام معظم رهبری را دنبال کند و میز و صندلی و فشار او را عوض نکند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی سعیدی شامگاه چهارشنبه در گلستان شهدای اصفهان گفت: اگر مردم غیبت کنند سه حالت وجود دارد که یا رهبری الهی منزوی یا رهبری الهی کشته و یا رهبری الهی غائب می شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران می گوید: اهمیت حضور مردم همواره در تاریخ قابل مشاهده است چنانچه از نوح تا امروز وجود داشته و در واقع شرط حاکمیت دین حضور مردم است.

سعیدی در ادامه سخنان خود به تشریح راهکارهای لازم برای تحقق وهده الهی و راههای ظهور امام زمان پرداخت و گفت: در این مسیر باید پنج آمادگی فراهم نمود تا وعده خداوند محقق شود.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه ایران نقش مهمی در ظهور امام زمان بر عهده دارد گفت: در انتخابات درست به هدف باید زد و فردی را انتخاب نمود که دقیقا در راستای امام زمان(عج) حرکت کند نه اینکه نظام را به انفعال بکشاند، چنانچه در این خصوص مقام معظم رهبری فرمودند رئیس جمهور شاه سلطان حسینی ملت را هم به انفعال می کشاند و شورا و رئیس جمهور باید انقلابی باشند.

وی ادامه داد: یک رئیس جمهور باید ولایت مدار و ارزشی باشد تا بتواند آرمان های مقام معظم رهبری را دنبال کند و میز و صندلی و فشار او را عوض نکند.

سعیدی در ادامه سخنان خود با اشاره به انتخابات دوره اصلاحات اظهار داشت: در دوران اصلاح طلبان ما رای دادیم و دقیقا دوره اصلاح طلبان، صدها سال ظهور امام زمان(عج) را به عقب انداخت و اینهاست مشکل بشر که راه را درست تشخیص نمی داد و اشتباه رفت و دشمن و جبهه حق را نمی شناخت.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در ادامه سخنان خود گفت: خطاهای ما بعد از 15 قرن کم نبوده و باید در صندوق های رای کسی را انتخاب کنیم که قدرت ایستادگی داشته باشد.

سعیدی اظهار داشت: در هر صورت فکر می کنم وسیله ای که خداوند برای تحقق این پنج مرحله فراهم کرده است ملت ایران و رهبر ایران است .


17 پاسخ به “علی سعیدی: دولت اصلاحات ظهور امام زمان را صدها سال عقب انداخت”

 1. سیاوش گفت:

  درزمان حسن صباح باغی بزرگ وسرسبزمحل گردآمدن طرفداران اسماعیلیه بودآنهاحشیش مصرف میکردندوخودرادرعوالم بهشت میدیدنددراین حالت هردستوری که عمدتاتروررقبابودرادریافت وبلافاصله به مرحله اجرامیگذاشتندونام خنجرخودرانیزبرهان قاطع گذاشته بودند

 2. Motagh_1330 گفت:

  امام زمان شما امریکاست.

 3. دختر سبز میرحسین و رهنورد گفت:

  آدم حالش بهم میخوره و خونش به جوش میآید.

 4. khosrow گفت:

  به جز نیامدن امام زمان را چه به گردن اصلاح طلبان بیاندازد ؟ سقوط اقتصاد را نمیتواند به گردن اصلاح طلبان بیاندازد، چون آنها کارنامه ی خوبی‌ در مورد اقتصاد دارند، البته در مقایسه با دولت اصولگرای احمدی نژاد، حتی در منطقه هم ایران در زمان خاتمی وضع اقتصادی نسبتا خوبی‌ داشت. حالا اصلاح طلبان را با زور کنار زده اند، اقتصاد را ویران کرده اند، مردم را هم که قبول ندارند، بی‌ اعتمادی و دروغ و فساد جامعه را در بر گرفته، ولی‌ اینها پاسخگو نیستند، حالا که مردم دعا میکنند که ناجی عالم بشریت بیاید و آنها را از دست این آخوند‌ها نجات دهد، اینها می‌گویند تقصیر اصلاح طلبان است که امام زمان نمی‌آید.

