سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رئیس دانشکده امام حسین: هدف‌ اصلاحات براندازی‌ با مدل‌ هانتینگتون بود‌...

رئیس دانشکده امام حسین: هدف‌ اصلاحات براندازی‌ با مدل‌ هانتینگتون بود‌

چکیده :رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه امام حسین (ع) متعلق به سپاه، با تکرار توهمات چند ساله گذشته، می گوید: در دوره اصلاحات کوشش شد تا فضای کشور لیبرالیزه شده و فضای رسانه‌ای کشور در دست گرفته شود و نهایتا کشور به سمت رفراندوم برود که دقیقا مطابق با مدل براندازی نرم هانتینگتون بود....


رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه امام حسین (ع) متعلق به سپاه، با تکرار توهمات چند ساله گذشته، می گوید: در دوره اصلاحات کوشش شد تا فضای کشور لیبرالیزه شده و فضای رسانه‌ای کشور در دست گرفته شود و نهایتا کشور به سمت رفراندوم برود که دقیقا مطابق با مدل براندازی نرم هانتینگتون بود.

سردار علی‌محمد نایینی در گارگاه آموزشی جنگ نرم ویژه اساتید بسیجی دانشگاه‌های کرمان در مجتمع آموزشی پردیسان ماهان اظهار داشت: حادثه عاشورا نتیجه جنگ نرم است و همیشه اولیای الهی با اولیای شیطانی مواجه بوده‌اند و انحراف خواص بعد از رحلت پیامبر (ص) نگذاشت که جبهه حق در مسیر جریان اصلی خود حرکت کند.

این مسئول فرهنگی افزود: در یک دوره‌ای تمام جبهه معارض ده‌ها جنگ را به پیامبر (ص) تحمیل کردند، اما با جنگ سخت به اهدافشان نرسیدند و بعد با تحریف و تهدید و تطمیع در جریان سقیفه آغاز به‌ کار کردند و جامعه را برای رویارویی با جبهه حق آماده کردند و این استحاله تا اتفاق افتادن عاشورا ادامه یافت.

وی گفت: اگر ملتی ارزش‌های خود را از دست داد قطعا توان ایستادگی در جنگ سخت را هم ندارد و از این رو است که جنگ نرم را به‌عنوان یک تهدید مطرح می‌کنیم.

وی ادعاکرد: در دوره اصلاحات کوشش شد تا فضای کشور لیبرالیزه شده و فضای رسانه‌ای کشور در دست گرفته شود و نهایتا کشور به سمت رفراندوم برود که دقیقا مطابق با مدل براندازی نرم هانتینگتون بود.

نایینی بدون اشاره به نفوذ روسیه طی یک دهه گذشته، مدعی شد: مردم امروز عمق راهبردی و منبع قدرت نرم جمهوری اسلامی هستند و غرب می‌کوشد با تحریم‌های هوشمند و جنگ اقتصادی، معیشت مردم را هدف قرار دهد و می‌کوشد با تهاجم رسانه‌ای اقدام به تضعیف اعتقادات کنند و تلاش دارند تا فضا را در آستانه انتخابات، امنیتی کنند.

رئیس دانشکده علوم اجتماعی و فرهنگی دانشگاه امام حسین (ع)گفت: امروز در بعضی جاها دچار بحران تحلیل و تشخیص صحیح هستیم و به تعبیر آقا دچار اشتباه محاسباتی شده‌ایم و نباید قدرت‌های دشمن را بیش از آنچه هست ببینیم.

وی افزود: تببین شرایط مهم کشور در آستانه انتخابات مورد توجه فرماندهان جنگ نرم باشد. انتخابات بسیار تعیین کننده است و می‌تواند قدرت نرم کشور را افزایش دهد به همین دلیل باید با انجام یک انتخابات پرشور در یک محیط سالم و امن نتیجه آن را مورد توجه قرار دهیم.


6 پاسخ به “رئیس دانشکده امام حسین: هدف‌ اصلاحات براندازی‌ با مدل‌ هانتینگتون بود‌”

 1. عباس آقا گفت:

  اتفاقا هدف اصلاحات تامین رضایت مردم ناراضی است که متاسفانه تعداد آنها به 90درصد جمعیت فعلی رسیده است. درحقیقت اصلاح طلبان میخواستند با اصلاحات چهره حاکمیت را که مورد بغض و نفرت مردم قرار گرفته بزک کرده و عمر او را طولانی تر سازند. اما عده ای بی بصیرت معاند که تنها به فکر منافع خود آنهم در طول کوتاه مدت هستند، با این طرح مخالفت کردند. اینها همان هانتینگون های داخلی و خودی هستند.

 2. ایمان گفت:

  لعنت به عمرسعد

 3. mehran گفت:

  پس  قبول دارند اگر رفراندوم آزادی برگزار شود اکثریت مطلق مردم بر علیه رژیم دیکتاتوری فعلی رای می دهند.

 4. ناشناس آشنا گفت:

  آقای استاد!
  ۱.مملکت ۸ ساله که امنیتی است!
  ۲.آزادی بیان که براندازی نیست!
  ۳.با ندانمکاری‌هایتان و  خرابکاری‌هایتان  باید یک زمانی مردم به رفراندم پنا ببرند!

 5. منi گفت:

  “غرب می کوشد با تحریمهای هوشمندانه و جنگ اقتصادی….. تا فضا را در آستانه انتخابات امنیتی کند” غرب فضا را در آستانه انتخابات امنیتی کند دیگه چه صیغه ای است؟؟؟؟ اینم از نوع تفکرات بشار اسدی و صدامی است که هر گندی به مملکت می زد و می زند می انداخت گردن غرب. بعد هم انگار ایشان یادش رفته که آقای خاتمی که رییس اصلاحات است نظریه گفتگوی تمدنها را در تقابل با نظریه هانتینگتون مطرح کرد. حالا قسم حضرت عباس اتون رو باور کنیم یا دم خروس کودتای انتخاباتی اتان که خودش از انواع براندازی نرم است؟

 6. بختیاری گفت:

  آهای دوستان !!!
  مگه شما میخواهید تو انتصابات شرکت کنید که به این اراجیف حساس شده اید!!!!!
  حالا هر کی میخواد کاندید بشه فکر کردید اونی که ازتو صندوق در میارن غیر از سال 88 خواهد بود ؟؟؟؟؟؟؟
  پس با تدبیر عمل کنید و اصل انتصابات را قبول نداشته باشید و یه بار دیگه مثل یه گله گوسفند نریم پای صندوقهای که برای تداوم حکومت غاصبان چیده میشه وآمار مشارکت به نفع اونا بالا بره -!!!!! !!
  فقط زمانی پای صندوق بریم که با حضور نهاد های بین المللی رفراندم آری یا نه برای این نظام برپا بشه و السلام .