سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » وزیر دادگستری: نام بردن از محمدرضا رحیمی بعنوان متهم، خلاف نظر رهبری است...
» نام معاون اول احمدی نژاد در لیست متهمان دادگاه بیمه

وزیر دادگستری: نام بردن از محمدرضا رحیمی بعنوان متهم، خلاف نظر رهبری است

چکیده :در حالی پرونده مفاسد مالی و اقتصادی محمدرضا رحیمی وجه المصالحه برخی دیگر از پرونده ها شده است، وزیر دادگستری نام بردن از رحیمی به عنوان متهم قضایی توسط رئیس کمسیون قضایی را خلاف توصیه رهبری دانست. محمدرضا رحیمی که در دادگاه های اختلاس بیمه ایران با نام اختصاری م.ر به فساد متهم شده اما پیگرد قضایی او با حکم حکومتی رهبری متوقف شده، پس از آنکه دادگاه رسیدگی به بیمه ایران به اتمام رسید همچنان در حاشیه امنیتی...


کلمه – گروه اجتماعی: در حالی پرونده مفاسد مالی و اقتصادی محمدرضا رحیمی وجه المصالحه برخی دیگر از پرونده ها شده است، وزیر دادگستری نام بردن از رحیمی به عنوان متهم توسط رئیس کمسیون قضایی را خلاف توصیه رهبری دانست.

به گزارش کلمه، محمدرضا رحیمی که در دادگاه های اختلاس بیمه ایران با نام اختصاری م.ر به فساد متهم شده اما پیگرد قضایی او با حکم حکومتی رهبری متوقف شده، پس از آنکه دادگاه رسیدگی به بیمه ایران به اتمام رسید همچنان در حاشیه امنیتی است.

اینک سید مرتضی بختیاری بدون اشاره به زمان رسیدگی به پرونده این متهم با ابراز تاسف از اینکه نام معاون اول احمدی نژاد برده شده، به سخن رهبری استناد می کند که متهم تا زمانی که اتهامش در دادگاه صالحه احراز نشده است و حکمش قطعی نگردیده حق انعکاس نام او نیست.

او که نماینده قضایی دولت دهم است نمی گوید چرا کلیه افرادی که در جریان انتخابات مهندسی شده سال 1388 متهم شدند بدون احراز اتهام در دادگاه صالحه نامشان علنی و صدا وسیما بارها تصاویر آنان را پخش کرد.

وزیر دادگستری که توصیه رهبری را هم شرعی و هم قانونی می داند، می گوید: از رئیس کمیسیون قضائی مجلس انتظار دارم اگر این خبر را اعلام نکرده اند به سرعت تکذیب و اگر اعلام کرده اند بداند که این اقدام خلاف نظر مقام معظم رهبری بوده است.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در خصوص جلسه با وزیر دادگستری گفته بود که وزیر دادگستری با حضور در این کمیسیون در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان در خصوص اتهامات معاون اول احمدی نژاد ر در پرونده بیمه تاکیده کرده است که قوه قضائیه در وقت مناسب به پرونده همه متهمان و مجرمان رسیدگی خواهد کرد.

دادگاه رسیدگی به اختلاس در بیمه ایران، خرداد ماه سال جاری بدون حضور متهم اصلی سرحلقه خانه فاطمی برگزار شد. غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه نیز تاکید کرده بود که نام محمدرضا رحیمی در فهرست متهمان پرونده فساد موسوم به “خانه فاطمی” نیست!

این در حالی است که دو سال پیش، الیاس نادران نماینده تهران با بیان اینکه افرادی که در بحث مفاسد اقتصادی از رحیمی دفاع می کنند از میزان دخالت وی در شبکه مفاسد اقتصادی که اخیرا اعضای آن دستگیر شده اند اطلاعی ندارند، اظهار داشته بود: یا این افرادی که از آقای رحیمی دفاع می کنند از میزان دخالت وی در شبکه فساد اطلاعی ندارند یا اینکه اطلاعات آنها ناقص است.
نماینده تهران گفته بود: آقای رحیمی رئیس حلقه فساد در خیابان فاطمی است که نسبت به جمع آوری منابع از محل منابع فاسد و توزیع آن تصمیم گیری می کرده است و اکنون تقریبا همه اعضای این شبکه فاسد اقتصادی در خیابان فاطمی دستگیر شده اند الا معاون اول فعلی احمدی نژاد. اینکه کسی را به دلیل مسئولیت اجرایی اش از دستگیری مستثنی می کنند نه عادلانه است نه پذیرفتنی. شبکه فساد اقتصادی خیابان فاطمی متشکل از افرادی به اسامی جابر ابدالی، الیاس محمودی، مسعودی و برخی افراد بوده که همه این افراد دستگیر شده اند.