 5. Eerrcca گفت:

  واقعا یک مست لایعقل یک معتاد نئشه هم اینطور خزعبلات و مزخرفات بی سروته و بی معنی نمیگوید. ببینید قبل از مصاحبه چه معجونی مصرف کرده که ایناها را گفته. بدبختی این مملکت و این مردم این است کسانی راس امور هستند که حتی ذره ای فکر در پس زبان و گفتارشان نیست چه رسد به اعمالشان. گرچه تک تک این حرفها اسنادیست برای نسلهای بعد که نابودی آخوندهای درباری و سرسپردگان دین فروش ملبس به لباس روحانیت را توجیه کنند. خاک عالم بر سر نمرودی که اینچنین طرفداران و سمپاتهایی دارد. بقول معروف بگو با چه کسانی نشستی یا تا بگو.یم که که هستی

 6. Yasooj گفت:

  اصلا بوى انتخابات كه به مشام اين قدرت پرستان ….ميرسد عقل از مغز
  … شان ميپره و…. را تحويل ميدهند كه حتى درونى ترين خودى هاشون
  هم مسخره ميكنند.

 7. Babak گفت:

  یه دفعه بگن حضرت ادمو هم اصلاح طلبان گول زدند و این مشکلات درست شد این مزدور کثیف فکر میکنه مردم و ایران بازیچه دست یک فرد بی بصیرته که دنبال هوای نفسشه و کم مونده ادعای خدائی کنه این بت زمانه باید شکسته شود کسانی که شعار انتظار ظهور میدن میخوان جامعه را به خمودگی بکشن که تکون نخورید تا مهدی (عج)ظهور کنه و به جای همه شما فکر کنه و عمل کنه در صورتی که ظلم ستیزی و حق طلبی و رهائی از قید طاغوت مقدمه ظهور و فرج در کار موحدین است چرا که عدالت و ازادی ارزوی بشر بوده در طول تاریخ و این ربطی به دین و مذهب ندارد کلمه توحید یعنی نفی ولایت غیر از خدا عربی بعد از رحلت پیامبر کنار کعبه با خدا نجوا کرد که گفتی از تو و رسولت پیروی کنیم حالا این ابو بکر چه میگوید ما برای ازادی و عدالت انقلاب کردیم نه برای اینکه یکی دیگه سوارمون بشه قبلی به اسم اعلیحضرت و این یکی به اسم ولی امر مسلمین کسی که با زیر پا گذاشتن نص صریح قانون اساسی و غصب حق کسی دیگه و با تو طئه عمروعاصی مثٍل رفسنجانی بدون داشتن مرجعیت و با ساختن حدیث ها جعلی از خمینی که امام گفت خامنه ای مناسب است و مرجعیت لازم نیست مگر خمینی حق تفسیر یا تغیر قانون اساسی رو داشت با یه شورای جعلی تر از ثقیفه این ملعون رو بر سرنوشت و جان و مال مردم حاکم کرد شریک تمام جنایات و ظلمهائی هستن که به مردم روا میشه کسانی که نتنها حق کسی مثل منظری رو به بهانه سادلوحی نادیده گرفتن امروز هم مخالفان خود را محکوم به بی بصیرتی میکنند ای کاش دولت اصلاحات باد و بخاری مثل احمدی نژآد داشت و تو دهن این ملعون میزد اگر اقای موسوی در مقابل حصر امثال ایت اله شریعتمداری ها و منتظری ها سکوت نمی کرد این روش ناپسند در جامعه نهادینه نمی شد اگر در مقابل اعدامهای سالهای 67سکوت نمی کردیم امروز دچار امثال مرتضوی ها و کهریزک نمی شدیم اگر در مقابل سهم خواهی ها در خواستهای فراقانونی ایستادگی می کردیم امروز دچار این وضع نبودیم اگر نمی پذیرفتیم که خمینی در ماه نیست امروز هاله نور را به ما قالب نمی کردند اقای موسوی من به این که شما حسن نیت داشتید و دارید شک ندارم و از این که در کشورم انسانهائی به اتهامات واهی دچار حصر و زندان و ظلم هستند و ما دست روی دست به تماشا نشسته ایم احساس شرم میکنم و این سئوال پیش می اید واقعا مسلما نیم
  ما به دنبال حق مرد م غزه و لبنان هستیم ولی چشم بر روی ظلمی که به هموطن خودمان ودر کنار گوش خودمان می میشود بی اعتنائیم بقول سهراب چشمها را باید شست جور دیگر باید دید اگر امروز درباورهایمان تجدید نظر نکنیم نه مسلمانیم ونه شاید انسان

