سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » باهنر: نمی گذاریم انقلاب اسلامی به مشروطه بکشد/ تمام ملت از رهبری دفاع می کنند...

باهنر: نمی گذاریم انقلاب اسلامی به مشروطه بکشد/ تمام ملت از رهبری دفاع می کنند

چکیده :نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با این ادعا که مردم از رهبری دفاع می کنند، گفته است که نمی گذاریم انقلاب اسلامی مانند مشروطه...


نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با این ادعا که مردم از رهبری دفاع می کنند، گفته است که نمی گذاریم انقلاب اسلامی مانند مشروطه شود.

به گزارش مهر، محمدرضا باهنر در مراسم هفتاد و پنجمین سالگرد شهادت شهید مدرس با بیان اینکه شناساندن مدرس به جامعه هنوز نیاز به فعالیت بیشتری دارد، تصریح کرد: فلسفه سیاسی شهید مدرس از قران و احادیث و سیره ائمه (ع) اقتباس شده بود.

وی با اشاره به مشخصه های مدرس گفت: عدم طمع به دنیا، عدم ترس و خلوص از مشخصه های بارز شهید مدرس است.

باهنر با بیان این مطلب که زندگی مدرس همیشه در تلاطم بوده است، افزود: مهمترین دستاورد شروع مجلس مشروطه در آن زمان حضور روحانیون تراز اول از قبیل مدرس بود.

وی بیان کرد: مدس همواره مشروطه مشروعه را طلب می کرد و حتی در این راه آیت الله نوری نیز سرش برروی دار رفت اما از حرف خودش کوتاه نیامد.

وی با اشاره به انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی ما به رهبری امام راحل پایه گذاری شد و امروز رمز موفقیت نظام اسلامی یکپارچگی مردم و اتحاد ناگسستنی از امام و انقلاب است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همه ما بارها تاکید کرده ایم که هیچگاه نمی گذاریم انقلاب اسلامی به مشروطه بکشد.

باهنر بیان کرد: امروز با دفاع تمام ملت از مقام معظم رهبری شاهد به ثمر نشستن شکوفه های درخت تنومند انقلاب هستیم.

وی افزود: در حال حاضر همگی شاهدیم که جنگ های 33 روزه 22 روزه و 8 روزه داستان های ساده و معمولی نیست که بعد از 6 روز پیغام های آتش بس به بچه های مجاهدین و مقاومت داده شود.

با هنر در خصوص مرزهای دفاعی ایران اظهار کرد: مرزهای دفاعی ایران و انقلاب اسلامی به کردستان و خوزستان منتهی نمی شود زیرا هم اکنون شاهدیم که مرزهای دفاعی ما به هزاران کیلومتر آن طرف تر و در لبنان و فلسطین است.

وی ادامه داد: همه این دفاع کنندگان متولد ایران نیستند و فقط از هویت دینی خود دفاع می کنند و همه آنها سربازان انقلاب هستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه همه دشمنان ایران را متهم به فرستادن سرباز به کشورهای دیگر می کنند افزود: بارها گفته ایم که هیچگاه سربازی به جایی نمی فرستیم فقط موج دین باوری و اسلام خواهی و سیاست عمیق دینی را به سراسر نقاط دنیا ارسال می کنیم.

وی با بیان اینکه در باورهیچکس شکست اسرائیل معنا نداشت عنوان کرد: کسانی که اسرائیل و آمریکا را ابرقدرت فرض می کنند خودشان افراد ضعیفی هستند و اگر باور امام راحل و مقام معظم رهبری را داشته باشیم انها عددی نیستند.


9 پاسخ به “باهنر: نمی گذاریم انقلاب اسلامی به مشروطه بکشد/ تمام ملت از رهبری دفاع می کنند”

 1. khosrow گفت:

  عده‌‌ای  مدام بر طبل ولایت فقیه می‌کوبند  و میخواهند که ولایت فقیه را جایگزین انقلاب کنند و دوباره نظام سلطنتی را اینبار به بهانه ولایت فقیه به راه بیندازند، و مخالفان خود را به بهانه‌های مختلف از سر راه بردارند و به نظر میاید که آقای موسوی و آقای کروبی و اصلاح طلبان بر سر راه اینها هستند. این عده‌ با موافقت بیت خامنه‌ای دست به این اقدامات میزنند. بسیار مسخره است اگر کسی فکر کند که خامنه‌ای بخواهد جلوی این افراد را بگیرد، چون خامنه‌ای به دنبال قدرت کامل هست

 2. کیوان گفت:

  آقای باهنر لطفا تا وقتی نخست وزیر دفاع مقدس و محبوب آقای خمینی که هر چه همفکرانتان کردند با حمایت وی به سنگ خورد در حصر است، شما همفکرانتان نگران انقلاب نباشید.

