سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رشد ۱۸.۶ درصدی اجاره مسکن در تهران در نیمه اول سال ۹۰/ جدول اجاره در شهرهای مختلف کش...

رشد ۱۸.۶ درصدی اجاره مسکن در تهران در نیمه اول سال ۹۰/ جدول اجاره در شهرهای مختلف کشور

چکیده :طی نیمه اول سال 90 بالاترین رشد اجاره بهای مسکن در کشور مربوط به شهر ایلام با 22 درصد رشد بوده است. بعد از شهر ایلام وتهران بالاترین رشد اجاره مسکن در نیمه اول سال 90 مربوط به شهر کرج با 16 درصد و کرمان با 13.90 درصد بوده است....


طی نیمه اول سال 90 بالاترین رشد اجاره بهای مسکن در کشور مربوط به شهر ایلام با 22 درصد رشد بوده است.

به نوشته خبرآنلاین، بر اساس تازه ترین گزارش مرکز آمار ایران از وضعیت اجاره بهای مسکن در شهرهای مختلف کشور، پس از شهر ایلام بالاترین رشد اجاره بها مربوط به شهر تهران بوده است، در این گزارش میزان اجاره هر متر مربع فضای مسکونی به اضافه سه درصد ودیعه برای شهر تهران معادل 10885 تومان اعلام شده که به این ترتیب می توان متوسط اجاره یک واحد 100 متری در تهران معادل یک میلیون و88500 تومان در ماه است.

براساس همین گزارش گرانترین اجاره اخذ شده در شهر تهران طی دوره مورد بررسی برای یک آپارتمان 100 متری معادل 4.2 میلیون تومان در ماه و ارزان ترین اجاره معادل ماهیانه 24 هزار تومان بوده است.

بعد از شهر ایلام وتهران بالاترین رشد اجاره مسکن در نیمه اول سال 90 مربوط به شهر کرج با 16 درصد و کرمان با 13.90 درصد بوده است.


یک پاسخ به “رشد ۱۸.۶ درصدی اجاره مسکن در تهران در نیمه اول سال ۹۰/ جدول اجاره در شهرهای مختلف کشور”

  1. علی گفت:

    درود من که سر از این امارها درنماورم ولی صاحب خانه اجاره یک اپارتمان 75متری را از 400 به500 رسانده در پایین شهرحدوذ70هزار تومان در بالا شهر150تا200هزار تومان اجاره افزایش یافته در پایین شهر صاحب خانه ها بعضا مقداری از ودیعه را به مستاجر برمیگردانند واجاره را بالا میبرند علی شیراز مرداد91