 8. ؟؟؟؟؟ گفت:

  چند ماه دندان روی جگر بذار ببین با نیامدن همین خاتمی چگونه سقوط خواهید کرد
  با رد خاتمی مردم هم به شما بیشتر پشت خواهند کرد و اجازه نخواهند داد تا 80 نسل شما
  برای 2روز رفتن جبهه مملکت را تاراج بفرمایید. معلوم نیست تا چقدر باید تاوان این مدعیان رفتن به جبهه و جنگ
  را بدهند استخوان صدام فسیل شد ولی ادعای اینها هنوزم برجا مانده.

 9. Irani_mehdi گفت:

  چی بگه آخه آدم به تو!؟

 10. Mokhlesizadeh گفت:

  ظهور امام زمان از قبل از طرف جانب خدا تعيين شده است و هيچ كس و هيچ اراده اي در عقب و جلو انداختن ان تاثير ندارد.ولي با توجه به اوضاع احوال روزگار ما به ظهور نزديكتر ميشويم.. هر لحظه هر ان هر دقيقه هر ساعت هر روز و سال و قرن….به نظر من با اين لهجه اي كه ايشان بكار برده و گفته صد ها سال چرت است ببخشيد… تا اخرش را از چند ده پيش خوانده ام خط و مشي الهي در كار نيست حرفها از روي باد… است..تذكر: من خودم هم تذكر گرفته ام چون قريب به اكثريت مردم در وضع عادي بسر ميبرند خوبه كه اگر هم اشاره اي از جانب عالم بالا شد ذكر نكيم.. چون مردم پيش خودشان به حساب رسي اعمالشان ميپردازند اينه كه خداي بزرگ هر چي از اصرار الهي را كسي فاش كند به حساب كفر او مينويسد چون با اين افشا مردم را به كفر ميكشاند افشا كننده.. اگر كسي لطف خدا شاملش شد خوبه پيش خودش ذخيره اي باشه براي اخرت نه حربه اي باشه براي عجب و قخر فروشي… جادو چنبل… اره من هم دوست ندارم چيزي بگم علم به چيزهايي اگر پيدا كردي كه ديگران علم به ان را ندارند به حساب كفر نوشته ميشود بازگو كردن ان اسرار…چون

 11. ایران داد عمارلویی گفت:

