سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » جمع آوری ۳۰ امضا برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش...

جمع آوری ۳۰ امضا برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش

چکیده :عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ۳۰ امضا برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش جمع آوری شده است و برگه استیضاح ایشان در دست من است....


عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ۳۰ امضا برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش جمع آوری شده است و برگه استیضاح ایشان در دست من است.

موسی الرضا ثروتی در گفت و گو با ایلنا ضمن اعلام این خبر گفت: یک هفته به وزیر آموزش و پرورش فرصت داده ایم تا خواسته‌های نمایندگان را برآورده واقدامات خود را اصلاح کند.

وی ادامه داد: ‌همچنین کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قراراست موضوعات مربوط به استیضاح آقای حاج بابایی ازجمله استخدام‌های غیرقانونی رادنبال کند ونتیجه را به کمیسیون گزارش بدهد.

ثروتی خاطرنشان کرد: اگر وزیر آموزش و پرورش در مدت اعلام شده اقدامات لازم راانجام ندهد استیضاح ایشان اعلام وصول خواهد شد.

وی با بیان اینکه استیضاح آموزش و پرورش ۱۰ بند دارد، افزود: یک بند آن مربوط به نظام آموزشی «۶.۳.۳» است زیرا اسناد پشتیبانی ومطالعات لازم برای اجرای آن تهیه نشده است.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اجرای نظام آموزشی «۶.۳.۳» رابه دلیل اینکه مصوبه‌ای دراین زمینه وجودندارد غیرقانونی اعلام کرد.


7 پاسخ به “جمع آوری ۳۰ امضا برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش”

 1. قلم فرانسه گفت:

  ” هر دم از این باغ بری می رسد”

  آفتاب:” به گزارش واحد مرکزی خبر ،‌ جواد جهانگیرزاده گفت : طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان دیروز به وی ابلاغ کتبی شده است.

  وی افزود: علاوه بر این چهارشنبه هفته گذشته هم بعد از اعلام وصول استیضاح ، هیات رئیسه مجلس موضوع استیضاح آقای عباسی را از طریق معاونت پارلمانی وزارت ورزش و جوانان به اطلاع وی رساند . ” قلم فرانسه

 2. معلم گفت:

  با سلام. قصد توهین ندارم اما حقایق شنیده شده را باید گفت.
  این نمایندگانی که خیلی هاشون با پول و حمایت این دولت سر کار امده اند با این سیاه بازی ها فقط در پی گرم نمودن بازار انتخابات اینده هستند و مردم را سر کار می گذارند.
  اگر راستگو بودند طرح سرگردانی 6.3.3 که برای بچه های خود ما معلمان و حتی ما هم جز بدبختی و بدون اینده روشن چیزی ندارد یکسال تمام در زسانه ها از اجرایش گذشت حالا که مدرسه ها باز شده و کلی هزینه های الکی شده و کاری نمیشه کرد به آن گیر داده اند.قبل از انتخابات بخاطر جذب نیرو برای شرکت در انتخابات همین مجلسیان سال پیش افزایش حقوقی داشتیم به نام بدی آب و هوا. و امسال که انتظار افزایش حقوق بودیم با اون تصویب بودجه 15 درصدی!!!! در کمال زرنگی ! همین دولت بند بدی آب و هوا را برداشت و این افزایش سالیانه را جایگزین کرد که نهایتا 4 درصد به حقوق ها اضافه شد با این تورم بالای 30 درصد.این مجلسیان چرا بحثی از این به میان نمی آورند. همش دروغ.دروغ و دروغ……….این آخر کار هم که باید برای انتخابات آینده و شرکت مردم در ان کاری کنند قصد این بازی ها را دارند. خود همین وزیر اموزش و پرورش!!! یکی از مهمترین کاندیدهای سال آینده ریاست جمهوری است . در استان ما به صورت مخفیانه از همین حالا مسول ستادش رو هم مشخص کرده…………..

 3. ناشناس گفت:

  یادتونه بچه که بودیم این شوخی رو با همسن و سالها می کردیم که می گفتیم”اون چیه اونطرف؟” بعد از اینطرف می زدیم پس گردنش!؟ شده قضیه مجلس!!!! وزیر ورزش و جوانان و وزیر آموزش و پرورش استیضاح می شن اما دریغ از استیضاح وزیر اقتصاد. حواسمون می ره به این وزرای استیضاحی فعلی ویکهو می بینیم اثاثیه امون وسط کوچه است و شده ایم کارتن خواب!

 4. ناشناس گفت:

  استخوان خردکرده ها و خاک خورده های آموزش و پرورش، باید کنار گذاشته شوند و بیسوادان و چاپلوسان و بی احساس ترینهایی همچون حاجی بابایی، باید در راس یکی از مهمترین وزارتخانه های کشور باشند!!!!!!!!!!

 5. ورشکسته گفت:

  بعد از حمله اسکندر به ایران و آرزوی به اتش کشیدن کل ایران توسط او در شیراز وقت کم اورد و اظهار کرد من تمام عمر آرزو داشتم کل ایران را آتش بکشم که همان وقت ازدانشمندان
  زمان خودش کمک خواست و گفت چاره ای بجویید تا من به ارزویم برسم ؟
  دانشمندان به اسکندر گفتند به آدمهای کوچک مقام های بزرگ ، و آدمهای بزرگ مقام های کوچک بده در مدت کوتاهی همه چیز اتش خواهد گرفت !
  یک بار دیگر تاریخ دارد تکرار میشود و چقدر هم تلخ تکرار میشود درست زمانی که دلار به مرز 3 هزار تومانی رسیده
  بیچاره مردم ، بیچاره مردم

 6. پارسا گفت:

  ای آقا، چند ماه دیگه بیشتر نمونده!
  یا رئیس جمهور محبوبتون رو استیضاح کنید، یا ساکت شید که سنگینتره! نگاه کن حالا تو این همه مشکلات رفتن به کی گیر دادن!!

 7. محمد گفت:

  حتما باید وزیر آموزش وپرورش استیضاح بشه همین الان تاریخ 11/7/91 خیلی از مدارس بدون معلم می باشه