این سخنان با واکنش احمدی نژاد رو به رو شد و او مثل همیشه به دفاع از مردانش آمد و گفت: این سخنان و اتهامات بی‌اساس و صرفا یک حرکت سیاسی است.

در همین حال به دنبال اعلام اسامی مدیران ارشد دولت در اختلاس، معاونت حقوقی ریاست جمهوری به نحوه انتشار برخی اخبار در خصوص پرونده اختلاس بیمه ایران و نقض اصولی از قانون اساسی اعتراض کرد و آن را نقض حقوق شهروندی خواند!

با توجه به محرز بودن نقش محمدرضا رحیمی در پرونده اختلاس شرکت بیمه، پس از اظهارات اژه ای، ذبیحی نماینده دادستان در دومین جلسه رسیدگی به این پرونده نام “م.ر” “معاون اول با عنوان “ریاست سابق دیوان محاسبات” در فهرست متهمان این پرونده اعلام کرد و گفت: “در ابتدای جلسه گذشته نام «م.ر» که در جلسه قبل برده شد مربوط به دوران ریاست دیوان محاسبات وقت بوده است و ربطی به سمت فعلی وی ندارد که بدین وسیله اصلاح می شود”.

صادق لاریجانی، رئیس قوه قضاییه هم که طی سالهای گذشته متهم سازش و معامله بر سر پرونده معاون اول احمدی نژاد است ادعا کرده است که نتیجه این دادگاه و دادگاه بیمه عبرتی ماندگار برای همه کسانی شود که فکر می‌کنند می‌توانند با سوءاستفاده از مناصب و قدرت‌های اجرایی و با رانت‌های مختلف به مال و ثروت برسند و ملت بزرگوار باید بدانند که تبعیضی در رسیدگی به اتهامات متهمان فساد اقتصادی در هر رده و مقامی که باشند نداریم.

در همین حال در یکی از جلسات هیات دولت، احمدی‌نژاد با انتقاد از نحوه برگزاری دادگاه‌ها، ضمن گلایه از مطرح شدن نام محمدرضا رحیمی به عنوان متهم فساد اقتصادی در پرونده بیمه ایران، نسبت به تداوم این روند اظهار نگرانی کرده است.

در همین رابطه در یکی دیگر از جلسات هیات دولت، با انتقاد یکی از وزرا نسبت به بر سر زبان افتادن نام معاون اول در پرونده بیمه ایران، نامه‌ای توسط یکی از وزرا نوشته می شود و همه وزرا به جز یک وزیر پای آنرا امضا می کنند. امضا کنندگان این نامه خواستار اصلاح روند برگزاری دادگاه‌ها شدند و نسبت به مطرح شدن نامه محمد رضا رحیمی به عنوان متهم به فساد اقتصادی در رسانه‌ها صریحا انتقاد کردند.

از سوی دیگر دبیر کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریان انحرافی برای حفظ بقای خود و هزینه کردن در تبلیغات انتخاباتی، بسیاری از ارگان‌های اقتصادی کشور را قبضه کرده است؛ گفت: پس از پایان فعالیت دولت دهم ابعاد گسترده‌تری از فعالیت‌های غیر قانونی جریان انحرافی نزدیک احمدی نژاد منتشر می‌شود.

وی نگفت چرا تاکنون به پرونده نزدیکان احمدی نژاد که در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ تخلفات آشکار مالی و فساد گسترده و محرز داشتند رسیدگی نشده است.

هر چند بوترابی ادعا کرد که مصلحت شخص و اجتماع بر این است که با این اشخاص که محکومیت آنان قطعی شده است، برخورد قاطع شود، اما اراده‌ای برای چنین امری در هیچ یک از دستگاه‌های تحت امر قوه قضاییه و مجریه دیده نمی شود.

