سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تغییر محل مراسم ترحیم پدر زهرا رهنورد توسط ماموران/ مداح و سخنران هم باید تایید شود...

تغییر محل مراسم ترحیم پدر زهرا رهنورد توسط ماموران/ مداح و سخنران هم باید تایید شود

چکیده :به گزارش کلمه، مراسم ختم مرحوم صادق کاظمی، پدر زهرا رهنورد از همراهان محصور جنبش سبز، که قرار بود در مسجد حجت ابن الحسن تهران برگزار شود پس از مخالفت نیروهای امنیتی به مسجدی دیگری در نارمک منتقل...


مراسم ترحیم  سومین روز درگذشت پدر زهرا رهنورد با نظر ماموران امنیتی به محل دیگری مننقل شد و مداح و سخنران نیز باید طبق نظر آنان انتخاب شود.

به گزارش کلمه، مراسم ختم مرحوم صادق کاظمی، پدر زهرا رهنورد از همراهان محصور جنبش سبز، که قرار بود در مسجد حجت ابن الحسن تهران برگزار شود پس از مخالفت نیروهای امنیتی به مسجدی دیگری در نارمک منتقل شد.

بر اساس این گزارش به خانواده ی آن مرحوم اعلام شده است  که سخنران و مداح را نیز باید خود ماموران امنیتی تعیین کنند.

این رویه ی نیروهای امنیتی یادآور برخورد ساواک با معترضان  و منتقدان در دوران ستمشاهی است.   همچنین علیرغم تغییر محل برگزاری مراسم بیم آن وجود دارد که اصل مراسم نیز لغو شود چرا که جابه جایی چند باره محل برگزاری مراسم مربوط به منتقدان و سپس لغو کل مراسم به رویه ای بدیع و جاری نزد نهاد های به اصطلاح امنیتی  تبدیل شده است.

در آخرین مورد، مراسم مادر نسرین ستوده را از مسجد نور به مسجد رسول منتقل شد و سپس کل مراسم توسط نیروهای امنیتی لغو و اجازه ی برگزاری ترحیم در مسجد را به خانواده داده نشد.


8 پاسخ به “تغییر محل مراسم ترحیم پدر زهرا رهنورد توسط ماموران/ مداح و سخنران هم باید تایید شود”

 1. We گفت:

  مرگ بر این نظام که از جسد یک پیرمرد هم میترسد

 2. Yaroo گفت:

  f بابا اينا همون مردم ولايت مداري هستن كه شما ازشون دم مي زني! چرا از مردم خودتون ميترسي؟
  حكومتي كه از يه مجلس ترحيم بترسه لايق سقوطه

 3. صادق گفت:

  “يادآور برخورد ساواک با معترضان و منتقدان در دوران ستمشاهی”
  به قول قدياني اينا ديگه روي ساواك شاه رو سفيد كردند.

 4. fatima گفت:

  چرا اطلاع رسانی نمیکنید تا ما هم شرکت کنیم؟

 5. اردشیر بابکان گفت:

  این رژیم “بااقتدار” که حتا از سایه خودش هم می ترسد، بد نبود هم پیکر آن مرحوم را تغییر میداد، هم نام و نام خانوادگی او را حالا که همه چیز را تغییر داده اند. واقعا که اینها آبروی نداشته شان را هم بردند. حکومت این اندازه ذلیل و ترسو و غیر مردمی که از پیکر یک مرد کهنسال 93 ساله هم این اندازه وحشت داشته باشد؟ پس یوم الله چی شد؟ دیدید بیخود نبود ما آن روز را روز نکنب خواندیم. خودتان هم نکبت هستید و برای ما غیر نکنبت هیچ نیاوردید. لعنت خدایا برشمایان باد.

 6. mir amir گفت:

  با تسلیت فراوان به خانم رهنورد و میر حسین عزیز؛همه این محدودیتها و فشاهار همه نشون از ضعف و ترس حکومت از جنبش سبز و انقلاب سبز مردم داره.و بدبختها خودشونم می دونن که این جنبش هنوز زنده است وتا نابودی کامل ظلم از بین نخواهد رفت.بیچارها نمی دونن توی این باتلاق که گیر افتادن هر چی بیشتر دست و پا بزنن بیشتر فرو میرن.

 7. taher گفت:

  آقای خامنه ای تحویل بگیر در جامعه اسلامی مراسم بزرگداشت هم توسط نیروهای امنیتی برگزار می شود.

 8. MOJ1346 گفت:

  جناب دیکتاتور : دور نیست روزی که برای مراسم ترحیم خودت هم چنین سناریوی نوشته شود .