سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » قیمت گوشت گوساله به کیلویی 23 هزار تومان رسید...

قیمت گوشت گوساله به کیلویی 23 هزار تومان رسید

چکیده :قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله نسبت به هفته قبل چهار هزار تومان افزایش داشته و به ۲۳ هزار تومان رسیده است. اما رئیس اتحادیه در این باره هیچ توضیحی ارائه نداده که صرفا گفته است که از این موضوع بی‌اطلاع است و در سفر به سر می‌برد....


قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله در بازار تهران به ۲۳ هزار تومان رسید.

این خبر را خبرگزاری فارس اعلام کرده و خبر داده که قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله نسبت به هفته قبل چهار هزار تومان افزایش داشته است.

اما علی خندان روی جوان، رئیس اتحادیه گوشت گوساله تهران، در این باره هیچ توضیحی ارائه نداده که صرفا گفته است که از این موضوع بی‌اطلاع است و در سفر به سر می‌برد.

ماه قبل هم قیمت مرغ به طور ناگهانی افزایش یافت که باعث التهاباتی در جامعه شد و دو هفته طول کشید تا قیمت نه به سطح قبلی، بلکه به حدود 30 درصد بیشتر از آن برگردد.


6 پاسخ به “قیمت گوشت گوساله به کیلویی 23 هزار تومان رسید”

 1. تورم گوساله گفت:

  در این مملکت به یمن این حاکمیت قیمت همهء کالاها در حال صعود است و بزودی اغلب آنها نیز کمیاب خواهند شد. تنها چیزی که در این مملکت روزبروز فراوان تر می شود، “گوساله” است که تعداد آن مرتبا در حال افزایش است و به یمن این حکومت درحقیقت پدیده ای به نام “تورم گوساله” ایجاد شده است. این از ابداعات و راهکارهای منحصر به فرد این رژیم است وهنگامی که اینان مدیریت جهانی را در دست می گیرند، حتما قصد داراند آنرا در نقاط دیگر جهان هم پیاده کنند. نه واقعا حاکمیته؟

 2. ناشناس گفت:

  بيچاره ملت…

 3. ناشناس گفت:

  الان سر و کله مزدورین 7 تومنی پیدا میشه میگن گوساله کیلیوی 1 تومنه

 4. ناشناس گفت:

  تمام بازیهای اتمی و تحریمها فقط فقط فقط فقط و فقط برای بالا بردن قیمت دلار بود تا ایرانیها نتوانند در خارج سرمایه گذاری کنند و چندین برابر تولید سالانه طلا نیز طلا بخرند و ذخایر طلا را به ایران منتقل کنند

  غیر از این هر کس چیزی فکر کند اشتباه فکر کرده

 5. ناشناس گفت:

  لعنت بر حکومت دزد ها

 6. ناشناس گفت:

  گوشت گوساله کیلویی 28 تا 33 هزار تومان شدهاست