چندی پیش نیز، پورمحمدی رییس سازمان بازرسی کشور که پیش از این اعلام کرده بود بنا به مصالح نظام به پرونده محمدرضا رحیمی رسیدگی نمی شود، پس از آنکه خودش مورد اتهام اختلاس ۲۱ میلیارد تومانی از سوی معاون اول احمدی نژاد قرار گرفت، شکایتی علیه وی را تسلیم قوه قضاییه کرد.


34 پاسخ به “وزیر دادگستری: نام بردن از محمدرضا رحیمی بعنوان متهم، خلاف نظر رهبری است”

 1. حامی گفت:

  کشور ما آبستن یک غدّۀ بدخیم وچرکینی از ریا و چاپلوسی و تملق است.پس مصلحت مردم و مملکت کجای این داستان قرار دارد.؟
  به عنوان یک فرد عادی و بیطرف و بیسواد! هنوز یک فرد آزاده و مردم دوست,در میان این مسئولان ندیدم.واقعا” شرم آور است که به
  خاطر چند صباحی زندگی در نعمت و ناز,انسان شرافت و آزادگی خویش را به همه چیز بفروشد.خواست و دستور مقام رهبری؟؟؟
  اگر دین ندارید آزاده باشید.

 2. ابراهيم گفت:

  سلام
  خداوكيلي اگر در آينده رحيمي را خواستيد دادگاهي كنيد فقط چند تا سئوال از كتابهاي پنجم ابتدائي از ايشان بپرسيد اگر جواب داد تمام بيمه ايران را به عنوان جايزه تقديمش كنيد!

 3. ناشناس گفت:

  خطاب به همه مسئولین از مکافات عمل غافل مشو

 4. mani گفت:

  dar farhange ma in ra migooyand noon ghaz dadan khob ba ham bedeh o bestoon darand dar aslam nabayad aberooye dozdane bozorgo reekht agar daste aftabehdozd ra boreedeed baki bar shoma nist

 5. mani گفت:

  akheh agar shoma name m.r ra afsha konid oou ham name kheyli haro ke mesle m. kh hastand afsha khahad kard

 6. مادرسبز گفت:

  برای چی این خبر ها را منشر می کنید مگر قرار است کاری بکنیم ؟؟؟ وقتی که قرار نیست هیچ حرکتی صورت بگیرد این نمک به زخم پاشیدن دیگر برای چیست؟؟ می خواهم سر به تن خامنه ای و احمدی نژاد نباشد شما هم بس کنید این قدر با احساسات ما بازی نکنید اجازه دهید این ملت به درد خود بمیرد بزودی مورد خشم و غضب خداوند قرار خواهیم گرفت از بزرگ گرفته تا به خورد همه در حال تماشا ی این جنایات هستیم دست رو ی دست می گذاریم تنها کارمان این شده تا یک آدم خوش ذوقی پیدا شود و یک مقاله ای بنویسد و ما هم پای مقاله نظرمان را درج کنیم این هم شد کار؟؟؟!!

 7. ناشناس گفت:

  خالا بگویید شیطان پرست کیست؟ آن که تحقیق و اعلام اتهام دزد را جرم می داند ؟ یا آن کس که به خاطر افشای خط و باند دزدان به ناچار در حصر است؟ کلاشی و دزدی سرباند فاطمی باید از طرف خامنه ای مسکوت بماند، چرا که وی مامورشخص ایشان است در فراهم ساختن فضای تقلب در آرا و امانات مردم . رحیمی بیاید در محکمه و بگوید به دستور حاکم جائر و نامشروع حاصل میلیارد ها کلاهبرداریش را خرج تقلب در انتخابات متقلبانه خامنه ای کرده است؟ محاکمه رحیمی ، یعنی محاکمه خامنه ای .چه ساده دل هستند کسانی که نصور می کنند در حوزه حاکمیت نامقبول و نامشروع کنونی دزدی از باند خامنه ای پایش محاکمه کشیده می شود. این خط و این نشان !! و بهتر است ملت در حوزه تاتر حاکمت و عساکرش قرار نگیرد . پرخاشگری ، اتهام زنی، قهر و آشتی اینان جنگ زرگری است برای فرافکنی و کشانیدن افکار مردم به بیراهه هایی که از راه اصلی باز مانند. امروز دلار های ارزی را هم بیت جائر و هم نوچه و وابستگان گماشته اش جابجا می کنند و دعوای ساختگی راه می اندازند.نبض ارز در دست باند گارد سپاه خامنه ایست . گماشته دون همتش مجری این بازار است . آن وقت قابل قبول است که جنگی میان ارباب و پیشکار و یا سپاهیان و زیر دستان و چاکران در گیرد. چرا البته اعتراضاتی در تبعیض وصول رشوه خواری هست ، اما نه به اندازه ای که به قشون کشی ارباب و گماشته منتهی شود. رحیمی تا خامنه ای برمسند است محاکمه نخواهد شد. باز این خط و این نشان !

