سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » توقیف و ضبط وسایل نشریه دانشجویی “آرمان” در دانشگاه آزاد تهران...

توقیف و ضبط وسایل نشریه دانشجویی “آرمان” در دانشگاه آزاد تهران

چکیده :هفته گذشته به دستور جلیل مالکی، ریاست دانشکده حقوق تهران مرکز، تنها نشریه مستقل دانشجویی این دانشکده توقیف شد و مامورین حراست و انتظامات ضمن شکستن قفل در دفتر، کلیه وسایل موجود در این دفتر را که پیش از این با هزینه شخصی دوره های مختلف فعال در این نشریه خریداری شده بود را ضبط و دفتر نشریه را نیز پلمپ کردند....


هفته گذشته به دستور جلیل مالکی، ریاست دانشکده حقوق تهران مرکز، تنها نشریه مستقل دانشجویی این دانشکده توقیف شد و مامورین حراست و انتظامات ضمن شکستن قفل در دفتر، کلیه وسایل موجود در این دفتر را که پیش از این با هزینه شخصی دوره های مختلف فعال در این نشریه خریداری شده بود را ضبط و دفتر نشریه را نیز پلمپ کردند.

بنا به گزارش های رسیده به کلمه، پیش از این نیز چندین بار این نشریه به طور موقت از فعالیت منع شده بود که با پیگیری دانشجویان مجددا فعالیت خود را از سر می گرفت و در ساله ای گذشته بسیاری از دانشجویان مرتبط با این نشریه نیز به دلایل واهی بازداشت شده اند. از جمله چندین پایان نامه و جزوه و کتاب دانشجویی نیز توسط کسانی که اقدام به پلمپ بدون اخطار و مجوز کتبی و قانونی کردند، ضبط شده است.

شایان ذکر است که جلیل مالکی از زمان شدت گرفتن اعتراضات دانشجویی در سال 1388 تاکنون همراه نیروهای حراست و عوامل اطلاعاتی مرتبط با فعالیت های دانشجویی، در خفا به تهدید و ارعاب دانشجویان پرداخته و تاکنون باعث تعلیق و اخراج بسیاری از دانشجویان فعال و آزادیخواه شده و این در حالی است که در ظاهر، همواره خود را جز نیروهای مخالف وضع موجود معرفی می کند. مسوولین دانشکده در بحث های خود با دانشجویان در مورد این اتفاقات نیز اقدام به توهین و برخوردهای ناشایست با آنان کرده اند.

قابل ذکر است، ملکی به دلیل آنچه خدمات ارزنده ذکر شده، این هفته در سمت خود ابقا شد.


5 پاسخ به “توقیف و ضبط وسایل نشریه دانشجویی “آرمان” در دانشگاه آزاد تهران”

 1. Allen... گفت:

  VVVVVVVVVVVVVVV^^^^^^^^^^^^^^VVVVVVVVVVVVVVVV

  هفته گذشته به دستور جلیل مالکی، ریاست دانشکده حقوق تهران مرکز،
  تنها نشریه مستقل دانشجویی این دانشکده توقیف شد

  Shame…. Such a Shame…vv
  How on Earth They can Train Free-Thinking, Open-minded, and Capable Lawyers…???vv
  It would be impossible to Produce a Free Lawyer without even the most Basic Freedoms in the Law School…vv
  Publishing Students’ Legal Papers is the most Fundemental Right of any Student of Law…vv

  Shame… What a Shame…vv

  Allen…vv

 2. ناشناس گفت:

  آخه این مالکی بخت برگشته اگه اینکارهارو نکنه چطوری به خانواده پز بده که ریس دانشکده حقوق است؟؟؟

 3. tehran markaz گفت:

  vvv

  ما میتوانیم

 4. فاطمه گفت:

  رئیس دانشکده “حقوق”!!!!

 5. arash گفت:

  با سلام
  ما الان دو سال هستش که دنبال مجوز هستیم ولی متاسفانه نمیتونیم بگیریم انجمن علمی هم زدیم تا از اون طریق نشریه مون رو به چاپ برسونیم ولی مجوز نشریه مون رو باطل کردن به خدا نشریه ما فقط حقوقی هستش نه سیاسی صد بار دادیم نشریه رو خوندن گفتن الان خوبه ولی بعدا میخوایید سیاسی اش کنید فضا برای فعالیت های داشجویی خیلی بسته است جوری که بگم اصلا فضایی وجود نداره