سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال مجدد مهدی خزعلی به انفرادی بند امنیتی 209 زندان اوین...

انتقال مجدد مهدی خزعلی به انفرادی بند امنیتی 209 زندان اوین

چکیده :مهدی خزعلی، پزشک و نویسنده منتقد که روز پنج شنبه، پس از نزدیک به دو ماه انفرادی به بند عمومی منتقل شده بود، دوباره و بدون ارائه ی توضیحی به انفرادی بند امنیتی 209 زندان اوین منتقل شد....


مهدی خزعلی زندانی سیاسی محبوس در بند 350 زندان اوین دوباره به انفرادی بند 209 این زندان منتقل شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، مهدی خزعلی، پزشک و نویسنده منتقد که روز پنج شنبه، پس از نزدیک به دو ماه انفرادی به بند عمومی منتقل شده بود، دوباره و بدون ارائه ی توضیحی به انفرادی بند امنیتی 209 زندان اوین منتقل شد.

روز گذشته نیز کلمه خبر داده بود که زهرا خزعلی دختر این زندانی سیاسی برای بازجویی و ارائه پاره‌ای توضیحات به دادسرای مقدسی زندان اوین و پسرش محمدصالح خزعلی نیز با تماس تلفنی به دادسرای مقدسی احضار شده اند.

هنگام انتقال خزعلی به بند 350 همسر این زندانی سیاسی در گفت و گو با کلمه با اعلام اینکه “کمی لاغر شده بود اما روحیه ش همچنان خیلی خوب بود” گفته بود: خودشان هم نمی دانستند که برنامه چیست. اول به ایشان گفته بودند که قرار است آزاد شوند و بعد هم خبر دادند که منتقل می شوید به بند ۳۵۰ .

وی در ادامه افزوده بود: مسئولان بند ۲۰۹ هم به ما اطلاع دادند که پرونده دیگر در اختیار قوه قضائیه است و در واقع از وزارت اطلاعات منتقل شده به قوه قضائیه و دیگر باید از آن طریق پرونده را پیگیری کنیم.

مهدی خزعلی نهم آبان ماه سال جاری به همراه جمعی از فعالان مدنی که برای بررسی مسایل روز در سرای اهل قلم جلسه‌ای تشکیل داده بودند توسط مامورین امنیتی بازداشت شدند.


یک پاسخ به “انتقال مجدد مهدی خزعلی به انفرادی بند امنیتی 209 زندان اوین”

  1. درود بر مهدی خزعلی،کسی که باید آزادگی رو از او آموخت،درود به شرفت