سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت سیدهادی خامنه‌ای به زهرا رهنورد...

پیام تسلیت سیدهادی خامنه‌ای به زهرا رهنورد

چکیده :توفیق آن مرحوم در یک عمر تلاش و خدمت صادقانه و تربیت فرزندان صالح بویژه پرورش شخصیت فرهیخته و دانشمندی همچون جنابعالی و صبر و مقاومت بر مشکلات و محدودیت‌ها صدقه جاریه‌ای که برکات آن موجب تسکین و علوّ درجات ایشان خواهد بود....


حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای در پیامی درگذشت پدر زهرا رهنورد را تسلیت گفت.

به گزارش کلمه، سیدهادی خامنه‌ای در این پیام آورده است: توفیق آن مرحوم در یک عمر تلاش و خدمت صادقانه و تربیت فرزندان صالح بویژه پرورش شخصیت فرهیخته و دانشمندی همچون جنابعالی و صبر و مقاومت بر مشکلات و محدودیت‌ها صدقه جاریه‌ای که برکات آن موجب تسکین و علوّ درجات ایشان خواهد بود.

متن این پیام که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون

سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد

ضایعه درگذشت پدر ارجمندتان موجب تأسف و تأثر گردید. توفیق آن مرحوم در یک عمر تلاش و خدمت صادقانه و تربیت فرزندان صالح بویژه پرورش شخصیت فرهیخته و دانشمندی همچون جنابعالی و صبر و مقاومت بر مشکلات و محدودیت‌ها صدقه جاریه‌ای که برکات آن موجب تسکین و علوّ درجات ایشان خواهد بود.

اینجانب مصیبت وارده را صمیمانه به والده محترم و حضرت‌عالی و جناب آقای مهندس میرحسین موسوی و سایر بازماندگان تسلیت گفته و رحمت واسعه الهی را برای آن مرحوم آرزومندم.

سیدهادی خامنه‌ای


3 پاسخ به “پیام تسلیت سیدهادی خامنه‌ای به زهرا رهنورد”

  1. یک انقلابی سابق گفت:

    شما بهتر است آن برادر خود را نصیحت کنید که اینگونه با مردم که خلق خدا هستند، رفتار ناروا نداشته باشد. ما مگر چیزی به ایشان بدهکاریم. خطا کردیم که ایشان را از روی منبرهای عزاداری و ترحیم به این جایگاه رفیع رساندیم که حال ازما طلبکار شده است؟

  2. صادق گفت:

    حالا برادرش ظالم است و به حرف و نصیحت هیچ کس گوش نمیکند این بنده خدا چه کند؟