  بیاییم یک لحظه خزعبلات سی دی معروف را با سخنان ایشان بسنجیم؟ببینیم کدامشان راست؛ و کدامشان دروغ گفته و میگویند و به اینجا خواهیم رسید که هم نشر کنندگان سی دی که ظهور را در همین دهه بشارت میدادند؛ و هم برای این ترهات و این از خدا بیخبران مصداق نشان کرده بودند.از سید خراسانی تا….دیدند؟قرن ؟قران 21 م میباشد و انقدر دروغ راست سر هم بندی و خالی بندی کرده بودند که بیشتری از مردم را به خنده و اداشتند و همین شد که خنده بازار را در رد و انکار ان به کار بردند تا فراموشی زودتر به دست اید.حال این جناب سعیدی هر روز نوایی دارند و ساز جدیدی مینوازند.مردم را عینهو سردارشان که سردار امام زمان تو کت و جیب و فکر مردم کرده بودند هلو؛هلو؛فرض نموده اند.جناب سعیوی بهتر نیست سکوت کنید؟وقتی صحبت های درست و راست اندرونی دست اندرکاران و سرداران را که انتخابات مهندسی منطقی خواندید و اتفاقن حرفتان صد در صد درست بود.حیف که یک بار به راستی سخن گفتید؛نکند شما هم دارید به نوعی از بزرگان فاصله میگیرید؟عین همان سرداری که زندانی شدن جناب موسوی و بانوی محترم و جناب کروبی را به رهبری نسبت دادند.بر عکس همه پیام ها بنده حس میکنم شما هم از اینده ایران و همین نزدیکی انتخابات بوهای بدی را استشمام نموده اید؟که درست حدث زدید؟به قول عزیزان هم وطن ارمنی گاماس,گاماس,جناب سعیدی بنده به عنوان یک ایرانی به شما تبریک میگویم؛ماهی ازاد را هر موقع صید کنید خیلی خوشمزه و باعث جلای فکر میشود که نتیجه باید اول ذکر ایران و دوم هم دکر ایران است؛ایرانی باید بماند؛تا بشود برایش برنامه داشت؛دو تا اس در 2 روز رو کردید اینشااله از هر چه بد و ویران گر ایران باشد خود را بر حذر بدارید و انزمان است که دیگر از کنترل امام زمان دست خواهید شست.