 8. قم گفت:

  بگفت ار نه سلطان اشارت کند
  که را زهره باشد که غارت کند

  آب خوردن در این مملکت بدون اجازه حسینیه امام خمینی مقدور نیست. حالا پیگرد دزدهای وابسته به حاکمیت که جای خودش را دارد

 9. ناشناس گفت:

  بابااینها همه باهم دردزذی شراکت دارند.فقط میخان مردم سرگرم باشن.چطورتادزدی میکنندمصلحته ولی تامیخان دادگاهی بشن مصلحت نیست

 10. زندانی گفت:

  به مادر سبز!

  مادر عزیز!

  کار زیاد شده است و در حال حاضر هم مبارزه واقعاً خیلی‌ شدید است !

  تو بهتر میدانی‌ که مبارزه با این شیادان چه قدر هزینه داشته و خواهد دست!

  خلاصه مبارزه ادامه دارد و ما نهایتا پیروزیم!

  درود بر سروران سبز!

  آزادی زندانیان سیاسی مبرمترین وظییفه ماست!

 11. حسن گفت:

  چنین حکومتهای مصلحتی و غیر شفاف متعلق به عصر حجر میباشند و رفتنی میباشند کمی‌ صبر داشته باش!

 12. پسر کورش کبیر گفت:

  این آقای رهبر همه فن حریفه ! توی دادگستری نظر میده . توی مجلس نظر میده , توی انتخابات نظر میده , توی اختلاسها نظر میده , توی روابط خارجی نظر میده , به جای مردم نظر میده, به جای رییس جمهور نظر میده , و…. یعنی مردم و مجلس و رییس جمهور و وزیر و و… همه (بلانسبت مردم فقط) پشم . فقط نظر اشون مهمه و باید هم عملی بشه (همان دیکتاتوری نرم)

 13. امیر گفت:

  سرزمین عزیزمون ایران داره بدست لاشخورها… بدست نابود میشهᓉ

 14. محمد گفت:

  آیا اینست معنای عدالت، اینست عدل علی، اینست تساوی سیاه حبشی و سید قریشی، اینست محافظت از بیت المال، اینست حکمت مصتضعفان بر زمین، اینست اسلام ناب، آیا واقعا هدف نظام زدودن اسلام در ایران و بد نام کردن آن در جهان است؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. abbas15 گفت:

  khak bar sare man ke marjae taghlidam in agha bod ko edalate adle ali? tamame karehaye in aghayon khode ast hata inke gofte and ma bombe atom nemikhahim

 16. ناشناس گفت:

  مملکت افتاده دست دزدها و غارتگران. دوام نخواهد آورد.

 17. ناشناس گفت:

  باز جای شکرش باقیه نگفته خلاف قانونه!
  اگرچه اینجا این دو باهم فرقی ندارن!

 18. مادرسبز گفت:

  سلام به زندانی

  از شما بابت جملات نوید بخشتان ممنونم! گاهی فکر می کنم اگر برادر و یا همسرم در زندان بودند من چطور روزم را شب و شبم را روز می کردم واقعا آن ها که لحظه های عمرشان را به خاطر همه ی ما در زندان سپری می کنند از ما چه انتظاری دارند؟؟؟ما به شما مدیونیم به همه ی زندانیان و خانواده هایشان مدیونیم این فکر هاست که تحملم را کم می کند همیشه از خدا صبر و شجاعت و جسارت می خواهم برای همه .

