سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تکذیب اخبار مربوط به یافتن جسد یا لباس امام موسی صدر...

تکذیب اخبار مربوط به یافتن جسد یا لباس امام موسی صدر

چکیده :احتمال بسیار وجود دارد که امام و دو همراهش در مکانی نامعلوم زندانی باشند، زیرا لیبی کشوری پهناور است و احتمالاً این سه یار در مکانی که دور از دسترس حکومت لیبی است به سر می‌برند. ما ایمان داریم به این‌که امام صدر زنده است، زیرا عمر به دست خداست و ثابت شده است که امام لیبی را ترک نکرده و هیچ دلیلی که وفات امام را ثابت کند، وجود ندارد....


دبیر کمیته رسمی پیگیری قضیه امام موسی صدر و دو همراهش تاکید کرد که لبنان قضیه امام موسی صدر را پیگیری می‌کند و حکومت لیبی بر این نکته اجماع دارد که این قضیه برای آنان در اولویت است.

به گزارش ایسنا براساس گزارش پایگاه النشرة، حسن الشامی با اشاره به این‌که سخنانی که درباره جسد یا لباس‌هایی مربوط به امام صدر یافت شده است، همه بی اساس بوده است و طرف لبنانی به صورت علمی این مطلب را اثبات کرده، افزود: ما اطلاعاتی به دست آورده ایم که معتقدیم بسیار ارزشمند است و با اطلاعات طرف لیبیایی همخوانی دارد و همچنین سرنخ هایی به دست آمده که فعلاً آنها را به علت سری بودن تحقیقات نمی توانیم منتشر کنیم.

وی در گفت‌وگویی تلویزیونی اضافه کرد: ما همچنان بر مواضع خود تأکید می کنیم. احتمال بسیار وجود دارد که امام و دو همراهش در مکانی نامعلوم زندانی باشند، زیرا لیبی کشوری پهناور است و احتمالاً این سه یار در مکانی که دور از دسترس حکومت لیبی است به سر می‌برند. ما ایمان داریم به این‌که امام صدر زنده است، زیرا عمر به دست خداست و ثابت شده است که امام لیبی را ترک نکرده و هیچ دلیلی که وفات امام را ثابت کند، وجود ندارد.

الشامی اشاره کرد: مقامات لیبی هیچ اتکایی به برخی روایتها نمیکنند که می‌گویند امام صدر فورا و در آغاز ربوده شدن، کشته شده است، زیرا سخنان افرادی که چنین می گویند با یکدیگر متناقض است و ما حتی از یک شخص سخنان متضادی را شنیده ایم.

الشامی تأکید کرد که امام موسی صدر برای جشنهای آغاز سپتامبر به لیبی نرفته بود، بلکه به پیشنهاد رئیس جمهور وقت الجزایر به لیبی رفت تا دو موضوع را با قذافی مطرح کند: یکی چگونگی اجرای قطعنامه 425 سازمان ملل و دیگری، گفت وگو برای پایان یافتن جنگ داخلی لبنان و اینکه از قذافی بخواهد در این جنگ دست از پشتیبانی برخی گروه‌ها بردارد.

وی گفت که امام موسی صدر در این سفر برای دیدار با قذافی بسیار عجله داشت و می خواست بعد از آن فوراً به فرانسه سفر کند.


9 پاسخ به “تکذیب اخبار مربوط به یافتن جسد یا لباس امام موسی صدر”

 1. ya hosseyn گفت:

  مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
  خدا یا یعنی میشه زنده باشه؟؟؟!!!الهم فک کل اسیر

 2. نرگس گفت:

  جانم ملول گشت ز فرعون و جور او
  آن نور روی موسی عمرانم آرزوست

 3. ناشناس گفت:

  هیچ گاه “دوپادشاه دریک گلیم نخسبند”،آن امام هرگز یافت نخواهدشد، چراکه آنوقت تکلیف این “امام” چه خواهدشد!…لابد آنوقت هم می خواهند یک تبصره وماده به احکام یقولونه اضافه شود…

 4. ناشناس گفت:

  دوستان شمازندانیان بیگناه مملکت خودتان رافراموش کرده ایدوبفکرآقای موسی صدرعرب نشسته ایدوآرزوی…..دارید.تابکی بیگانه پرستیدبفکرزندانیانی باشیدکه بیگناه وبینام وآشنادرزندانهای حکومت درسراسرایران زندانیند.زندانی عقیدتی وسیاسی آزادبایدگردد.

 5. کمال گفت:

  اگر امام موسی صدر زنده بود قطعا انقلاب اسلامی مسیر بهتری را طی مینمود برای مثال عرض میکنم شخصیت آقای خاتمی که در نزد مردم ایران بسیار محبوب است در واقع قطره ای از اقیانوس امام موسی صدر است

 6. ساغر گفت:

  آقا يا خانم ناشناس! اولا موسي صدر ايراني است. ثانيا كلمه از هيچ خبررساني درباره زندانيان سياسي دريغ نكرده ثالثا به فكر زندانيان كشورهاي ديگه بودناصلا هم بد نيست وضروريه اما به اندازه
  در ضمن بد نيست بدونيد يكي از عوامل ژيدا نشدن موسي صدر همين جمهوري اسلاميه. چون دو امام درجمهوري اسلامي انميگنجند!

 7. سینا ایرانی در غربت گفت:

  کاش ایشان زنده باشند
  چون وجودشان کشور ما را نجات خواهد داد، مطمئن باشید
  خدایا ایران مرا به جاده آبادانی و آزادی برگردان.

 8. رحیم گفت:

  بابا .ول کنید این بنده خدا را

  بفکر اسیران دربند و فلاکت مردما ن این مرز و بوم باشید

  آدم یاد فلسطین و لبنان کردن این حکومت میوفته

 9. حمید رضایی وناشی گفت:

  حالا اصلا پیدا شد ، که چی ؟ اون می خواد چیکار کنه ؟ حالا یه مدت هم اومدن اون مارو بزاره سرکار . آقا ما اصل مخالفیم . زیر آب بردن موسی صدر برای دولت مردن ما به اندازه سه سوت وقت لازم داره . فردا حکم ارتداد و تشویش اذهان عمومی و برانداز و . . . . . . . . بهش میزنن و مستقیم میره پیش سر بدار تاج زاده و آرمین . . .