سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده ارومیه: کمیسیون اصل 90 شکایت از احمدی نژاد را بررسی کند...

نماینده ارومیه: کمیسیون اصل 90 شکایت از احمدی نژاد را بررسی کند

چکیده :نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به شکایتش از رئیس دولت به کمیسیون اصل 90 مجلس به دلیل تعداد زیاد همراهان وی در سفر نیویورک، خواستار آن شد که این کمیسیون هر چه سریعتر به این شکایت رسیدگی و نتیجه را اعلام کند....


نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به شکایتش از رئیس دولت به کمیسیون اصل 90 مجلس به دلیل تعداد زیاد همراهان وی در سفر نیویورک، خواستار آن شد که این کمیسیون هر چه سریعتر به این شکایت رسیدگی و نتیجه را اعلام کند.

نادر قاضی پور در گفتگو با مهر، با اشاره به سفر احمدی نژاد به نیویورک و درخواست 160 ویزا برای حضور هیات ایرانی در این سفر گفت: بنده از آقای رئیس [دولت] به دلیل درخواست این تعداد ویزا از کشور متخاصم و حضور تعدادی از همسران و خانواده های وزیران و خانواده آقای رئیس [دولت] در این سفر به کمیسیون اصل 90 شورای اسلامی شکایت کردم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس تاکید کرد: اعتراض ما این است که چرا آقای رئیس [دولت] در سفر به نیویورک خانواده ها را به همراه برده است.

قاضی پور خاطرنشان کرد: کمیسیون اصل 90 این موضوع را به سرعت بررسی و نتایج را به ما اعلام کند.

براساس برخی اخبار هیات ایرانی به ریاست محمود احمدی نژاد در نیویورک درخواست 160 ویزا کرده بود که در این درخواست‌ها جمع‌ زیادی از خانواده های وزیران، مشاوران و معاونان رئیس دولت حضور داشتند.

همچنین در جلسه علنی هفته گذشته مجلس طبیب زاده نماینده تهران طی تذکر کتبی خواستار توضیح رئیس دولت در خصوص تعداد زیاد هیات ایرانی در سفر به نیویورک شده بود.


2 پاسخ به “نماینده ارومیه: کمیسیون اصل 90 شکایت از احمدی نژاد را بررسی کند”

  1. ناشناس گفت:

    دولت اين همه تخلف هاي بزرگ دارد نمي دانم چرا گير دادند به اين چند ويزاي اضافي

  2. ناشناس گفت:

    افت ارزش پول ملی و دارایی طبقه فقیر جامعه و طبقه متوسط(قبلی و طبقه فقیر فعلی) و ثروت بادآورده ی بعضی آقایان مطلع! نیز دلیل کمی برای استیضاح آقای رئیس جمهور میباشد.(!)