 12. Painter گفت:

  جناب آقای سعیدی دفاع بد ازاسلام وانقلاب وهمه ارزش های این ملت بزرگترین خیانت به این کشور است اگر تمام غرب یک دست بشوند یک چنین ضربه ای که افرادی چون شما به این کشور زد ه اید نمی توانستند بزنند. واما جواب این گفته شما که اصلاح طلب ها ظهور امام زمان س را صد سال عقب انداختند. حتما داستان هم لباسی خودرا شنیدید .که یک طلبه سالهای گذشته از ایران جهت ادامه درس طلبکی خود از ایران به نجف می رود وبعداز چهار سال ادامه تحصیل همینکه عمامه را استادش برسرش می گذارد از هم درسیهایش واستادش خدا حافظی می کند و استادش می پرست کجا انشاالله جواب می دهد قصد برگشت به ایران را دارم استادش می گوید هنوز شش ماه دیگر از درس مهم شما مانده هر چه استاد می گوید طلبه جوان قبول نمی کند وفردا صبح زود راهی ایران می شود. بعداز دو روز به یکی ازآبادی های سرزمین خود ایران می رسد در آباد ازهرکسی سوال می کند دراین آبادی مسافرخانه ای هست .جواب می شنود دراین آبادی قربه را به منزل راه نمی دهند.شمابروید به مسجد روستا به مانید طلبه جوان نکوبخت به طرف مسجد رفت که درست موقع نماز مغرب وعشاء بود داخل مسجد رفت وضو گرفت در یکی از صف های نماز گذاران ایستاد پیش نماز مسجد در همان لحظه وارد مسجد شد ویک سررفت به سوی محراب وبدون تعارف مشغول نمازمغرب شد همین که نمازش تمام شد بدون معتلی رفت بالای منبر شروع کرد از هر دری صحبت ورسید به انجا که از مردم عوام الناس نماز گذار پرسید هیچ می دانید چه کسی بایس شده امام زمان ظهور نکند همه در جواب پیش نماز گفتند نه از همان بالای منبر با انگشت خود اشاره کرد به طلبه جوان بخت برگشته هرچه طلبه داد زد نامسلمان من یک شب دراینجا وقت آمد بمانم وفردا صبح از جا می روم کسی حرف اورا نشنید واگرهم شنید خودرا زدبه نشنیدن بدبخت به خود آمد دید بااین سروظع چگونه پیش همشهر هایش و پدرومادرش وبستگانش برود. دوباره مجبور شد دو شبانه روز راه آمدرا برگردد به نجف بعداز سه روز رفت پیش استادش سلام عیلک استاد سوال این چه وضعی است به خود درست کردی داستان تعریف کرد استادش گفت نگفتم شش ماه از درست مانده طلبه تعجب کرد شش ماه در چه ربطی به این موضوع دارد هر چه فکر کرد عقلش به جای قد نداد دو باره برگشت پیش استاد خود گفت استاد این شش ماه درس ماند چگونه درسی است که اینقدر مهم می باشد. استاد خوش صحبت دید طلبه خیلی عجله دارد گفت بنشین طلبه نشست واستاد بزرگ در مورد نظر کوتاه بیان کرد وگفت فرزند عزیزم این درس شش ماه درس پدرسوختگی است اگر این درس را خواند بودی آن شیخ ناهل تورا نمی توانست به این روز به اندازد. طلبه تا آخر موضوع گرفت وشش ماه تمام پای درس استاد خود وقت گذاشت و همینکه شش ماه تمام شد این باربا تمام قدرت واراده به ایران حرکت نمود وهمان راه روستای قبلی پیش گرفت واتفاقا موقع نماز مغرب اعشاء رسید این بار معطل نکرد سریع وضوه گرفت ورفت درجای پیش نماز نشست وقتی پیش نماز وارد شد دید یک روحانی پیشنماز ایستاده ومردم هم به او اقتداع کردند.دم برنیاورد وخودهم به نماز ایستاد همینکه طلبه نمازش تمام شد بدون معتلی رفت بالای منبر شروع کرد از آسمانها و زمین ها گفتن یک اشاره انگشت به مردم ای مردم با خدا ای مردم باایمان هیچ می دانید چرا پس از قرنها و سالها و حضرت حجت ع ظهور نمی کند مردم گفتند نه گفت همین پیشنماز مسجد از خدا بی خبر بایس عدم ظهور حضرت مهدی س می باشد ……بله جناب آقای سعیدی اعضادولت اصلاحات وبخصوص آقای سید محمد خاتمی عزیز چون درس پدر سوختگی را نخوانده اند واصلا احل این جور حرفها نیستند. یک ایثارگر هشت سال دفاع مقدس ومردمی.

 13. basiji vagheyi گفت:

  بنظر من به بعضی حرفا اصلا اعتنا نشه بهتره…

  • Mahmood گفت:

   اینها که اعتقادی دیگری داشتند. و معتقد بودند سید خراسانی آمده و دیگه تمام و ظهور آقا نزدیکه

 14. Asdf گفت:

  hمتاسفانه این حرفها نشان از نفوذ بسیار زیاد تفکر انجمن حجتیه در بالاترین سطوح مقامات است واگر بر همین اساس گسترش ظلم وفساد صورت گرفته باشد باید از اقایان پرسید پس چرا با این کارهایی که شما کردید ظهور جلو نیفتاد؟!بروید خودتان وتفکرتان رادرست کنید وازخشم خدابترسید که اگر امام زمانی هم بیاید اول ازهمه ریشه شماها را قطع خواهد کرد.

 15. Asdf گفت:

  hمتاسفانه این حرفها نشان از نفوذ بسیار زیاد تفکر انجمن حجتیه در بالاترین سطوح مقامات است واگر بر همین اساس گسترش ظلم وفساد صورت گرفته باشد باید از اقایان پرسید پس چرا با این کارهایی که شما کردید ظهور جلو نیفتاد؟!بروید خودتان وتفکرتان رادرست کنید وازخشم خدابترسید که اگر امام زمانی هم بیاید اول ازهمه ریشه شماها را قطع خواهد کرد.