سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تصویرماشین دو میلیارد تومانی در کشورمان...

تصویرماشین دو میلیارد تومانی در کشورمان

چکیده :پس از آنکه خبر از ورود اتومبیل های سه میلیاردی و شش میلیاردی در رسانه ها منتشر شد، امروز عکسی از یک اتومببل دو میلیاردی در رسانه ها انتشار یافت....


پس از آنکه خبر از ورود اتومبیل های سه میلیاردی و شش میلیاردی در رسانه ها منتشر شد، امروز عکسی از یک اتومببل دو میلیاردی در رسانه ها انتشار یافت.

تمایل برای خرید ماشین های خارجی گرانقیمت چند سالی است به یکی از مباحث رسانه ای تبدیل شده است، بطوری که چندی پیش فرانس پرس نوشت: ثروتنمدان ایرانی بیش از ۳۶۰ هزار دلار برای خودروهای آخرین مدل می‌پردازند. یک فروشنده خودرو در تهران گفت: این خریداران برای این خودروها پیش پرداخت می‌پردازند که معمولا ۲ تا ۳ برابر بیش از میزان پرداختی در خارج از ایران است. در سال گذشته حدود ۵۶۳ دستگاه مدل مختلف پورشه به ارزش ۵۰ میلیون دلار پیش از پرداخت مالیات واردات در ایران فروخته شده است.

براساس آمار گمرک ایران در سال گذشته ۵۶۳ دستگاه انواع خودروهای پورشه به ارزش بیش از ۴۹٫۸ میلیون دلار وارد ایران شد.

خودروهای پورشه عمدتا از امارات وارد ایران شدند. تعداد بسیاری محدودی از این خودرو نیز از طریق بحرین، اتریش و آلمان وارد ایران شدند. مدلهای وارداتی پورشه به ایران شامل پانامرا،‌ کاین،‌ باکستر، کررا و‌ کیمن می‌شوند. پورشه برنامه خود را برای سال جاری واردات ۸۰۰ دستگاه از خودروهایش به ایران اعلام کرده بود.


  • مجید

    خود مسئولان ماشین های ان چنانی و ضد گلوله دارند و چند محافظ که از بیت المال می خورند و مواظب جهل هستند
     فر زندانشان هم ماشین های ملیاردی دارند . سر داران سپاه هم که از بس رانت می خورند و دعا به جان نماینده امام زمان می کنند هر کدام چند ماشین انچنانی دارند و سا ختمان های انچنانی . خوب این اقا هم نوش جانش بگذارید ماشین چند ملیاردی سوار شود

  • MS

     dorud be sharafet  mphammad.