سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تهدید خانواده حسین رونقی توسط اطلاعات تبریز...

تهدید خانواده حسین رونقی توسط اطلاعات تبریز

چکیده :در پی احضار سیداحمد رونقی پدر حسین رونقی به اداره اطلاعات تبریز، خانواده این زندانی سیاسی محبوس در بند 350 زندان اوین تهدید شده اند که در صورت ادامه استفاده خواهر و برادر حسین از فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی بازداشت خواهند شد....


در پی احضار سیداحمد رونقی پدر حسین رونقی به اداره اطلاعات تبریز، خانواده این زندانی سیاسی محبوس در بند 350 زندان اوین تهدید شده اند که در صورت ادامه استفاده خواهر و برادر حسین از فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی بازداشت خواهند شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، بازجوهای اطلاعات این شهرستان همچنین به خانواده وی اعلام کردند اگر با رسانه ها در خصوص وضعیت حسین مصاحبه کنند با آنها برخورد خواهد شد.

پیش از این مادر حسین طی گفتگو با خبرنگار کلمه گفته بود که بازجوها وماموران امنیتی وی را تهدید کرده اند اگر مصاحبه کند دخترانش را بازداشت می کنند.

بنا برگفته خانواده این زندانی سیاسی ،وی به مسوولان قضایی اعلام کرده درصورتی که حق استفاده از مرخصی درمانی وی نادیده گرفته شود و قوه قضاییه نسبت به بازداشت امدادگران بی تفاوت باشد طی روزهای آینده دست به اعتصاب غذا خواهد زد.


یک پاسخ به “تهدید خانواده حسین رونقی توسط اطلاعات تبریز”

  1. مشهد گفت:

    با درود بر خانواده رو نقی و اذر با یجانی های با غیرت و ایران دوست . این سیاهی و این نکبتی که امروز بر کشور ما حا کم شده است
    به زودی نا بود خواهد شد و همه اقوام ایرانی دست در دست یکدیگر دو باره ایران را برای نسل های اینده خواهند ساخت
    و مانند گذشته همه با هم و در کنار هم و با احترام با هم زندگی خواهیم کرد .انشا الله