سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نازنین دیهیمی برای اجرای حکم خود به زندان رفت...

نازنین دیهیمی برای اجرای حکم خود به زندان رفت

چکیده :نازنین دیهیمی دختر خشایار دیهیمی مترجم و نویسنده که خود نیز مترجم ادبیات کودک است، تا امروز کتاب‌های بسیاری را برای کودکان ترجمه کرده است....


نازنین دیهیمی دختر خشایار دیهیمی صبح سه‌شنبه برای اجرای حکم 8 ماهه خود روانه زندان اوین شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، نازنین دیهیمی متولد 1367 دانشجوی رشته تئاتر دانشگاه تهران، هفته گذشته برای اجرای حکم احضار شده و 11 مهر ماه خود را برای گذراندن هشت ماه محکومیت به زندان معرفی کرد و به بند زنان سیاسی زندان اوین منتقل شد.

دیهیمی 25 بهمن سال 90 بازداشت و به مدت دو ماه در زندان اوین در بازداشت موقت بسر برد. او به اتهام اخلال در نظم عمومی و اقدام علیه امنیت ملی به 8 ماه حبس تعزیری و 4 ماه حبس تعلیقی محکوم شد که این عین حکم در دادگاه تجدید نظر هم تایید شد.

نازنین دیهیمی دختر خشایار دیهیمی مترجم و نویسنده که خود نیز مترجم ادبیات کودک است، تا امروز کتاب‌های بسیاری را برای کودکان ترجمه کرده است.


4 پاسخ به “نازنین دیهیمی برای اجرای حکم خود به زندان رفت”

 1. ناشناس گفت:

  **
  .
  کلمه جان خبر “رهبری: روحیه نشاط باید تقویت شود/ به پیشرفت‌های کنونی راضی نشویم” بخش نظراتش غیر فعاله و نمیشه … نوشت!چرا؟!

 2. خش گفت:

  “سوریه رو رها کن/ فکری به حال ما کن”،
  “نترسید، نترسید/ ما همه با هم هستیم

 3. ناشناس گفت:

  چرا سوريه حكومت ، ولايت ، رهبري ، پول نفت ، انرژي هسته اي(بمب اتمي ) جهالت و خيلي چيز هاي خوب كه احمدي به آنها چسبيده ( يا به او چسبوندن ) بايد رها بكنه سوريه چه بخواد و چه نخواد توسط مردم سوريه و ساير ين خيلي وقته كه از دست محمود رها شده ضمنا ما نبايد منتظر باشيم كه محمود بيفكر و علي خله براي ما فكر كنند ما بايد خودمان به فكر خودمان باشيم ، از مترسكي كه خودمان ساخته ايم در اين شب هاي سياه وجهالت نترسيم

 4. gohari.mahmood@yahoo.com گفت:

  تبريك عرض ميكنم كه رياست سه قوه ي مقننه ، مجريه ، قضائيه به دست سه برادر لاريجاني در راه است با عنايت رهبري

  چي ميشه . افسانه ي سه برادر