سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » درمان مصطفی دانشجو زندانی سیاسی به دستور قاضی ناتمام ماند...

درمان مصطفی دانشجو زندانی سیاسی به دستور قاضی ناتمام ماند

چکیده :به رغم تشخیص پزشکان متخصص بیمارستان میلاد مبنی بر ضرورت ادامه درمان مصطفی دانشجو، وکیل محبوس دراویش نعمت الهی گنابادی ،به دستور مستقیم قاضی صلواتی ،عصر روز گذشته یکشنبه، این فعال حقوق بشر دراویش را با لباس بیمارستان به زندان اوین بازگردانند....


درمان مصطفی دانشجو زندانی سیاسی بند 350 زندان اوین بار دیگر به دستور قاضی صلواتی ناتمام ماند.

به گزارش خبرنگار کلمه، به رغم تشخیص پزشکان متخصص بیمارستان میلاد مبنی بر ضرورت ادامه درمان مصطفی دانشجو، وکیل محبوس دراویش نعمت الهی گنابادی، به دستور مستقیم قاضی صلواتی ،عصر روز گذشته یکشنبه، این فعال حقوق بشر دراویش را با لباس بیمارستان به زندان اوین بازگردانند.

مصطفی دانشجو که از بیماری قلبی و تنفسی رنج می برد در حالی به اوین بازگردانده شد که مسوولان بهداری زندان اوین، به دلیل فقدان برگه ترخیص از بیمارستان، از پذیرش وی خودداری می کردند که در نهایت، پس از یک ساعت توقف در بهداری اوین، به دستور جانشین رییس زندان به بند 350 زندان اوین منتقل شد.

عودت غیر قانونی این وکیل زندانی از بیمارستان که برای دومین بار صورت گرفته در حالی انجام شده است که دانشجو به دستور پزشک قانونی به بیمارستان اعزام شده بود اما با دخالت قاضی صلواتی در امور درمانی زندانیان و تهدید عوامل درمانی بیمارستان، ماموران زندان با وجود عدم امضای برگه ترخیص دانشجو توسط تیم پزشکی، وی را به زندان منتقل کردند.

یادآور می شود دانشجو که اینک بیش از 20 ماه در حبس به سر می برد، به بیماری حاد ریوی دچار شده و فضای آلوده زندان، علاوه بر تشدید بیماری تنفسی، عوارض قلبی نیز برای وی در پی داشته است.


یک پاسخ به “درمان مصطفی دانشجو زندانی سیاسی به دستور قاضی ناتمام ماند”

  1. صادق گفت:

    اينا فقط ميتونند به جوانفكر مرخصي درماني بدهند!
    زندانيان هم خودي و غيرخودي دارند.