سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سردار سپاه: دفع فتنه 88 سخت تر از دفع تجاوزعراق بود...

سردار سپاه: دفع فتنه 88 سخت تر از دفع تجاوزعراق بود

چکیده :ادعای این سردار سپاه در حالی مطرح می شود که در حال حاضر تعدادی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به خاطر حمایت از خواسته های قانونی مردم در حبس هستند و میرحسین موسوی نخست وزیر محبوب امام که مدیریت اجرایی کشوررا در طول هشت سال جنگ با موفقیت به عهده داشت، بطور غیرقانونی در حصر خانگی است. ...


کلمه- گروه خبر: پس از آنکه سردار جعفری فرمانده کل سپاه، خسارت وارد به کشور ناشی از اعتراضات مردمی در سال 88 را بیشتر از جنگ تحمیلی دانست، معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیا هم ادعا کرد: فتنه 88 و دفع آن به مراتب سخت تر از دفاع در مقابل تجاوز هشت ساله عراق به جمهوری اسلامی بود.

ادعای این سردار سپاه در حالی مطرح می شود که در حال حاضر تعدادی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به خاطر حمایت از خواسته های قانونی مردم در حبس هستند و میرحسین موسوی نخست وزیر محبوب امام که مدیریت اجرایی کشوررا در طول هشت سال جنگ با موفقیت به عهده داشت، بطور غیرقانونی در حصر خانگی است.

سرداران سپاه که چنین ادعایی را در خصوص اعتراضات مردم به نتایج انتخابات مهندسی شده مطرح می کنند، در جریان هستند که هزینه این جنگ هشت ساله علاوه بر خسارت های بی شماری که به رقم و آمار نمی آید فقط ۶۲۷ میلیارد دلار هزینه در برداشت. این در حالی است که بیش از 250 هزار نفر در این جنگ به شهادت رسیدند و صدها هزار نفر زخمی و اسیر شدند.

سردار اسدی با تکرار این ادعا که دشمن در فتنه 88 به دنبال نابودی نظام اسلامی بود، مدعی شد: ملت ایران در 9 دی حماسه ای عظیم خلق کردند و نشان دادند که همچنان به واسطه تقوا و اعتقاد به ولایت فقیه همچنان در مقابل هرگونه تهاجم ایستادگی می کنند.

این سردار سپاه در خصوص تحریم هم نیز چندی پیش گفته بود: اكنون جمهوری اسلامی ایران با شرایط شعب ابی طالب درزمان پیامبر و صدر اسلام رو به رو است.

معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیا تاکید کرد: اگر ملتی تقوا پیشه کرد و برای خدا قدم برداشت، خداوند نیز به وعده اش عمل خواهد کرد، همانگونه که ما را در دوران دفاع مقدس یاری داد و این معجزه الهی بود.

وی پیش از این نیز ادعا کرده بود: اسلام به بركت خون شهدا فراگیر و در حال جهان گیرشدن است به طوری كه بیداری اسلامی همه ملت ها و حتی آمریكا را هم در برگرفته است.


6 پاسخ به “سردار سپاه: دفع فتنه 88 سخت تر از دفع تجاوزعراق بود”

 1. من گفت:

  این جعفری مگه چند سالشه؟؟؟ فکر کنم زمان جنگ بچه بوده! چه الدورم بلدورم جنگی راه انداخته. خوبه می دونیم توی جنگ کاره ای نبوده و اسمش در خاطرات جنگ نیست وگرنه فکر می کردیم چه کار مهمی انجام داده که با گلوله از روی پشت بام چندتا جوان بی سلاح رو کشته یا با موتورهاش بین مردم ویراژ داده و ایجاد رعب کرده و یا با باتوم زده تو فرق سر مردم بی دفاع! جعفری جون! جنگ اینطوری نبود به جان خودم!!! حداقل می خوای راجع به جنگ اظهار نظر کنی با چند تا فرمانده سپاه که در زمان جنگ در جبهه بودند مشورت کن که حرف مفت نزنی.

 2. شمس گفت:

  امام خمینی میدانست آنهاکه تفنگ دردست دارندجزمنطق تفنگ هیچ نمیدانندوبهمین سبب دخالت آنهارادرسیاست مهلک میدانست اینهااگردلسوزمملکت وملت هستندپیگیرخسارات جنگ باعراق باشند

  • kameran گفت:

   این ها دنبال خسارت جنگ ایران عراق که نمی روند هیچ اتفا قا همه دلار های نفتی را این عرا قیان حکو مت گر دارند به عراق می فرستند برای قبرستان اباد کردن برای قبر ستان های ان جا ها گنبد طلا و زره طلا درست می کنند امام زاده درست می کنند لشکر بدر در عراق دارند و کلا این ها ضد ایرانی و به نفع عراب کار می کنند

 3. Raghbar25 گفت:

  بنده هم نظرم اين است كه شكست دادن صدام از شكست دادن جعفرى و نقدى
  و خامنه اى براى ملت و جوانان ايران سخت تر است. ولى همانطور كه احمدى-
  نژاد گفت اين شدنى است. ممكن است آمريكا براى جلوگيرى از سقوط نظام يك
  امتيازى به رژيم بدهد ولى مانع نخواهند توانست شد.

 4. میهمان گفت:

  هر انقلابی اولش تندروی ، بعدا تا حدودی متعادل میشود و اگر مصلحین را بشود شناسایی کرد و روی کار آورد نقش اصلاحی پیدا میکند ، متاسفانه یک طرز فکر غلط و به روز نشده از اسلام و جامعه مسلمین ،فقیهان دارند که نمیتوانند با تکامل تکنولوژی و ارتباطات عصر جدید تعامل کنند لذا پافشاری بر موازین تاریخ گذشته دارند و نمیتوانند مسایل حادث شده سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی را تحلیل و به درک درستی برسند و از طریق نهادهای انقلابی (سپاه) به اصطلاح سعی در صیانت و پاسداری از دستاوردهای انقلاب دارند ، در حالی که اگر ازمنظر و افقی بالاتر اوضاع کشور و مردم را نگاه کنند می فهمند که باید اصلاحات واقعا اساسی انجام داد و این حقوق بگیران ناپخته هم باید اصلاحاتی و تغییراتی در خود بوجود بیاورند که چه بسا تعدادیشان نیز همین کار را کرده اند ولی بخاطر نخوردن انگ و بر چسب و همچنین خفقان سکوت را ترجیح میدهند .

 5. kameran گفت:

  اگر یک حرف راست این ها بگویند همین است . در جنگ ایران عراق همه مردم با هر مرام رفتند و شهید شدند و از کشور شان و اب و خاک ابا اجدادی شان دفاع کر دند . در جریان جنبش سبز این حکو مت استبداد ولایت مطلقه با دارو دسته سر کوبگرش و رانت خورش و مگسان اطرافش مردم را سر کوب کردند .خو ب هزینه چنین کستاخی بسیار می تواند زیاد باشد تازه هنوز اول کار است کجاشو دیدی سردار روزگار قذافی اسد مبارک صدام شاه در انتظار شما است