سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رزمایش 10 هزار نفری بسیج برای مقابله با تهدیدات داخلی...

رزمایش 10 هزار نفری بسیج برای مقابله با تهدیدات داخلی

چکیده :در حالی که همواره نیروهای نظامی برای مقابله با تهدیدات خارجی مانور می دهند این بار بسیج برای مقابله با تهدیدات داخلی مانوری برگزار کرد....


در حالی که همواره نیروهای نظامی برای مقابله با تهدیدات خارجی مانور می دهند این بار بسیج برای مقابله با تهدیدات داخلی مانوری برگزار کرد.

مرحله اصلی رزمایش الی بیت المقدس روز جمعه با رمز یا ˈلبیک یا رسول اللهˈ و با حضور جانشین فرماندهی بسیج کشور در استان سمنان آغاز شد.

این رزمایش با حضور 10 هزار نفر از اعضای گردان های واکنش سریع ˈالی بیت المقدسˈ و در قالب 27 گردان بیت‏المقدس و نیز 9 گردان امام حسین (ع) و 9 گردان الزهرا در حال برگزاری است.

فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان گفت: برنامه های طرح ریزی شده در این رزمایش شامل دفاع از کوی و برزن، امداد و نجات، مقابله با اغتشاشات، دفاع ازمراکز حساس، ایست و بازرسی، کمین و ضدکمین بر اساس طرح های مصوب و با توجه به تهدیدات داخلی است که با مشارکت فعال بسیجیان استان سمنان اجرا می شود.

سردار ˈعلی استاد حسینیˈ مهم ترین هدف این رزمایش را آمادگی نیروهای بسیج و دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

وی افزود: ایران اسلامی دشمنانی دارد و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در شرایط کنونی علاوه بر وظیفه دشمن ‏شناسی، لازم است تا بسیجیان در همه شرایط آمادگی لازم را داشته باشند.

وی تاکید کرد: باید با تمام توان در صحنه حاضر هستیم چرا که دشمنان از آمادگی مردم و بسیجیان ایران اسلامی می‏ترسند و تا زمانی که بسیجیان آماده باشند دشمنان جرات تعرض به خاک ایران پیدا نمی کنند و تمامی توطئه‏های آنان در نطفه خفه می‏شود.

وی افرود: همه بسیجیانی که در دسته های بیت المقدس و گردان های امام حسین(ع)، الزهرا(س) و امام علی(ع) سازماندهی شده‏اند در این رزمایش که در استان سمنان از نظر زمانی متمرکز و از نظر مکانی غیرمتمرکز برگزار می‏شود حضور دارند.

فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان با بیان اینکه در این استان بیش از 217 دسته عملیاتی تحت عنوان گردان‏های واکنش سریع بیت‏المقدس تشکیل شده است، افزود: این گردان‏ها شامل 147 دسته واکنش سریع ذوالفقار و 70 دسته واکنش سریع بیت‏المقدس است.

وی گفت: مکان برگزاری این رزمایش در شاهرود، میامی و گرمسار در منطقه عمومی این شهرستان ها است، در دامغان در اردوگاه قدس و در سمنان و مهدیشهر به صورت مشترک در اردوگاه قدس برگزار می‏شود.

فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان تعداد افراد شرکت کننده در این رزمایش را 10 هزار نفر به تفکیک شهرستان‏ها عنوان کرد.


4 پاسخ به “رزمایش 10 هزار نفری بسیج برای مقابله با تهدیدات داخلی”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  نمایش جالبی‌ میتواند بشود ، برای شاید کودتا را تکمیل کنند!
  ما از نیت شما اطلاع داریم!
  و ما همه جا هستیم!
  این نقشه با شکست برخورد  می‌کند!

 2. من گفت:

  همه اش 10 هزار نفرید؟ مگه بسیج زمان امام که کل ملت بسیج بودند چه اشکالی داشت که آنرا تقلیل دادید و کردید 10 هزار نفر؟؟!!! بسیج زمان امام پول توش نبود؟؟ آهان… گرفتم!!!!!

 3. هوروش گفت:

  مشروعیت خامنه ای و نظام با این سیاه بازیها و ارعاب و ترساندن ها دیگه ترمیم شدنی نیست  

 4. MOJ1346 گفت:

  کوچولوهای ولایتی : شما همان نام  ولایتی باید بر قامت کثیفتان باشد چرا نام مقدس بسیج را آلوده می کنید  . بعد اگر شما ده هزار نفرید با همه حامیان و راویان و قاطر و استرهایتان ما میلیونها ستار هستیم که با یک اشاره شما را در زیر اراده ملتی مدفون می کنیم