 3. Mokhter10m گفت:

  اقای باهنر من یکنفر از 70000000مردم ایران را از دفاع از رهبر معذور  

 4. هوروش گفت:

  اگر منو جز تمام ملت میدونین باید متاسفانه به عرضتون برسونم که برای رهبر تره هم خرد نمی کنم

 5. javid گفت:

  کی تورو نماینده همه ملت کرده که از طرف اونا حرف میزنی ؟

 6. Mohammad-sadegh گفت:

  شما کاری را ادامه می دهید که مشروطه را به سلطنت مطلقه پهلوی انجامید. خون شهیدان مشروطه برزمین ریخت  اما به دست شمایان  و سرسپردگانی چون شما خاموش شد. اگر می توانید از ایامی که به اصول مشروطه  عمل گردیده است ، نمونه ای بیاورید.
  درست است تا چون شما و باند تبهکار و چاپلوس  وسرسپرده شما جچولان می دهد ، این مردم رنگ اجرای بی تنازل قانون اساسی را نخواهد دید.
  شما به سر قانون اساسی جمهوری اسلامی همان را آوردید که میرزا ملکم و سید ضیا ء و.عالمان درباری شده چون کاشانی آوردند. آقای با هنرباید با این همه دریوزگی و  رعب از حاکمیت نامشروع و آستان بوسی  لا اقل از خون  به ناحق ریخته برادرش خجالت بکشد.و دم فرو بندد. معصوم فرموده است  حیا  تما م دین است . آیا باهنر حیا می کند تا دین داشته باشد؟

 7. اسماعیل ایران پرست گفت:

  اگر واقعا قصد داشته باشید از انقلاب دفاع و حفاظت کنید، باید فرد پرستی را کنار بگذارید واگر رهبر اشتباه کرده و راه خطا رفته است، باید از مردم پوزش خواسته و کناره گیری کند. کجای دنیا سابقه دارد که کسی دارای این اندازه قدرت کاذب باشد که آن فرمایشات خنده آور را در مورد طرح سوال از رئیس جمهور برزبان آورد” نمایندگان کار خوبی کردند، رئیس جمهور هم کارخوبی کرد که گفت آماده پاسخ است. اما همینجا قطع کنید ادامه آن به نفع دشمن است” ایشان تمام دستگاه مجریه، مقننه و ملت را به بازی گرفته اند. انگار باعده ای کودک خردسال سروکار دارند. اگر کسی طالب حفظ هدف های انقلاب است، باید باکسانی که انقلاب را بازیچه دست خود ساخته اند مقابله کرده و او را به صورت قانونی وادار به برکناری کنند.

 8. بختیاری گفت:

  باهنر راست میگه که : هیچگاه سربازی به جایی نمی فرستیم    !!!!!!!    اما نمیگه که پولش را میفرستیم  تا از همونجا سرباز بگیریم !!!!

  باهنر راست میگه که : تمام ملت از رهبری دفاع می کنند        !!!!!!     اما نمیگه که تمام این ملت چند نفرن ؟؟؟!!!

  باهنر راست میگه که : مرزهای ما تا لبنان و فلسطین رسیده    !!!!!!     اما نمیگه که چقدر خرج کردیم وداریم میکنیم تا رسیده !!!!!
   

  باهنر راست میگه که :  عدم طمع به دنیا، عدم ترس و خلوص از مشخصه های بارز شهید مدرس  !!!  اما نمیگه که مشخصه بارز خودش چیه !!!!!!

  و اینکه :

  باهنر راست میگه که : …..؟؟؟؟؟؟؟؟………………..    !!!!!     اما نمیگه که ……………..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟…………………..