 19. ناشناس گفت:

  نابود باد دیکتاتور و دیکتانوری در ایران عزیزما ن

 20. فدایی موسوی گفت:

  خامنه ای خودش چون مثل رحیمی هست و ” مدیریت اش ” به گروه رحیمی و احمقی نژاد نزدیک است اینطور نظر داده بیشعور… خواهش میکنم درج کن کلمه عزیز

 21. ناشناس گفت:

  ربهری برای خودش کرده. او که با صدور انواع و اقسام احکام حکومتی از دزدان و قاتلان و جنایتکاران محافظت کرده آنها را از مجازات محکوم می کند، دیگر چه کاری به ما دارد. صحبت از اتهامات دزدان هم شد مثل صحبت در باره “هولوکاست” شما ایراد میگری که چرا کشورهای اروپایی مانع نوشتن و گفتن و تحقیق درباره هولوکاست هستند، اما خودت از دزدها و همکاران دفاع می کنی؟ مثلا تو رهبری؟ اگر تو شاعری …..

 22. اهر گفت:

  بابااینها همه باهم دردزذی شراکت دارند.فقط میخان مردم سرگرم باشن.چطورتادزدی میکنندمصلحته ولی تامیخان دادگاهی بشن مصلحت نیست

 23. ناشناس گفت:

  تو وزیر دادگستری هستی یا وزیر “باد” گستری؟ مثل این می ماند که شهربانی ازدست قاتلین و جنایت کاران ندبه و ناله کند. پس تو چه کاره ای فقط رابط بین قوه مجریه و قوه قضاییه؟

 24. ناشناس گفت:

  هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد

  هم رونق زمان شما نیز بگذرد…

  سلطنت خامنه ای هم بالاخره تمام می شود ولی تازه آنروز حق الناس و حساب و کتاب و در نهایت عذاب الاهی آغاز می شود

 25. ناشناس گفت:

  جناب آقای خامنه ای !

  تا کی میخواهی به حمایت خودت از رییس دولت کودتا ادامه دهی ؟

  دست بردار آقا ! دست بردار!

 26. محمود گفت:

  اقاي وزير دادگستري اگر زحمت بكشند وليست مختلسين ومفسديني كه گفتن نام انها جرم است را دررسانه ها اعلام بكنند خيلي خوب است كه مردم بابردن ام مشايي ورحيمي وخاوري … براي خود گرفتاري ايجاد نكنند

 27. ناشناس گفت:

  این که وزیر داد کستریش می باشد وای به ان وزیر های دزد و ان ا طرافیان خا منه ای و ان مجتبی خا منه ای و دفتر شیطانی ولایت مطلقه که چه دزدی ها و ادم کشتن ها و رانت خواری ها و اختلاس ها را از مردم پنهان کرده اند

 28. محمد خا نواده شهید گفت:

  وای که یزید چنین مزدورانی نداشت وای بر خا منه ای نا دان و قدرت طلب که ایروی دین اسلام انقلاب ایران و مردم و خون شهدا را بر باد داد

 29. محکوم به زندگی گفت:

  فقط در ایران می تواند اتفاق بیفتد که یک متهم بزرگ اقتصادی که بارها نامش توسط سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اتهام معاون اول رییس جمهور برده شده همچنان در راس بزرگ ترین نهاد اجرایی کشور در همه تصمیمات دخالت داشته باشد و هیات دولت را مدیریت کند و بیشتر مصوبات این هیات با امضای او ابلاغ شود و از همه مهم تر رییس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هم باشد و آب هم از آب تکان نخورد نه کسی جرات اعتراض داشته باشد ونه مقام بالاتری باشد که بگوید تا زمان تعیین تکلیف این اتهام حداقل در آن جایگاه قرار نگیرد …… والله به خدا مردم گوسفند نیستند !!!!

 30. ناظر گفت:

  انها که امروز با بیت شریف هم صدا شده و احمدی نژاد را مسبب تمام مشکلات معرفی میکنند ، توجه داشته باشند که در این کشور نام بردن از معاون احمدی نژاد هم باید با اذن رهبری باشد . نام بردن از دیگران از جمله مهدی هاشمی هم جتما با اجازه بوده است چون ولایتمداران بدون اجازه نام نمیبرند .

 31. لادن گفت:

  نصر من الله و فتح قریب
  ننگ بر این رهبر مردم فریب
  یاحسین میرحسین

 32. ایرانی گفت:

  عجب مملکتی شده .ای مردم به پا خیزید.تمام سران مملکتی همدیگر را به اختلاس وفساد متهم می کنند و هم چنان حکومت نیز می کنند معلوم نیست چه کسی باید پی گیر این اتهامات باشد.بعضی اتهامات به دستور ولایت مطلقه نادیده گرفته می شود .برای ملت بزرگ ایران شرم دارد که این احمقها بر آنها حکومت کنند.

 33. ناشناس گفت:

  سلام
  لطفا اگر ممکن باشه یه نفر که احساساتی نیست و پیروی کورکورانه نمی کنه و پیرو عمل و فکر امیر المومنین هست اگه پیرو کتاب خدا و سنت و امت پیامبر هست اگه جواب منطقی داشت منو از این چالش و سوال نجات بده « خواهشا پیش داروی نکنین و اگه ندونستین جنجال سازی آخوندی نکنین»
  قسم به قلم سخنم جز برای آگاهی و روشن شدن حقیقت نیست!
  ولایت فقیه که ساخته و پرداخته حوزه علمیه قم و شخص آیت الله منتظری خدابیامرز بود چرا در فقه شیعه منبع مشخصی نداره ؟ حوزه علمیه نجف که بزرگان عالم تشیع اونجا هستن چرا هیچ وقت حتی واژه ولایت فقیه رو قبول نکردن و هنوز هم قبول ندارن و میگن بدعتی بیش نیست؟! منظور من آیت الله خامنه ای نیست منظورم اصل ولایت فقیه هستش ، من مطمئنا احترام موی سفید ایشون رو نگه میدارم ولی از سوالم صرف نظر نمی کنم! ما می دانیم در اسلام اگر امری اصل اساسی باشد پس جز احکام اولیه است اگر بنا به گفته حوزه علمیه قم ولایت فقیه اصل اساسی بود چرا این اصل تغییر کرد و ولایت مطلقه شد؟ ولایت فقیه در تصور طراحان « ولی امر مسلمین » معرفی شد این سخن همیشه در اخبار شبکه های ملی گفته شده که منظور رو این طور تفصیر کردن که در زمان غیبت امام عصر عهده دار امور مسلمین است ! سوال : حضرت مهدی «ع» بنا به آموزه های فقه شیعه دو غیبت ضغرا و کبرا داشتن ایشون در زمان غیبت صغرا 4 رابط بنا به دستور خدا تعیین کردن که ولی و واسطه ارتباط بودن 1 دستور از جانب خدا بود و خبرگان متخب مردم بودن!؟ 2 منتخبین توسط ولی عصر انتخاب شدن و ولایت فقیه از طرف خبرگان . 3 در غیبت صغرا بود و در غیبت کبری انتخاب نکردن چوندنیاز نبود! این ولی امر مسلمین و و ضرورت ادغام دین و سیاست آیا مختص امام معصوم نیست؟ چگونه اینها جز صفات ولی فقیه شد و چگونه تا مقام عصمت امامان اوج گرفت؟ در کدام روایت حدیث منطبق بر کلام الله این اصل گنجانده شده؟ آیا در کلام قرآن و پیامبر همیشه توصیه به مشورت نشده؟ خوب این یک جانبه گویی و یکطرفه گویی آیا نقض مشورت نیست؟

 34. Allen.... گفت:

  VVVVVVVVVVVVVVVVV^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^VVVVVVVVVVVVVVVVVV

  این آقای رهبر همه فن حریفه !
  توی دادگستری نظر میده .
  توی مجلس نظر میده ,
  توی انتخابات نظر میده ,
  توی اختلاسها نظر میده ,
  توی روابط خارجی نظر میده ,
  به جای مردم نظر میده,
  به جای رییس جمهور نظر میده ,
  و….
  یعنی مردم و مجلس و رییس جمهور و وزیر و و… همه (بلانسبت مردم فقط) پشم .
  فقط نظر اشون مهمه و باید هم عملی بشه (همان دیکتاتوری نرم

  Thank You
  Thank You
  Thank You
  Thank You

  Very Well Said…vv
  We All Know Who is the Source of Problem in Iran: v
  President Khameni
  King Khameni
  Shah Khameni
  Emperor Khameni
  Leader Khameni
  General Khameni
  Head of Parliament Khameni
  And … and … and

  He Has to Go….vv
  There is No Other Way…vv
  He Has to… Has to… Has to… GO!!!!!!!!!v